Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa i korzystna promocja, godna uwagii. W moim mniemaniu wyrzutnie importera Klasek są mało konkurencyjne z innymi producentami, zarówno pod względem jakości efektów jak i ceny, nie uwzględniając oczywiście promocji jaką oferuje sklep BF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarla!! Starannie zapakowana ale musze sie pozalic ze w poniedzialek zamawialem a dopiero przyjechala w piatek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie dostępny w "mega paki" zestaw 36 Rzymskich ogni za 10zl?

Dołączam się do owego pytania.. :xmas_dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,


Od godziny 12.00 w dniu 20 listopada na stałe wejdzie do oferty naszego sklepu nowa kategoria produktów : WYPRZEDAŻE - SUPER OFERTA


Produkty oferowane w ramach tej kategorii będą miały ceny znacznie obniżone w stosunku do ich cen podstawowych. Bardzo często będą to ostatnie sztuki występujące na stanie magazynowym , dlatego czas ich obecności może być bardzo krótki.


Zapraszamy do odwiedzin sklepu i wykorzystywanie prawdziwych okazji.

Zapraszamy na zakupy.


Pozdrawiamy

fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni Państwo,


W dniu dzisiejszym rozpoczynamy kolejną promocję w naszym sklepie. Każde pełne 100 złotych wydane na zakupy zostaje premiowane prezentem w postaci MOŹDZIERZA "MISTRZOWIE OGNIA " symbol M8, wartości 27,99 zł. Dokonując zakupów za kwotę powyżej 100 zł otrzymacie Państwo 1 opakowanie moździerza, dokonując zakupów za kwotę powyżej 200zł 2 opakowania moździerza . Powyższa zasada ma identyczne zastosowanie w przypadku wyższych kwot. Do kwoty zakupów nie jest wlicznay koszt dostawy.


Promocja ma ograniczony czas : zaczyna się o godzinie 9.00 w dniu 14 grudnia ( poniedziałek ), a kończy o 24.00 w dniu 18 grudnia ( piątek ).


PROMOCJA DOTYCZY ZAKUPÓW OPŁACONYCH Z GÓRY, ZAKUPY W OPCJI "ZA POBRANIEM" NIE BIORĄ UDZIAŁU W PROMOCJI


zapraszamy do naszego sklepu




Pozdrawiamy


fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szanowni Klienci !!!

Z okazji Nowego Roku 2016 życzymy Wam dużo radości z realizacji fajerwerkowych widowisk oraz jednocześnie dziękujemy, że byliście z nami w roku ubiegłym.

Ponieważ lubimy Was zaskakiwać przygotowaliśmy wielką noworoczną wyprzedaż. Cały dostępny asortyment oferujemy w nieprawdopodobnie niskich cenach : RABAT OD 40 DO 50%. Czas promocyjnej wyprzedaży trwa 10 dni i kończy się 10 stycznia.

pozdrawiamy

ekipa BIGFUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzeba ale ja mam jeden maly problem bo za 2 tyg mam 18-stke i kasy zbytnio nie zedzie kasy bo trzeba bedzie wyprawic :):( wiec chyba dopiero skusze sie za rok na tą promocje oczywiscie jak bedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

No i poszło zamówienie za ponad 600 zł :D

 

Przygotowania na sylwestra 2016-2017 uważam za otwarte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomimo bardzo dużej ilości pracy związanej z wyprzedażą przesyłka została dostarczona bardzo szybko. Paczka była solidnie zapakowana, produkty w kartonie nie latały. Polecam zakupy w tym sklepie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie otrzymałem paczkę zamówioną na styczniowej wyprzedaży , trochę się naczekałem ale było warto , kostki mimo gabarytów zapakowane tak że nic się nie rozleciało ani nie pogniotło.Wszystko co zamówiłem znalazło się w paczce , bardzo niskie ceny rekompensują czekanie.Polecam sklep , warto robić zakupy w BF.

 

 

 

fv3TGvT.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam teraz czekamy na ta Gigantyczna promocje w polowie lutego,jestem ciekaw co fajnego przygotujecie. Moze zrobie zakupy na moje urodziny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni Klienci,

W związku z zakończeniem prac związanych ze zmianą oprogramowania w naszym sklepie oraz porządkami w magazynach..........

Cały dostępny asortyment oferujemy w nieprawdopodobnie niskich cenach : RABAT OD 40 DO 50%. Promocyjna wyprzedaż zaczyna sie w dniu 10 lutego i kończy się 21 lutego.

Mamy nadzieję, że z dostępnych w naszym sklepie blisko 800 pozycji znajdą Państwo artykuły godne zainteresowania.....tak tanio już nigdy nie będzie.

pozdrawiamy

ekipa BIGFUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamawiałem już po raz 8 na tym sklepie i mogę powiedzieć tak....jak zwykle wszystko się zgadza,paczka dobrze zapakowana,tym razem przy pomocy styropianu,wszystko super.Obniżka cen wyśmienita.No cóż kolejne zamówienie pewnie w listopadzie.Polecam sklep i pozdrawiam serdecznie ekipę BIGFUN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Proszę ekipe BIGFUN o przedłużenie aktualnej promocji do konca miesiaca. Czekam na wypłat ktòra dostane za tydzień dopiero. Hmm ale czy moja prośba zostanie rozpatrzona??? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Proszę ekipe BIGFUN o przedłużenie aktualnej promocji do konca miesiaca. Czekam na wypłat ktòra dostane za tydzień dopiero. Hmm ale czy moja prośba zostanie rozpatrzona??? Pozdrawiam

 

Możesz zamówić już teraz, a telefonicznie przekazać że zapłate przelejesz kilka dni pozniej i wyślą dopiero po dostaniu kasy, albo napisz w komentarzu do zamówienia na stronie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...