Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

Około godziny 20:00 zamówiłem paczke. To drugie zamówienie w tym sklepie i mam nadzieje że będe mógł ponownie wystawić bardzo pozytywną opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła druga paczka w tym roku. Polecam sklep bo spisał się na medal. Wszystko było w porządku oprócz malutkich, czarnych kuleczek które przy otwieraniu rozsypały się na cały pokój. Polecam zakupy w tym sklepie po raz drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sklep internetowy to BIG FUN

paczka do mnie dotarła zaraz na drugi dzień po zamówieniu

jedna z wyrzutni była uszkodzona, po złożeniu reklamacji e-mailem i odesłaniu paczki na drugi dzień produkt nie uszkodzony był u mnie oraz upominek od firmy, pełen profesjonalizm przy załatwianiu takich spraw, szybko skutecznie i bez jakichkolwiek problemów, polecam wszystkim. Dziękuję za wszystko ekipie BIG FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do państwa pytanie: Czy w waszym sklepie będą petardy dum bum lub bomb, bo petardy fp3

stały się słabsze :(/>

Na PiroPolska masz Dumbum, świeżutkie od czarodzieja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudlaty no wiesz nie wszyscy kupują tylko dum bumy i inne petardy. :)/>

Owszem. Jeśli jednak ktoś chce mieć porządny stuff, to może zamówić z dwóch sklepów. Sam kupuje na BigFunie, ale na pewno też puszczę zamówienie w PiroPolska. Na szczeście zostały mi jeszcze dwie paczki TXP859 z zeszłego roku, więc duże zamówienie to nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Jeśli jednak ktoś chce mieć porządny stuff, to może zamówić z dwóch sklepów. Sam kupuje na BigFunie, ale na pewno też puszczę zamówienie w PiroPolska. Na szczeście zostały mi jeszcze dwie paczki TXP859 z zeszłego roku, więc duże zamówienie to nie będzie.

Zgadzam się z tym co mówisz , ale nie każdego stać aby kupować z dwóch sklepów i płacić za przesyłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy przyjemność poinformować o wprowadzeniu w naszym sklepie nowej kategorii produktów : 

 

POKAZY FAJERWERKÓW DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU

 

- jest to całkowicie nowy produkt na rynku pirotechnicznym, który łączy w sobie możliwość wykonania pokazu pirotechnicznego na dobrym poziomie ze stosunkowo niskimi nakładami finansowymi.

- filmy prezentujące sposób wykonania montażu oraz efekt finalny w  postaci pokazu znajdują się przy każdym z 5 zestawów, które mamy w tej chwili w ofercie

 

- zakup produktów z tej nowej kategorii premiowany jest w tej chwili otrzymaniem bezpłatnie bezprzewodowego, radiowego systemu odpalającego.

 

pozdrawiamy

fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy przyjemność poinformować o wprowadzeniu w naszym sklepie nowej kategorii produktów : 

 

POKAZY FAJERWERKÓW DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU

 

- jest to całkowicie nowy produkt na rynku pirotechnicznym, który łączy w sobie możliwość wykonania pokazu pirotechnicznego na dobrym poziomie ze stosunkowo niskimi nakładami finansowymi.

- filmy prezentujące sposób wykonania montażu oraz efekt finalny w  postaci pokazu znajdują się przy każdym z 5 zestawów, które mamy w tej chwili w ofercie

 

- zakup produktów z tej nowej kategorii premiowany jest w tej chwili otrzymaniem bezpłatnie bezprzewodowego, radiowego systemu odpalającego.

 

pozdrawiamy

fajerwerki-net.pl

 

Produkt nowy na rynku? Konkurencja ma takie a nawet lepsze (bo klient dostaje połączony zestaw który tylko odpala) zestawy od dawna :)

 

Zestawy nieopłacalne i bezsensowne moim zdaniem bo klient dostaje zestaw "niepołączony" i sam sobie musi połączyć... więc na dobrą sprawę można kupić same wyrzutnie + lont i wyjdzie taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa wyrzutni w każdym z zestawów to Keller xD I tak jak kolega wyżej nie widzę zbytnio sensu w czymś takim, lont 1zł na metr więc za 5 zł możemy już połączyć sporo wyrzutni, jedyny plus jest taki że dostajemy ten "system".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem spore zamówienie po raz drugi wczoraj w godz. 23 :xmas_happy:

Mam nadzieje, że po raz kolejny się nie zawiodę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko w niedziele zamowilem , w poniedzialek pisalo przyjete do realizacji , a dzis pisze realizacja zamowienia . na kiedy spodziewac sie paczki ?

jutro max pojutrze tez tak miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siemka już przyslano mi numer przesylki ale jest problem bo gdy wpisuje na stronie fedexa ten numer to pisze nie znaleziono

Rok temu miałem identyczną sytułację, nie martw się paczka przyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...