Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym wcześniej wiedział to bym zamówił :( a tak przepłaciłem na fajerwerkimarket.pl ale za rok na pewno tu zajrzę jeżeli ceny się utrzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wczoraj zamówiłem wczoraj z kumplem na tej strone troszke stuffu ;D zobaczymy co dadzą gratis , jak dojdzie to opisze co i jak

611a37121157fdf8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka doszła dziś ( zamawiałem w piątek ) , wszystko ok. zamawiałem za 162zł, gratis dostałem za 17zł. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z nimi, to gratisy wybierają sami i cytuję "wybrać nie można, ale zasugerować jak najbardziej" + druga odpowiedź "wyboru dokonujemy sami - chcemy w ten sposób promowac najcześciej nowe produkty, które doiero wchodza na rynek"

Ja jutro składam tam zamówienie za około 240 zł.Jak do tej pory kontakt bardzo dobry.

Dalej nikt nie miał FP3 NEW z tego sklepu? PILNE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem w gratisie Cracling to green Symbol: TXB463 ,który u nich kosztuje 17zł
A zamawiałem:
Little palm tree, model: TXB422 7,00 zł
Mars - Seria BIG BANG, model: JW07 16,00 zł
Exclusive collection, model: JW87 35,00 zł
Show of fireworks, model: JW66 45,00 zł
New generation 9, model: JW39NEW 55,00 zł
Silver cascade, model: JF04 3,00 zł
Pakiet promocyjny 1,00 zł
razem:162,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem tam zamówienie na 250 zł.Po paru problemach z kurierem paczka doszła i jestem bardzo zadowolony! Bardzo dobry kontakt, spełnienie moich dwóch próśb, gratisy (no może zadowolony z nich nie jestem, ale wiadomo-nie każdemu da się przypasować)

Polecam w 100% ten sklep!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka doszla wczoraj, czyli w sobote. Zdziwilem sie troche, bo zazwyczaj kurierzy w soboty nie kursuja. Paczka dobrze zapakowana, wszystko co chcialem jest. Nie musialem sie nawet z nimi kontaktować. Jako ze kupowalem prawie same petardy, to w gratisie dostalem la bombe i K0204.

Polecam sklep!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili świąteczną promocję więc zamawiać ludziska jak nie macie jeszcze stuffu ;d
* 100 - 200 zł - otrzymasz możliwość zakupu promocyjnego zestawu fajerwerków o wartości 25 % Twojego zamówienia w cenie 1 zł
* 200 - 500 zł -otrzymasz możliwość zakupu promocyjnego zestawu fajerwerków o wartości 25 % Twojego zamówienia w cenie 1 zł
* 500 - 1000 zł - otrzymasz możliwość zakupu promocyjnego zestawu fajerwerków o wartości 25 % Twojego zamówienia w cenie 1 zł oraz bezpłatną dostawę
* powyżej 1000 złotych - otrzymasz możliwość zakupu promocyjnego zestawu fajerwerków o wartości 25 % Twojego zamówienia w cenie 1 zł oraz bezpłatną dostawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie czy jak mam 50zł to lepiej zamówić fajerwerki z tej strony czy pojechać do hipermarketu i coś kupić? a i czy do sylwestra paczka by mi doszła? jest 7dni do sylwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
wprowadziliśmy świąteczną promocję dla tych, którzy jeszcze nie zakupili fajerwerków na nadchodzącego Sylwestra (szczegóły na fajerwerki-net.pl) .

Dodatkowo zamówienia z dostawą do 31 grudnia przyjmujemy do 29.12 do godziny 12.00.

Pozdrawiamy
fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożyłem w niedzielę za kwotę z przesyłką 100zł. Dzisiaj ok. 8:30 dzwoni kurier, a po 5 min przyjeżdża. Paczka bardzo dobrze zapakowana. Było wszystko co trzeba. Polecam ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że do mnie jeszcze nie doszło i raczej szybko nie przyjdzie.
Z tego co wyczytalem w statusie doreczenia, paczka z olsztyna pojechala do warszawy, czyli wogole w inna strone niz ja mieszkam.


co w gratisie dostaliscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w całym zamieszaniu zapomniałem o gratisie, bo zamówiłem za 99 zł. Ale muszę pochwalić ten sklep za ceny i profesjonalizm. Spokojnie można powiedzieć, że to najtańszy sklep jaki działa detalicznie w Polsce (przynajmniej nie udało mi się odszukać innego). Przesyłka i towar zapakowany bardzo solidnie. Oby ten sklep był za rok i sprzedawał swój towar po tak konkurencyjnych cenach. Sprawdziłem i nie żałuję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Super sklep. Może forum postara się o jakieś zniżki/promocje w tym sklepie dla użytkowników forum ? :) Dobrym pomysłem było by np. WK w sklepie fajerwerki-net.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno już nie w tym roku! A trzeba też wziąśc pod uwagę czy wogóle by się zgodzili,bo na początku roku do nich dzwoniłem z zapytaniem czy nie mogliby zrobic jakichś wyprzedaży jak na fm,to odpowiedzieli że absolutnie nie,bo używają tych wyrzutni w swoich pokazach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo dobry sklep.Robiłem w nim zakupy na ostatniego sylwestra z ok.270zł i jestem bardzo zadowolony.Paczka została wysłana bardzo szybko i dotarła do mnie w 2 dni.Była solidnie zapakowana i zabezpieczona przed wilgocią.Na dodatek dostałem kilka gratisów.Ogólnie sklep bardzo dobry i co ważne tani.Napewno będę tam jeszcze nie raz kupował.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Przeglądałem ostatnio stronę sklepu i wygląda na to, że fn szykuje "jesienną ofensywę". Sklep zamierza wprowadzić w najbliższym czasie blisko 1000 produktów. Na dodatek te dostępne obecnie są w atrakcyjnych cenach. Ciekawy jestem, co jeszcze dodadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przedwczoraj złożyłem zamówienie w tym sklepie, jednak w mailu, który dostałem nie ma nic o gratisach, czyli tzw. pakiecie promocyjnym. Wcześniej był on dostępny za symboliczną złotówkę więc myślę, że w chwili obecnej fn nie oferuje żadnych gratisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...