Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

STYCZNIOWA PROMOCJA - 50% GRATIS

 

W promocji mogą brać udział wszyscy Klienci dokonujący zakupów za kwotę od 50 złotych wzwyż ( do kwoty zakupów nie jest wliczany koszt dostawy ).

 

Każdy Klient dokonujący zakupów za kwotę minimum 50 złotych ma prawo zakupu promocyjnego zestawu fajerwerków wartości minimum 50% zamówienia, za kwotę 1 zł.

- dokonując zakupów za kwotę powyżej 50 złotych można dokonać zakupu zestawu promocyjnego „50+”,

- dokonując zakupu za kwotę powyżej 100 złotych można dokonać zakupu zestawu promocyjnego „100+” lub 2 zestawów promocyjnych „50+” ,

- dokonując zakupów za kwotę powyżej 150 złotych można dokonać zakupu zestawu promocyjnego „150+” lub zestawów promocyjnych „100+” i „50+” lub 3 zestawów promocyjnych „50+”

 

Powyższe zasady mają zastosowanie do każdej wyższej kwoty zakupu.

 

W przypadku dokonania wyboru zestawu promocyjnego nie przysługującego według wartości zamówienia, będzie on zmieniany przez obsługę sklepu na zestaw o przysługującej Klientowi wartości.

 

Zestawy promocyjne stanowią oddzielną kategorię w sklepie.

 

Z promocji wyłączone są produkty z kategorii :

- pochodnie parafinowe

 

Promocja ma ograniczony czas : rozpoczyna się o godzinie 17.00 w dniu 14 stycznia, a kończy o godzinie 24.00 w dniu 28 stycznia.

 

Życzymy udanych zakupów

 

Pozdrawiamy

fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna promocja ponieważ zestawy są nic nie wartę. Zawiodłem się bo w każdym roku mieli naprawdę dobre promocje. Za dużo nabrali towaru z kellera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne jest moje zdanie jak poprzedników trochę uboga tam wyprzedaż w zeszłym roku była ciekawa oferta ale teraz lipa a tak czekałem z zakupami na bigfuna no ale cóż zrobiłem zakupy w fajerwerkimarket oraz na korsarzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie tak źle, mogło być gorzej. Bardzo opłaca się ten +200 z hot stars oraz jakimś małym gówienkiem, przynajmniej mamy do wyboru mnóstwo rodzajów zestawów za co duży +. Lepsze to niż nic a niektóre zestawy są naprawdę jak dla mnie ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety promocja dno. Nie bierzcie nic z kellerów i firm o niskiej jakości i reputacji bo można równie dobrze wywalić pieniądze do śmietnika, wyjdzie na to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pragniemy poinformować o rozpoczęciu wielkiej wyprzedaży w naszym sklepie.

 

Od czwartku 30 stycznia do poniedziałku 1 lutego ceny wszystkich dostępnych w sklepie artykułów obniżamy o 33%

pozdrawiamy

 

fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragniemy poinformować o rozpoczęciu wielkiej wyprzedaży w naszym sklepie.

 

Od czwartku 30 stycznia do poniedziałku 1 lutego ceny wszystkich dostępnych w sklepie artykułów obniżamy o 33%

 

pozdrawiamy

 

fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragniemy poinformować o rozpoczęciu wielkiej wyprzedaży w naszym sklepie.

 

Od czwartku 30 stycznia do poniedziałku 1 lutego ceny wszystkich dostępnych w sklepie artykułów obniżamy o 33%

 

pozdrawiamy

 

fajerwerki-net.pl

 

Coś się chyba z dniami tygodnia Wam pomieszało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragniemy poinformować o rozpoczęciu wielkiej wyprzedaży w naszym sklepie.

 

Od czwartku 30 stycznia do poniedziałku 1 lutego ceny wszystkich dostępnych w sklepie artykułów obniżamy o 33%

 

pozdrawiamy

 

fajerwerki-net.pl

 

 

 

Chyba od piątku 30 stycznia czyli jutro. A rabaciki niezłe się zapowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wysztko fajnie, tylko dziwne bo przeglądając po liście nie ma niektórych towarów, a wpisując w szukajkę są.

 

I jak co roku nie wiem co kupić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w związku z dużym zainteresowaniem aktualną promocją, przedłużamy ją do środy 04.02.2015

 

pozdrawiamy

 

fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wyprzedaż, że nie mogłem nie skorzystać. Ceny rewelacyjne, bardzo duży wybór towaru różnych importerów i raj dla osób poszukujących nowych, ciekawych produktów. Paczka dotarła do mnie w półtora dnia od złożenia zamówienia. Naprawdę solidna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo. Paczka mega solidnie zapakowana. Całość w nienaruszonym stanie dotarła w przeciągu jednego dnia od wysłania. Gratisów nie było ale nie można być aż tak pazernym zwłaszcza że obniżka cen jak dotąd bezkonkurencyjna (achilles za 213zł to wręcz rozbój w biały dzień :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również otrzymałem paczke w jeden dzien! Badzo dobrze zapakowana. Wszystko na plus. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...