Skocz do zawartości

Głosujmy na NIE w petycji dotyczącej zakazu sprzedaży i używania fajerwerków


MrArtur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

"Zakaz sprzedawania i używania fajerwerków" - co to w ogóle ma znaczyć?! To jest TRADYCJA! Witamy nowy rok hucznie i efektownie, o czym świadczy bilans sprzedaży fajerwerków na rok 2013/14. Wielbicieli sztucznych ogni z roku na rok przybywa i kilku buraków troszczących się o swoje kundle nie może tego zmienić! Wyroby pirotechniczne to nie tylko piękne efekty, które tak naprawde poprawiają człowiekowi nastrój, ale za nimi kryją się ogromne pieniądze! - państwo jak od wszystkiego, pobiera 23% podatek, więc w okresie przedsylwestrowym wpadają gigantyczne pieniądze do budżetu państwa - i tutaj narasta moja pewność, że rząd odrzuci tą durną petycję, a może nawet jej nie przeczyta, spoglądając na tytuł...

Tak apropo zwierząt, a szczególnie psów. Radzę właścicielom sprzątać po tych osrusach, bo wczoraj idąc przez park z dzieckiem, gdzie się nie spojrzało - tam psie miny.

Jak się zdenerwuję, złożę petycję o wprowadzenie zakazu spacerowania z psami po miejscach publicznych! Pies ma potrzeby fizjologiczne, jak każda żywa istota, ale co on może?! Odpowiada za niego właściciel, jak się nie chce sprzątać to niech kupują psiakom pampersy, albo wypuszczają je na prywatne posesje i tam niech walą ile się da.

Przepraszam za słownictwo, ale nerwy puszczają czytając takie gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę posty niektórych osób, to mam ochotę odciąć ich od internetu. Jeden wykrzyknik wystarczy, nie musicie ich aż tyle dawać !!!!11

 

Jedyna wypowiedź, która jest warta tematu, to wypowiedź luxisa.

Co do samej akcji, kaktus w dupe tym popaprańcom z Empatii i innych gówien. Ci ludzie potrafią tylko narzekać i płakać, jakie to ich sraluchy są biedne. Ciekawe, że mój piesek jakoś się nie bał. Psa trzeba umieć wychować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zakaz sprzedawania i używania fajerwerków" - co to w ogóle ma znaczyć?! To jest TRADYCJA! Witamy nowy rok hucznie i efektownie, o czym świadczy bilans sprzedaży fajerwerków na rok 2013/14. Wielbicieli sztucznych ogni z roku na rok przybywa i kilku buraków troszczących się o swoje kundle nie może tego zmienić! Wyroby pirotechniczne to nie tylko piękne efekty, które tak naprawde poprawiają człowiekowi nastrój, ale za nimi kryją się ogromne pieniądze! - państwo jak od wszystkiego, pobiera 23% podatek, więc w okresie przedsylwestrowym wpadają gigantyczne pieniądze do budżetu państwa - i tutaj narasta moja pewność, że rząd odrzuci tą durną petycję, a może nawet jej nie przeczyta, spoglądając na tytuł...

Tak apropo zwierząt, a szczególnie psów. Radzę właścicielom sprzątać po tych osrusach, bo wczoraj idąc przez park z dzieckiem, gdzie się nie spojrzało - tam psie miny.

Jak się zdenerwuję, złożę petycję o wprowadzenie zakazu spacerowania z psami po miejscach publicznych! Pies ma potrzeby fizjologiczne, jak każda żywa istota, ale co on może?! Odpowiada za niego właściciel, jak się nie chce sprzątać to niech kupują psiakom pampersy, albo wypuszczają je na prywatne posesje i tam niech walą ile się da.

Przepraszam za słownictwo, ale nerwy puszczają czytając takie gówno.

 

 

Bardzo dobry pomysl na petycje z ograniczeniem wstepu z psami! Nic nie mam do wlascicieli psow a tym samym do ich popili ale takie zdziczale" petycje... az krew sie grzeje... Jezeli petycja przejdzie dalej to sam doloze swoje aby taka a nie inna petycja powstala! A co do strzelania lamiac zakazy czy nie i tak bede strzelal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakaz sprzedaży wędzonych wędlin, zakaz sprzedaży fajerwerków, podnoszenie akcyzy na papierosy, koniec papierosów mentolowych, k**wa na jakim my świecie żyjemy?

Gdy ludzi pracujących na platformie wiertniczej atakuje banda zielonych terrorystów to Sikorski + cały lewacki świat atakuje Putina, bo jak on mógł aresztować ludzi łamiących prawo.

Teraz znowu fani zwierzątek i kwiatuszków próbują udowodnić, co? Że człowiek się mniej liczy od zwierząt? Już raz pajace wchodziły na drzewa by walczyć o dolinę rospudy. Co tam że Augustów jest rozjeżdżany a ludzie giną na drodze, ważne że pluskwa zielonooka ma się za***iście.

Obrót materiałami pirotechnicznymi co roku to kwota 0,5 do 0,8 mld złotych czy tak łatwo nowy minister by zrezygnował z takiej kwoty (23%vat)? Wątpię i całe szczęście :)/> Pewnie EMPATIA pobiegnie poskarżyć się do Starsbourga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm zamiary maja poawazne...W tv widzialem wypowiedz przed 31 ze taka petycja ma powstac, dlatego obawy ze pojdzie to do Starsbourga jest calkiem mozliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również myślę że ta petycja nie wejdzie w życie a i tak żyjemy w nienormalnym kraju w którym wszystkim wszystko przeszkadza :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzicie ostatnio założyłem na ten temat posta i co długo było trzeba czekać??Tez jestem na NIE ale Donaldzik i Bronek mogą skończyć nasze hobby bardzo szybko....

Wkurzają mnie właściciele pieseczków.Sra to wszędzie i za sobą nie sprzątają.Napiszę petycję,że nie chcę aby w blokach trzymano te śierściuchy..Robi to wszedzie gdzie popadnie i nikt nic z tym nie robi a mamy do czynienia z tym cały rok.Jak dla mnie niech wszystkie zapakują do kontenerów a w szczególności te ze schronisk i wywiozą do Chin tam będzie z nich pożytek...

Żabia Wola chyba będzie najbardziej znienawidzonym miejscem w Polsce przez fanów fajerwerków jak się to stanie faktem ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość głosów "Za" jest tych wszystkich od ochrony zwierząt, poprostu wie gdzie rozsyłać petycje. Chociaż wg danych na forum jest: "Wszystkich użytkowników 3285". Wystarczyło by żeby chociaż połowa dała głos na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Typowa stara krowa, która wpierdala się w życie innych. Widać, że to ludzie, którzy nie mają nic do roboty. Biedne pieski, ciekawe co by było jakby jakiś pies z ulicy wygryzł jej dupsko. A te biedne krowy, świnie, ryby? One zostały stworzone do tego, żeby nam dawać pożywienie. Czy Ci posrani kretyni nie mogą zająć się tym, że w Polsce cała masa ludzi głoduje? A, no tak... Zwierzęta są ważniejsze od ludzi. Jak oni nam, tak my im, więc DRODZY EMPATYCZNE ZJEBY. Serdeczny ch*j wam w dupe i mam nadzieję, że jakiś pies was ugryzie, może wtedy zmienicie choć troche zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się bronić naszej tradycji jak tylko mogę.Daje komentarze pod petycją i nie raz juz zostałem zjechany przez uposledzeńców którym się nic nie podoba.Nazwali mnie człowiekiem bez perspektywicznym,który nic nie osiągnie po przez strzelanie.Mówi się,że Polska to kraj w którym żyją ludzie,którym się nic nie podoba i to jest święta prawda.Polska jest krajem wiecznie narzekającym i ciagle szukająca nie potrzebnych problemów.Chłopaki choćcie na te komentarze trzeba po tych pasożytach pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj se siana kolego, nie dyskutuje się z takimi debilami bo nie długo sprowadzą Cię do swojego poziomu a później pobiją swoją znakomitą inteligencją :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedne pieski, a o tym c się dzieje z psami w Chinach to już nikt z tych sezonowych obrońców praw zwierząt nie pamięta. Poza tym wiekszość z nich jeździ autem. Jedną przejażdżką zabijają setki owadów bardzo ważnych w ekoklimacie i produkują szkodliwe CO2. Od wybuchu petardy żądnemu zwierzęciu krzywda się nie dzieje. Poza tym huki od zawsze towarzyszyły zwierzętom. Grzmoty, wybuchy wulkanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej wiecie , że można głosować kilka razy na ten sam email :Dniech każdy poświęci na to kilka minut i już się zrobi kilkadziesiąt głosów więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...