Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dostałem maila o wysyłce, dzisiaj przesyłeczka o godz 8:00 była już u mnie. Dziękuję pięknie za gratisy. Ponadto chyba zaszła mała pomyłka, gdyż zamiast 1x Backyard Fun TXB602 i 1xThe Magic Key TXB603 dostałem 3x Backyard Fun TXB602, lecz to nie jest żaden problem, rozumiem, że wielki ruch mieliście i mogło zabraknąć towaru, oraz dostałem 3 wyrzutnie zamiast 2, więc nie mógłbym się czepiać. :xmas_laugh:

W promocji 33% dostałem wyrzutnię od Triplexa - Frankee TXB234

Sklep jak najbardziej godny polecenia, z zakupów jestem bardzo zadowolony :xmas_biggrin::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na korsarzu zamawiałem 3 minuty przed końcem promocji i też zapomnieli mi wysłać promocyjnej wyrzutni ale zadzwoniłem i dosłali pocztą więc pisz/dzwoń do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem podczas wyprzedaży i wszystko było super! Szybka dostawa no i najważniejsze wszystko co chciałem było zapakowane bardzo bezpiecznie w kartonie. Polecam ten sklep i napewno zrobię jeszcze nie raz tam zakupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno wszystkie paczki zostały wysłane? Zamawiałem 18(wtedy była ta gwarancja realizacji ) ok 20 i nie dostałem nawet potwierdzenia zamówienia. Wam też taka sytuacja się przydarzyła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pragniemy poinformować, że w dniu 10 stycznia ( piątek ) o godzinie 17.00 rozpoczynamy w naszym sklepie wielką wyprzedaż.

 

Obniżki cen dotyczą wszystkich dostępnych artykułów, czyli około 1000 pozycji.

 

Minimalna wartość zastosowanych rabatów to 33%, wybrane pozycje - 40%, 45% i 50%.

Zapraszamy i zyczymy udanych zakupów.

 

zespół

 

fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny wpis w temacie

nie podejme dyskusji

takie wyprzedaże to samobójstwo dla całego rynku i rozbijanie go

*o mój sklep sie nie martwcie o drazu mówie, napisalem to na co pare innych sklepow sie nigdy nie zdecyduje.

dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jak zwykle: płacz.

 

Chciałbyś najlepiej utworzyć na rynku monopol.

Bardzo dobrze że jest taki sklep który nie boi się robić obniżek, przez to wiele osób z forum może sobie pozwolić na lepszy stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem nie podejmowac dyskusji z dziecmi.

nie mam monopolu, i miec nie bede. Mopolista na rynku Polskim o ile nie europejskim jest inny sklep.

Rozwodzic sie nie mam zamiaru.

Podpytaj starszych znajomych o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samobójstwo to ty lepiej popełnij, co roku są wyprzedaże i jakoś nikt nie ma z tym problemu tylko ty. Fajerwerki w styczniu kupuje garstka pasjonatów którzy są wtajemniczeni a dla sklepu to możliwość odblokowania gotówki.

 

Big Fun jak co roku dołożył do pieca, promocja świetna, co lepsze produkty schodziły na pniu (na songa już się niestety nie załapałem) ale co się dziwić skoro takie ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samobójstwo to ty lepiej popełnij, co roku są wyprzedaże i jakoś nikt nie ma z tym problemu tylko ty. Fajerwerki w styczniu kupuje garstka pasjonatów którzy są wtajemniczeni a dla sklepu to możliwość odblokowania gotówki.

 

Big Fun jak co roku dołożył do pieca, promocja świetna, co lepsze produkty schodziły na pniu (na songa już się niestety nie załapałem) ale co się dziwić skoro takie ceny ;)/>

Ja się na nic nie załapałem -.- Miałem w koszyku TXP859 wrcam z kuchni txp nie ma 0.0 Tajfun o 21:30 był 22:00 nie było xD W tym roku niestety ale se odpuszczam :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra promocja! to nawet chyba za mało powiedziane. Zamówiłem niestety tylko za 90zł, ale i tak dobrze że udało mi się kupić tą wyrzutnie co chciałem. Teraz czekamy na paczkę z jw56.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na nic nie załapałem -.- Miałem w koszyku TXP859 wrcam z kuchni txp nie ma 0.0 Tajfun o 21:30 był 22:00 nie było xD W tym roku niestety ale se odpuszczam :[

Tajfuna ja zawinąłem ostatniego :P Bo jak złożyłem zamówienie to zninknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis otrzymalem paczke. 2dni oczekiwania. Wszystko sie zgadza, dobrze zapakowane. Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony co prawda musiałem tydzień czekać ale wszystko inne w początku liczyłem też na jakiegoś małego gratisa niestety nie dostałem ale wszystkiego nie można mieć może następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak beszczelnch ludzi jak kolega wyzej to bm blokowal w sklepie. Kolego moze ci jeszcze maja doplacac ? Sprzedaja praktycznie po kosztach,ale jeszcze gratis do tego i co jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak beszczelnch ludzi jak kolega wyzej to bm blokowal w sklepie. Kolego moze ci jeszcze maja doplacac ? Sprzedaja praktycznie po kosztach,ale jeszcze gratis do tego i co jeszcze ?

 

 

Tak dużą racje ma czarodziej.W sklepie i tak jest duża obniżka cen i nie ma co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...