Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam

ponieważ otrzymujemy cały czas pytania o gratisy i promocje, postanowiliśmy wprowadzić " weekendowe zakupy",zaczynając od jutra. Będziemy informowali Was na bieżąco o nowych promocjach w naszym sklepie.

Pozdrawiamy
Team fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, iż od dnia dzisiejszego wprowadzamy cykliczne promocje w naszym sklepie. Każda promocja będzie wprowadzana w piątek i będzie aktualna przez 7 dni.
W tym tygodniu.....

WIELKA OBNIŻKA CEN MOŹDZIERZY

SP0003 - tylko 13,99

SP0008 - tylko15,99

SP0005 - tylko 44,99



Oferta ważna do piątku 14.10.2011 lub do wyczerpania zapasów.

ZAPRASZAMY!!!

Team fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w tym roku zamierzam kupywać na fajerwerki-net.pl Tylko mam 1 pytanie czy w tym roku będzie można kupić wyrzutnie Race P7030 z Komety oraz wyrzutnie Katmandu jw26 z Jorge ponieważ w roku 2010-2011 miałem te kostki i bardzo byłem z nich zadowolony cena/jakość . :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w tym tygodniu .....

PRZY ZAKUPIE DWÓCH ARTYKUŁÓW Z KATEGORII PIROBAJERY ZA GROSZE TRZECI OTRZYMUJESZ GRATIS


Oferta ważna do piątku 21.10.2011 lub do wyczerpania zapasów.

ZAPRASZAMY!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep wydaje się ok, dużo produktów kilku firm, więc jest w czym przebierać.
Dobrym pomysłem są cotygodniowe piro promocje zachęcające ludzi do zakupów.
Na stronie przydałaby się wyszukiwarka produktów, która ułatwiłaby odnalezienie poszukiwanej przez nas rzeczy.
Tak nawiasem to na stronie macie błąd ( mam nadzieje hehe ), ponieważ cena TXB435 wynosi 39,99zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowo o naszym sklepie. Wyszukiwarka produktu po nazwie lub symbolu jest u nas na stronie sklepu, z prawej strony " znajdź produkt".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

chcieliśmy Was poinformować, że podpisaliśmy umowę z kolejnym importerem, mianowicie z Kometą. W związku z tym, w ciągu kilku najbliższych dni, asortyment w naszym sklepie zostanie powiększony o ponad 200 art. :D
Zapraszamy na zakupy.

Pozdrawiam
Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam

chcieliśmy Was poinformować, że podpisaliśmy umowę z kolejnym importerem, mianowicie z Kometą. W związku z tym, w ciągu kilku najbliższych dni, asortyment w naszym sklepie zostanie powiększony o ponad 200 art. :D
Zapraszamy na zakupy.

Pozdrawiam
Bigfun



Można wiedzieć czy w tym asortymencie będą rakiety tj. Saturn, Pluton czy Neptun ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie

a w tym tygodniu ......ROZDAJEMY WYRZUTNIE

przy wartości zamówienia powyżej 120 zł (bez kosztów przesyłki) - dokładamy wyrzutnię P5015 "Extreme Line" o wartosci 12,99
przy wartości zamówienia powyżej 250 zł ( bez kosztów przesyłki) - dodajemy wyrzutnię 1934 "Titan Terror" o wartości 28,99
przy wartości zamówienia powyżej 350 zł ( bez kosztów przesyłki) - dokładamy wyrzutnię SP5103 "Diablo" o wartości 38,99
przy zamówieniu powyżej 500 zł -dokładamy wyrzutnię P5202 "Night Surprise" o wartości 49,99

Promocja ważna w dniach 21-28.10.2011

Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktoś brał z Was FP3 new z tej strony? Już raz zamówiłem krachmeny z jednej strony i były wadliwe, więc wole się teraz dowiedzieć.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Ja brałem sa świetne żaden nie był wadliwy Polecam do zakupu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć tylko tyle sklep zarąbiasty super promocje,gratisy. Miła obsługa,szybka dostawa polecam sklep w 100% paczka solidnie zapakowana niema żadnej wady ani niczego po prostu zamówić i cieszyć się dobrym efektem heh :P:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
dzisiaj otrzymałem paczkę z f-net. Muszę ich pochwalić za solidne spakowanie towaru, nic się nie zniszczyło i nie pogniotło. A co ważne było wszystko tak jak zamówiłem. W pon po południu zamówiłem a dzisiaj już miałem paczkę. Po prostu super. Polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie


a w tym tygodniu.............

niepowtarzalna okazja............ ROZDAJEMY SZELKI KALIBRU 1,75 cala

Za każde pełne 10 złotych wydane na zakup moździerzy w naszym sklepie otrzymasz gratis 1 bombkę kalibru 1.75''. Bombka pasuje do wszystkich moździerzy proponowanych przez nasz sklep.

Producentem bombek jest ''Jorge''. Są one produkowane specjalnie na nasze zamówienie i cechuje je bardzo dobra jakość wykonania. Przy zakupie moździerzy prosimy o wybranie efektu gratisowych bombek z poniższej listy:

- orange peony
- green peony
- yellow peony
- blue peony
- purple peony
- red peony
- pink peony
- colorfull peony
- golden crackling
- golden peony
- silver peony
- golden to green peony
- red to blue peony
- silver to red peony
- red to green peony
- silver to blue peony

Jednocześnie informujemy, że nie prowadzimy obecnie i nie planujemy w przyszłości sprzedaży samych bombek.
Promocja ważna w dniach 28.10- 04.11.2011

Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób zainteresowanych naszą obecną promocją:
bombki są kuliste, zostały wykonane na specjalne zamówienie naszej firmy, my osobiście używamy ich przy naszych pokazach pirotechnicznych. Nie jest to żaden bubel !!

Team
Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a w tym tygodniu.....

do każdego zakupionego artykułu z kategorii ''zestawy'' drugi taki sam otrzymujesz gratis.

Promocja ważna w dniach 04-11.11.2011 lub do wyczerpania zapasów.

ZAPRASZAMY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie

a w tym tygodniu.............

za każdą złotówkę wydaną na zakup jakichkolwiek petard otrzymujesz gratis jedno opakowanie petard JC01B.

Promocja ważna w dniach 11-18.11.2011 lub do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy.

fajerwerki-net.pl



bZzn5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...