Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
w najbliższych dniach otwieramy nowy sklep z fajerwerkami.
Sklep jest już dostępny pod adresem fajerwerki-net.pl, przeprowadzamy ostatnie testy przed ostatecznym jego uruchomieniem.
Dlatego większość towarów już jest wprowadzona, ale jeszcze ich nie wysyłamy (nastąpi to w ciągu kilku najbliższych dni). Wy zaś możecie się już teraz zapoznać z cenami oraz jego wyglądem.
Przy okazji gorąca prośba do użytkowników forum o ewentualne zgłaszanie zauważonych błędów w działaniu, oraz opisach towarów.
Mam nadzieję, że dzięki temu sklep stanie się ulubionym miejscem zakupów wszystkich "piromaniaków".


Pozdrawiamy
Team fajerwerki-net.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej niż na fm. Gdyby tutaj takie gratisy ustalic to dopiero by było. Coś mi się wydaje, że jak cenny się utrzymają to w następnym roku zrobie zaupy wlasnie tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ceny naprawde są świetne! Lecz.. ludzie którzy mają kupować fajerwerki już wiedzą na 100% gdzie kupić... W tym roku nie wróżę niestety wielu klientów, z takimi cenami napewno kilku się znajdzie, ale w przyszłym, jak ceny się utrzymają i dojdą jeszcze ciekawe produkty to napewno sklep będzie miał duże zainteresowanie.
Jeśli mógłbym coś dodać - może na przyszły rok powiększycie swój asortyment o importera SuperPower? :mrgreen:
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tutaj takie gratisy ustalic to dopiero by było.

Sprawdz proszę fajerwerki-net.pl/promocje.html. Naprawdę dajemy większe rabaty niż jakikolwiek inny sklep.
Tak, ceny naprawde są świetne! Lecz.. ludzie którzy mają kupować fajerwerki już wiedzą na 100% gdzie kupić...
Jeśli jeszcze nie zrobili zakupów to co stoi na przeszkodzie kupić w innym sklepie niż planowali to wcześniej? Chociażby ze względu na ceny.
Jeśli mógłbym coś dodać - może na przyszły rok powiększycie swój asortyment o importera SuperPower?

Ależ w naszej ofercie znajdują się artykuły Super Powera.


Pozdrawiamy
Team fajerwerki-net.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dałem :oops: Za szybko oczami przeleciałem strony i nic nie zauważyłem, mój błąd :)
Z tego co widze, produkty SP też są w super cenach.. no no zapowiada sie bardzo ciekawie.

Tak, ceny naprawde są świetne! Lecz.. ludzie którzy mają kupować fajerwerki już wiedzą na 100% gdzie kupić...
Jeśli jeszcze nie zrobili zakupów to co stoi na przeszkodzie kupić w innym sklepie niż planowali to wcześniej? Chociażby ze względu na ceny.

Właściwie to chodziło mi o tych ludzi, którzy biorą udział we wspólnym kupowaniu, tam już mamy 25% rabatu więc raczej nikt się z tego nie wypisze. Ale ceny kuszą i to bardzo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpędzajmy się, jeszcze nie dokończyliśmy wspólnego zakupu na FM a ty już o kolejnym mówisz :mrgreen: Ale jak ceny nadal będą najlepsze na rynku, to by był chyba najlepszy pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tutaj takie gratisy ustalic to dopiero by było.

Sprawdz proszę fajerwerki-net.pl/promocje.html. Naprawdę dajemy większe rabaty niż jakikolwiek inny sklep.



hmm... w konkurencyjnym sklepie za zakupy powyżej 10000zł dostajemy 30% rabatu na każdy produkt. Gdyby nie to zakupy u państwa byłyby zdecydowanie najbardziej opłacalne na rynku.
jedyne co mi sie nie podoba to błędy w niektórych opisach. np. rakieta neon z zestawu masters of fire ma 33cm średnicy (i tyle ma naprawde). Z kolei ta sama rakieta w zestawie nostradamus ma juz wpisane tylko 30mm, za to 2 mniejsze voo doo o średnicy 28,5mm mają wpisane 36mm. poza tym jak juz pisalem wszystko naprawde świetnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w konkurencyjnym sklepie za zakupy powyżej 10000zł dostajemy 30% rabatu na każdy produkt.

Przy zakupach na kwotę dziesięciu tysięcy złotych rabaty możemy negocjować indywidualnie.

jedyne co mi sie nie podoba to błędy w niektórych opisach. np. rakieta neon z zestawu masters of fire ma 33cm średnicy (i tyle ma naprawde). Z kolei ta sama rakieta w zestawie nostradamus ma juz wpisane tylko 30mm, za to 2 mniejsze voo doo o średnicy 28,5mm mają wpisane 36mm. poza tym jak juz pisalem wszystko naprawde świetnie

Coż, błedy na początku są czasami nieuniknione. Bardzo często bazujemy na opisach które dostajemy od importerów. Zapewniam jednak, że z biegiem czasu to się zmieni. Na lepsze oczywiście.


Pozdrawiam
Team fajerwerki-net.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym wczesniej przeczytal ten temat....a tak juz zlozylem zamowienie dzisiaj rano na fm.pl

za rok u was biore :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny poprostu Super !! Bardzo tanio, duży wybór, różnorodność artykułów (np. moździerze). Wygląda bardzo ciekawie ;). Jeszcze tylko dobra reklama i sklep będzie napewno popularny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdą może jeszcze jakieś produkty do Sylwestra? Np. PERFECT - R20072, THUNDER - JR31 albo rzymskie ognie 20 strzałowe? Cenny macie dość miłe jak na nowy sklep, rozważam możliwość zrobienia zakupów u was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdą może jeszcze jakieś produkty do Sylwestra?

Jutro, najpóźniej pojutrze wszystko powinno się wyjaśnić.

rozważam możliwość zrobienia zakupów u was

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko serdecznie zaprosić na zakupy.


Pozdrawiamy
Team fajerwerki-net.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądałem sobie stronke i znalazłem małe niedociągnięcie.
Mianowicie: http://fajerwerki-net.pl/product/view/112/...ew-generation-9
Pisze i jest zdjęcie, że to New Generation 9, a ta wyrzutnia ma symbol JW39, a u Was podany jest symbol JW39NEW który odpowiada tej wyrzutni: http://fajerwerkimarket.pl/photo/product_b...0db4f37bf56.jpg

Więc która jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakupy w tym sklepie bo ceny naprawdę bardzo fajne. Tylko właśnie zastanawiam się nad tym JW39NEW czy to na pewno nie jest NG9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zamówiłem to: http://img192.yfrog.com/i/zakupyj.jpg/

Zamówienie złożyłem 05.12 a dziś rano wysłali paczkę. Jak dostanę paczkę to opisze jak wygląda współpraca z tym sklepem i cały proces ;)

edit:

Tak jak obiecałem, po otrzymaniu paczki opisuje proces :)

Zrobiłem zamówienie wieczorem w sobotę 05.12. Po dokonaniu zapłaty przez płatnoiści.pl otrzymałem maila że zostało przekazane do realizacji. Koleiny mail od firmy był we wtorek z informacją, że paczka została wysłana kurierem i otrzymałem numer listu przewozowego. Dziś rano dzwonił do mnie kurier, a o 17 odebrałem paczkę :) Paczka była ładnie zapakowana, nic nie było pogniecione. I teraz najmilsza część:

Moje zamówienie składało się z:
http://img192.yfrog.com/i/zakupyj.jpg/

Jako gratisy otrzymałem:
:arrow: Lily magnolia U31439
:arrow: Mercury madnes SP5001
:arrow: Petarda taśma K302

Jestem w pełni zadowolony z zakupów w tym sklepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem zakupy w tym sklepie paczka doszła w ciągu 2 dni roboczych. Gratis dostałem Night surprise 15 strzałów. Jestem zadowolony z zakupów. Polecam ten sklep internetowy. :grin:

Wszystko było w jak najlepszym porządku. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś brał z Was FP3 new z tej strony? Już raz zamówiłem krachmeny z jednej strony i były wadliwe, więc wole się teraz dowiedzieć.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...