Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi


Jakbyście wprowadzili zamiast tego darmową wysyłkę od 20zł chociażby przez 2-3 dni na Mikołajki albo nawet jeden to byłoby bardzo fajnie ;)/> I myślę, że wtedy full ludzi zrobiłoby zakupy w waszym sklepie.Pozdrawiam :)/>


Drogi Wojtku Pirotechniku,

radzi byśmy byli robic bezpłatną przesyłkę nawet od 2 złotych wartości zakupu, tylko doradż nam proszę skąd brać pieniądze na pokrycie strat
23 złote ( czyli tyle, ile kosztuje u nas przesyłka ) w rzeczywistości nie zawsze pokrywa całkowity koszt pakowania i przesyłki
wysyłając na własny koszt zakupy wartości 20 złotych ( zakładając, że cały posiadany towar dostaliśmy w prezencie albo ukradliśmy ) dokładamy do każdej paczki minimum 3 złote ( przy paczkach pobraniowych więcej )

Drogi Wojtku,
mamy nadzieję, że nie wiążesz swojej przyszłości z ekonomią lub biznesem, bo nie jest to właściwa droga życiowa dla Ciebie

pozdrawiamy bardzo serdecznie

fajerwerki-net.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczka z tego sklepu i kolejny raz 100% zadowolenia. Dobry kontakt (czasem kulał, ale rozumiem, że sezon w pełni), zamówienie pełne, przede wszystkim prędko spakowane i wysłane. Bez zamienników, uszkodzeń czy innych negatywów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Jak już Wam wiadomo zakończyliśmy w dniu dzisiejszym promocję 33%.............................od dzisiaj zapraszamy na nową

WIELKA PROMO 34%

W promocji mogą brać udział wszyscy Klienci dokonujący zakupów za kwotę od 50 złotych wzwyż ( do kwoty zakupów nie jest wliczany koszt dostawy ).

Każdy Klient dokonujący zakupów za kwotę minimum 50 złotych ma prawo zakupu promocyjnego zestawu fajerwerków wartości 34% zamówienia, za kwotę 99 groszy.

Wybór artykułów wchodzących w skład zestawu ( wszystkie artykuły wchodzące w skład zestawów pochodzą z oferty naszego sklepu ) jest dokonywany przez obsługę sklepu. Klient może zasugerować wybór grupy towarowej, która ma stanowić podstawę zestawu ( np. „ rakiety”, „wyrzutnie” itp.), lecz bez wskazania konkretnych artykułów.

Chcąc skorzystać z możliwości zakupu zestawu promocyjnego należy zakupić ten zestaw znajdujący się w zakładce „ zestawy promocyjne”

Promocja ma ograniczony czas : rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu 7 grudnia, a kończy o godzinie 12 w dniu 14 grudnia
Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale ja nie rozumiem tej promocji.... Jak zamówie coś za 150 zł to 34% tej kwoty oni mi dadzą w formie fajerwerków które oni sami sobie wybiorą ?? I ja musze dodać ten zestaw promocyjny 3razy ? Czy raz wystarczy niezależnie od kwoty ?? Tak ?? Przepraszam za spam i tak dalej ale nie kumam do końca...
I gdzie mamy im napisać że chcemy artykuły do zabawy np ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam ale ja nie rozumiem tej promocji.... Jak zamówie coś za 150 zł to 34% tej kwoty oni mi dadzą w formie fajerwerków które oni sami sobie wybiorą ?? I ja musze dodać ten zestaw promocyjny 3razy ? Czy raz wystarczy niezależnie od kwoty ?? Tak ?? Przepraszam za spam i tak dalej ale nie kumam do końca...
I gdzie mamy im napisać że chcemy artykuły do zabawy np ?

witam,

jeżeli dokonasz zakupów za 150 złotych ( nie wliczając w to kosztów przesyłki ) i zakupisz zestaw promocyjny ( zawsze tylko 1, za 99 groszy ), to otrzymasz od nas dodatkowo artykuły wartości 51 złotych ( 34% z kwoty 150 )

pozdrawiamy

fajerwerki-net.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za odpowiedz :) a ja bym chciał np. ! rzeczy do zabawy ? Jakieś małe rakietki czy coś takiego ? Bo ja niemoge odpalać sporych wyrzutni i jak mi dadzą wyrzutnie za 50 zł to ja nie mam co z nią zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh szkoda żeu Was nie ma tych rakiet Thunder 101 hukowych jak się nie mylę wtedy bym zrobił zamówienie za jakieś 400 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dziękuje za odpowiedz :)/> a ja bym chciał np. ! rzeczy do zabawy ? Jakieś małe rakietki czy coś takiego ? Bo ja niemoge odpalać sporych wyrzutni i jak mi dadzą wyrzutnie za 50 zł to ja nie mam co z nią zrobić :D/>

dlatego masz możliwość zasugerowania tego co chcesz otrzymać

napisz w uwagach, że chcesz dostac drobiazgi do zabawy, i je dostaniesz

fajerwerki-net.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


UWAGA

Jak już Wam wiadomo zakończyliśmy w dniu dzisiejszym promocję 33%.............................od dzisiaj zapraszamy na nową

WIELKA PROMO 34%

W promocji mogą brać udział wszyscy Klienci dokonujący zakupów za kwotę od 50 złotych wzwyż ( do kwoty zakupów nie jest wliczany koszt dostawy ).

Każdy Klient dokonujący zakupów za kwotę minimum 50 złotych ma prawo zakupu promocyjnego zestawu fajerwerków wartości 34% zamówienia, za kwotę 99 groszy.

Wybór artykułów wchodzących w skład zestawu ( wszystkie artykuły wchodzące w skład zestawów pochodzą z oferty naszego sklepu ) jest dokonywany przez obsługę sklepu. Klient może zasugerować wybór grupy towarowej, która ma stanowić podstawę zestawu ( np. „ rakiety”, „wyrzutnie” itp.), lecz bez wskazania konkretnych artykułów.

Chcąc skorzystać z możliwości zakupu zestawu promocyjnego należy zakupić ten zestaw znajdujący się w zakładce „ zestawy promocyjne”

Promocja ma ograniczony czas : rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu 7 grudnia, a kończy o godzinie 12 w dniu 14 grudnia
Bigfun


Witam.
Jeżeli kupie fajerwerki za kwotę powyżej 100 zł (bez wliczonej przesyłki), to przysługuje mi tylko wybranie jednej grupy towaru np. wyrzutnie, czy mogę w tedy wybrać dwie grupy, a za 150 zł trzy grupy i tak dalej. To w taki sposób działa czy niezależnie ile wydam w waszym sklepie pieniędzy, to mogę wybrać tylko jedną kategorie, bo wnioskuje z pana postu, że można wybrać tylko jedną grupę niezależnie od kwoty, ale mogę być w błędzie dlatego wole się zapytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie tutaj chodzi o to, że gdy zamówisz np. za 100zł to w uwagach piszesz :
Rakiety np. (małe)
Wyrzutnie np. (do 15zł)
Zabawa (art. różne , motylki , cyrkoblitze)
Moździeż np. (1szt)

:) ja tak to rozumiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.
Jeżeli kupie fajerwerki za kwotę powyżej 100 zł (bez wliczonej przesyłki), to przysługuje mi tylko wybranie jednej grupy towaru np. wyrzutnie, czy mogę w tedy wybrać dwie grupy, a za 150 zł trzy grupy i tak dalej. To w taki sposób działa czy niezależnie ile wydam w waszym sklepie pieniędzy, to mogę wybrać tylko jedną kategorie, bo wnioskuje z pana postu, że można wybrać tylko jedną grupę niezależnie od kwoty, ale mogę być w błędzie dlatego wole się zapytać.

witam,
niezależnie od kwoty zakupu kupujesz tylko 1 ( JEDEN ) zestaw promocyjny, a wartość prezentu zawsze będzie wynosiła 34%
możesz podac nawet kilka kategori, ale przy zakupie za 100 zlotych prezent bedzie wartości 34 złotych, tak więc ciężko w tej kwocie dać wiele artykułów

pozdrawiamy

fajerwerki-net.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie nie tutaj chodzi o to, że gdy zamówisz np. za 100zł to w uwagach piszesz :
Rakiety np. (małe)
Wyrzutnie np. (do 15zł)
Zabawa (art. różne , motylki , cyrkoblitze)
Moździeż np. (1szt)

:)/> ja tak to rozumiem :D/>

witam,

generalnie tak jest jak piszesz, tylko trochę nazbyt szczegółowo
ostatecznego wyboru artykułów wchodzących w skład prezentu dokona obsługa sklepu

pozdrawiamy

fajerwerki-net.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


witam,

generalnie tak jest jak piszesz, tylko trochę nazbyt szczegółowo
ostatecznego wyboru artykułów wchodzących w skład prezentu dokona obsługa sklepu

pozdrawiamy

fajerwerki-net.pl

Aha czyli tylko wystarczy napisać kategorie np. Moździeż :) i to oni wybiorą za ile ? Jaki ? ile kul i jaki Kaliber ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne zamówienie i kolejny wielki pozytyw :D sklep jak najbardziej godny polecenia, wszystko bardzo dobrze zapakowane, szybka dostawa i do tego wspaniałe promocje, nic tylko zamawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Powinienem się martwić jak zamówiłem z kolegą w tym samym czasie fajerwerki (ja godzinę wcześniej), on dostał już dzisiaj a ja mam jeszcze w trakcie realizacji. Pozdrawiam. Przepraszam za moją niecierpliwość, ale w tym roku zamawiam fajerwerki za dużą kwote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam mam pytanie. Powinienem się martwić jak zamówiłem z kolegą w tym samym czasie fajerwerki (ja godzinę wcześniej), on dostał już dzisiaj a ja mam jeszcze w trakcie realizacji. Pozdrawiam. Przepraszam za moją niecierpliwość, ale w tym roku zamawiam fajerwerki za dużą kwote.


Napisz do ludzi ze sklepu jak jutro paczka nie dojdzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka zamówiona w niedzielę wczoraj doszła. Wszystko ładnie popakowane, niestety jedna wyrzutnia (Rabat od Komety) przyszła uszkodzona. Rozerwane było dno i wysypywał się brązowy proszek (nie jestem w stanie tego profesjonalniej określić), póki co skleiłem i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Poza tym polecam, tymbardziej ze względu na świetną promocję 34%. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Paczka zamówiona w niedzielę wczoraj doszła. Wszystko ładnie popakowane, niestety jedna wyrzutnia (Rabat od Komety) przyszła uszkodzona. Rozerwane było dno i wysypywał się brązowy proszek (nie jestem w stanie tego profesjonalniej określić), póki co skleiłem i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Poza tym polecam, tymbardziej ze względu na świetną promocję 34%. :)/>

brązowy proszek jest to najprawdopodbniej sproszkowana cegła, z której zrobiona jest zatyczka dna ;) nie ma co się martwić :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka przyszła dzisiaj do mnie. I prawdę mówiąc jestem bardzo niezadowolony. Wulkan Etna i wyrzutnia Ballet przyszły całkiem uszkodzone z wysypanym prochem... 5zł do śmietnika. Ten cały zestaw promocyjny to jedna wielka ściema, w "Uwagach" poprosiłem o jakieś rakiety, moździerz i art. do zabawy. A co dostałem ?? Jakąś wyrzutnie Kellera o kalibrze 0,4" i do tego 10 paczek skaczących żabek to jest po prostu śmieszne... Bardzo żałuję że zamówiłem w tym sklepie i więcej tego nie zrobię .... Nakupowali produktów kellerowskich i teraz ludziom chłam wciskają!!!

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Liczne błędy językowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...