Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj też dostałem paczkę. Jeśli wczoraj została wysłana, a dzisiaj doszła to jedyny + za zamówienie :)
W zestawie promocyjnym chciałem wyrzutnie i flary... wyrzutni nie dostałem, dostałem flary, ale sądziłem, że dadzą kilka kolorów po trochę, dostałem kaskady srebrne, gdzie chyba ten produkt nie schodzi, nie ma co się dziwić i jakieś skaczące żabki, co w ogóle nie chciałem.
Więc promocję traktuję jako wielki minus, ogólnie paczka cała, nie uszkodzona itp. 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, spodziewałem się, że ta promocja będzie wyglądać właśnie w ten sposób. Na szczęście nie skorzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie to zwykłe oszukiwanie ludzie i szybkie pozbycię się produktów których nikt nie kupuje......


No racja, mogliby napisać, że powyżej 50 zł dorzucają gratisy, nikt by się nie nastawiał na konkretne produkty itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Promocja 34% zostaje przedłużona do poniedziałku 17.12.2012 do godz. 12.00
Życzymy udanych zakupów

Pozdrawiamy
Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli co dziadostwo daja w gratisie?.... Szkoda że zamówiłem teraz... myślałem że dadzą coś normalnego...


Ja akurat dostałem wyrzutnio-fontannę Uranus (185009) od Kellera, 5x Western (JRC-13)od Jorge i skaczące żabki. Wyrzutnia niestety słaba, ale te rzymiaki sam chciałem zamówić więc trafili idealnie. Ogólnie na jakieś cuda liczyć nie można, ale jakieś tam gratisy zawsze są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie na temat. Mieszkam w Poznaniu. Paczka była już na miejscu. Czekałem cały dzień i nic. Dzisiaj w poniedziałek zadzwoniłem do kuriera gdzie jest paczka. Okazało się, że paczka najpierw pojechała z Poznania do Rzeszowa, a później do Warszawy. Paczka dojdzie jutro. Mam nadzieję, że nic nie będzie uszkodzone. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gratisów to dają w sumie to co im nie schodzi z półki.Pierwszy raz zamawiałem w tym sklepie i mogę powiedzieć że paczka doszła szybko i ładnie zapakowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za ile zamówienie?:D/>
No to widzę że dostałeś:D/> 480kulek :D/> wyrzutnia warta aż30 zł haha ale oni....

Ja dostałem jakąś wyrzutnie warta (niby) 40zł :/ A efekt : Rzymskie ognie na koniec 3 strzały z hukiem Buahahahahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam to wasze narzekanie i szczerze mnie to śmieszy.
Nie dość że dostajecie coś gratis a towary kupujecie po cenach takich że kot napłakał to jeszcze narzekacie. Jak was czytam to zastanawiam się czy macie ukończone 18 lat czy tylko na papierze bo gadacie jak dzieciaki z przedszkola.
Wy myślicie że po co się prowadzi sklep, żeby komuś za darmo nadawać? Wyprowadzę was z błędu sklep prowadzi się dla zysku dla uzyskania dochodu.

Precyzując nie oczekujcie że dostaniecie jako gratis towar będący hitem sprzedażowym... Przecież to normalne. Na prawdę przy dzisiejszej ofercie sklepów internetowych nie śmiałbym pisnąć słowem narzekania, ceny są w sklepach tak niskie że praktycznie nie ma mowy o jakimkolwiek zarobku.

Gratis jak sama nazwa wskazuje to jest gratis.

Ale istnieje jeszcze jedna opcja, wystarczy zadzwonić do sklepu czy napisać czy np. gdy zamówie to i to za tą i za tą kwotę czy w gratisie dostanę TĄ I TĄ wyrzutnie bo ta mnie bardzo interesuje. I na pewno dostaniecie odpowiedź ze sklepu. A tak płaczecie jak małe dzieci że dostałem "cienki" gratis. No sorry, jeszcze mają promocje -34% co samo w sobie praktycznie dyskwalifikuje sklep z osiągania zysku i chodzi tylko o zrobienie obrotu, pewnie celem uzyskania dobrych zniżek... Także na prawdę szanujcie trochę tych ludzi którzy z tego żyją i zapoznajcie się troche z realiami z cennikami a nie... Nikt wam nie musi nic dać uwierzcie mi. Idąc do supermarketu dostajecie jakieś gratisy? Nie - a kupujecie aż miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry sklep:D
Dostałem w gratisie wartosc 65zł
Dragons and Tigers
Symbol: 155005 Z kellera jestem zadowolony:) kaliber 50mm :D Zobaczymy co te 4 ładunki potrafia:D Super gratis dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia promocja była świetna. Sam z niej skorzystałem, ówcześnie była chyba jedną z najlepszych. Nie wmówicie raczej nikomu, że wszelkie promocje, gratisy robicie dla Nas klientów. Robicie to dla siebie, tak czy siak jak nie teraz, to zyskacie na tym w przyszłości. Praktycznie każdy sklep internetowy z fajerwerkami daje bardzo korzystne promocje. Proszę bardzo, zlikwidujcie swoje gratisy, promocje czy cokolwiek i zobaczymy czy zarobicie więcej czy tyle samo lub nawet mniej. Czemu nie może klient powiedzieć, że nie podoba mu się dana sytuacja? Narzekają, bo gdyby wiedzieli jak to się skończy, to nie jeden by wybrał zapewne inny sklep. Fakt nikt nie musi nam nic dać, ale inni dają. Wy nie istniejecie bez nas, a my możemy mieć gorzej bez Was (mówię o ogóle wszystkich sklepów int. nie tylko Big Fun). I proszę nie mówić, że nie zarabiacie, bo w takim wypadku już dawno nie prowadzilibyście swojej działalności. Nie mam zamiaru nikogo obrażać, prowokować czy cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wy myślicie że po co się prowadzi sklep, żeby komuś za darmo nadawać? Wyprowadzę was z błędu sklep prowadzi się dla zysku dla uzyskania dochodu.



Napiszę tylko, że o klienta trzeba dbać :) Jak raz mu się dogodzi to przyjdzie drugi raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko dodam, iż zamówiłem fajerwerki wczoraj "w nocy po północy" i szczerze to jestem ciekawy czy mi przyjdzie przed świętami, bo na sylwka się wybieram do Rzymu i chciałbym pokazać "Poland power". Zamówienie ok 200zł (skromnie w tym roku xd) tj mówiłem bardzo bym się cieszył gdyby paka przybyła przed świętami i nie licze na żadne gratisy, bo promocja się skończyła, spóźniłem się pare h. :D Więc nawet z takich głupich "żabek" czy czegoś w tym stylu cieszyłbym się. Więc pomyślcie troszkę zanim zaczniecie narzekać... Jak poczytałem kilka postów to widzę że fajerwerki to teraz frajda dla dzieci z podstawówki, ceny w bigfunie mają naprawdę spoko i opłaca się kupić bez żadnej promo (co też uczyniłem) Pozdrawiam i trzymam kciuki za moją paczuchę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszła paczka z fajerwerkami , jestem pozytywnie zaskoczony,
nic nie powgniatane wszystko ladnie i jeszcze dobre gratisy ,a kupilem tylko za 80 zł.
Przesyłka w 1 dzien!!!! Polecam sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...