Skocz do zawartości

Głosujmy na NIE w petycji dotyczącej zakazu sprzedaży i używania fajerwerków


MrArtur

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie ile osób już jest na tak w sprawie tej zjebanej petycji.Jeszcze kilka godzin i będzie 3000 głosów natomiast głosów przeciw dalej nic nie przybywa.Czuje,ze przez tego dziwoląga Łobacz możemy wszyscy stracić naszą uwielbianą pasję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie powinien wejść ten zakaz, ponieważ panstwo by straciło stałe źródło dochodów, ale nigdy nic nie wiadomo

 

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie ile osób już jest na tak w sprawie tej zjebanej petycji.Jeszcze kilka godzin i będzie 3000 głosów natomiast głosów przeciw dalej nic nie przybywa.Czuje,ze przez tego dziwoląga Łobacz możemy wszyscy stracić naszą uwielbianą pasję.

Spokojnie chłopie 3000tysiące na 40mln :/ Nie sądze aby nasz "ukochany" rząd wziął to pod uwage, jak już koledzy wyżej napisali co idzie za zlikwidowaniem sprzedaży ? Minusy Wycofania :

1.Wielu naprawde wielu ludzi straci prace.

2.Polska traci 23% podatku odprowadzonego od sprzedaży

3.Ludzie zaczną szukać pirotechniki w innych krajach, myślę że to doprowadzi do dużej ilośći wypadków.

4.Sylwestry będą nudne....

5.Wszelkie imprezy,śluby będą poprostu biedne :[

6.Ludzie zaczną się bużyć i zaczną strajkować :]

Plusy Wycofania :

1.Mochery będą cieszyć japsko >.< (większość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozbawił tekst tej szefowej tego zamieszania. Po wpisie na wydarzeniu dlaczego nie jestem po ich stronie otrzymałem odpowiedź. Wylatujesz z wydarzenia nara :)

 

 

hahahah

 

takim własnie sposobem zebrali tyle podpisów :)

 

Niewygodnych wywalają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik to ... o.O ale + za chęci.

 

Naszła mnie właśnie pewna refleksja. Jestem ciekawy KTO! i ILE! zarobi na nagłośnieniu (w której też uczestniczycie) akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie robcie tak jak ja.Ja założyłem nawet emeila dla babci by choć już o głos było więcej.Załużcie też meila dla rodziców czy babć.Zobaczcie jak część z was by to zrobiła to już będzie z 50 głosow więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę was!! zróbcie coś! zacznijcie nabijać głosy na jeden e mail!!! Musimy dobić do 1000 .. a sam nie dam rady caly czas głosować!

 

Człowieku ochłoń!! Mój głoś na NIE został usunięty więc nie wieżę w wiarygodność tego "czegoś"

 

Poza tym dla 2k ludzi nie wprowadzą żadnego zakazu...

 

Istnieje coś takiego jak poczta 10 minutowa http://10minutemail.com/.

Można dodawać głosy przeciw petycji i jak się doda głos to usuwać pliki cookie od tej strony i dodawać więcej głosów.

:fireworks:/>

 

A jaki w tym sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy niż tobie się wydaje.

Przynajmniej będzie więcej głosów na "nie".

:fireworks:/>

 

Gratulacje! A o np. adresie ip pomyślałeś? Albo o tym, że to i tak nigdzie nie przejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to prawda ale coś słyszałem od pewnych osób o tej petycji,że wcześniej pare dni przed Sylwestrem coś w telewizji mowili,że ma powstać.No jak to prawda to jest naprawdę nie dobrze.Może ktoś coś słyszał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! A o np. adresie ip pomyślałeś? Albo o tym, że to i tak nigdzie nie przejdzie...

Dziękuję za gratulację. :xmas_smile:

O IP nie pomyślałem, ale można to robić przez TOR' a i będzie ci zmieniało IP.

:fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarzyna Śliwa-Łobacz gościem programu "To był dzień" na Polsat News po godzinie 20:00. Nie wiadomo, czy program będzie poświęcony fajerwerkom, ale w każdym razie warto obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarzyna Śliwa-Łobacz gościem programu "To był dzień" na Polsat News po godzinie 20:00. Nie wiadomo, czy program będzie poświęcony fajerwerkom, ale w każdym razie warto obejrzeć.

Postaram się obejrzeć, ale jak mi się nie uda to czy ktoś mógłby napisać o czym był program ? Z góry dzięki ;)

 

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież są lekarstwa dla zwierząt przez , które się nie boją i śpią . Sam mam psa i wychodzę z nim ok.17-18 gdy jest cisza , a jak strzelają to ona śpi . Oczywiście jestem na NIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież są lekarstwa dla zwierząt przez , które się nie boją i śpią . Sam mam psa i wychodzę z nim ok.17-18 gdy jest cisza , a jak strzelają to ona śpi . Oczywiście jestem na NIE !

Zgadzam sie z toba. Ale takim ludziom nie przetłumaczysz, jak mojej sasiadce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weterynarz dobierze odpowiednio do rasy/wagi zwierzęcia dawkę środka na uspokojenie na ten jeden-dwa dni w roku i jeszcze żaden od tego nie umarł. Umarł nie od petard, ale z braku troski i odpowiedzialności właściciela, który zejdzie z nim o 22, bez uspokajaczy, jakby nie potrafił się dostosować do całego świata na ten jeden dzień. Pies wieczór prześpi i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarzyna Śliwa-Łobacz gościem programu "To był dzień" na Polsat News po godzinie 20:00. Nie wiadomo, czy program będzie poświęcony fajerwerkom, ale w każdym razie warto obejrzeć.

 

 

Mozna gdzies w necie obejrzec ten odcinek ? Bo niestety nie obejrzałem go w telewizji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna gdzies w necie obejrzec ten odcinek ? Bo niestety nie obejrzałem go w telewizji ://>

 

Słuchaj Dawid w tym programie nie było nic ciekawego.Ta obrończyni mrówek nic nawet niewspomniała o fajerwerkach.Mowili coś o wygłodzonych zwierzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weterynarz dobierze odpowiednio do rasy/wagi zwierzęcia dawkę środka na uspokojenie na ten jeden-dwa dni w roku i jeszcze żaden od tego nie umarł. Umarł nie od petard, ale z braku troski i odpowiedzialności właściciela, który zejdzie z nim o 22, bez uspokajaczy, jakby nie potrafił się dostosować do całego świata na ten jeden dzień. Pies wieczór prześpi i będzie ok.

 

Zgadzam się z Tobą . Jak czytałem komentarze na tej petycji to jedna osoba napisała , że nie może wyjść na imprezę , bo musi się psem zajmować. Ludzie którzy chcą mieć zwierzęta muszą być odpowiedzialni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...