Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

JA wdze po 7 i po tyle mnie skasowali... wiec jakTy masz po 6...

A co do chwalena sie, to co nas to interesuje ?

Ale jak sie ma 15 lat to swiat rządzi sie swoimi prawami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione fp3 i 3x 1,2" wyrzutnie (new generator 13,10 i korsarz) i parę paczek petard draskowych do karabinku już nie mogę się doczekać :). Żałuję że nie ma moździerzy i rakiet :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z

WIELKIEJ WYPRZEDAŻY

obniżki cen od 33 do 66%

Wszystkich zainteresowanych zakupami podczas wyprzedaży informujemy, że w dniu dzisiejszym o godz. 17.00 zostanie wprowadzonych kolejnych 200 artykułów.

 

Życzymy udanych zakupów

Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z

WIELKIEJ WYPRZEDAŻY

obniżki cen od 33 do 66%

 

Uprzejmie informujemy wszystkich zainteresowanych zakupami, że dzisiaj od godz. 17.00 zostanie wprowadzonych do sprzedaży ostatnich 250 artykułów. Zakończenie uzupełniania asortymentu planujemy o godz. 22.00

 

Życzymy udanych zakupów

Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jw 90 kosztowało 20 zł a dzisiaj 25 : ( przed pormocją kosztowała 35 zł a sklep big fun pomylił sie i napisał 41,70 zł

 

 

 

http://www.sklepbigfun.pl/124/w-cenie-od-1501-do-50-zl/sklep-fajerwerki-show-of-fireworks.html

Też to zauważyłem.

Ale ogólnie rzecz biorąc to niezłe są wyprzedaże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem paczkę, wszystko w jak najlepszym porządku, kontakt bardzo miły no i nawet gratisy się znalazły ;)

Polecam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano dostali przelew, odnosząc to do Waszych terminów realizacji zamówienia, spróbujcie przewidzieć :) jakie są szanse na paczkę do piątku popołudnia?

Ile godzin od przyjęcia OPŁACONEGO zamówienia mieliście towar w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wymagam żeby dziś wysłali, ale jutro nadana kurierska też powinna dojść, termin WYSYŁKI DO 48h od ZAMÓWIENIA jest dość luźny jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek zamówiłem a dziś dostałem czyli szybko i fajnie. Wszystko dotarło w dobrym stanie. W pudełku znalazłem dodatkowo zapalniczkę i się podjarałem, że są gratisy i znalazłem jeszcze długopis - to chyba po to żeby się popisać ;)

 

Dzięki i do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka znalazła się u mnie wczoraj wieczorem, cała i zdrowa. Kompleksowa obsługa, bardzo uprzejmi Pańtwo pod telefonem, nie miałem problemów z kontaktem, towar się zgadza, czyli wszystko OK. Długopisik i zapalniczka też się u mnie w paczce zameldowały, mogę śmiało polecać ten sklep!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i w tamtym roku brak jakichkolwiek problemów, miła obsługa, szybka wysyłka no i dobrze, że można sobie sprawdzic ile jest dostępnego danego artykułu w sklepie, bo pozwala to zaoszczędzic niepotrzebne nerwy ;)

Polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczuszka dotarła ! Zamawiałem w czwartek (17.01.2013) następnego dnia doszły nowe promocje więc napisałem e-maila z pytaniem czy jest możliwe drugie zamówienie na jedną przesyłkę po dosłownie 5 minutach otrzymałem odpowiedź że nie ma problemu z szczegółową instrukcją xD (Przesyłka doszła 22.01). Dotarła jedna paczka co prawda był straszny nieład wyglądało tak jakby wszystko było wrzucane i upachane nogą ale mało mnie to obchodziło bo wszystko dotarło bezpiecznie BEZ uszkodzeń :)/> . Jestem bardzo zadowolony i mogę polecić ten sklep w 100% . Aha w promocji otrzymałem dwa worki kartonów :D/> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigfun ma swój profil na fb?

 

 

Jakiej firmy długopisy i zapalniczki dorzucają teraz do paczek? Wyleciało mi z głowy ;) To pytanie do tych co zamawiali w nowym roku już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigfun ma swój profil na fb?

 

 

Jakiej firmy długopisy i zapalniczki dorzucają teraz do paczek? Wyleciało mi z głowy ;)/> To pytanie do tych co zamawiali w nowym roku już.

Z firmy Jurand :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...