Skocz do zawartości

Głosujmy na NIE w petycji dotyczącej zakazu sprzedaży i używania fajerwerków


MrArtur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

o w d*pe, dopiero teraz widzę , że głosów za jest 886 :P Mam nadzieję , że przynajmniej sam Donaldek wykaże się mądrością (xD) i odpuści tą sprawę, która jak dla mnie nie ma sensu.

 

Nie rozumiem co szkodzi 2 dni na 365 postrzelać ??? Bezsens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Państwo nie da zakazu handlowania fajerwerkami ponieważ to wszystko jest związane z dużą ilością $$ :) Nie opłacało by się wycofywać sprzedaży petard itd.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosuje oczywiście na nie.Jak wprowadzą ten zakaz to moje życie straci sens,nie będzie juz poco żyć.Kocham fajerwerki i nie wyobrażam bez nich życia.Tych beznadziejnych debili i sukinkotów co chcą zakazu to jak bym ich dopad to nie wiem co by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie czego się tu czepiać ja swojemu psu daje tabletkę i sobie śpi i nic go nie rusza

ja swojego po prostu biorę do domu na noc i całego sylwestra spokojnie przesypia :P nic nowego, tylko o swojego psa trzeba zadbać , a nie wprowadzać zakazy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy nam się zabawa, gdzie wzorem krajów latynoskich i południowoeuropejskich, Polacy zaczną tańczyć i śpiewać na

ulicach, ze swoimi pupilami, starsi ludzie będą mogli spokojnie zasnąć, a szpitale będą miały mniej pracy z okaleczonymi.

 

hahahahahahahahaha to mnie rozwaliło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli by zakazali sprzedaż pirotechniki i tak całkowicie tego by nie usunęli,każdy by kombinował jak sprowadzić z zagranicy więc to jeszcze gorzej by było :) Druga sprawa to pieniądze które otrzymuję rząd z tego typu handlu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli by zakazali sprzedaż pirotechniki i tak całkowicie tego by nie usunęli,każdy by kombinował jak sprowadzić z zagranicy więc to jeszcze gorzej by było :)/> Druga sprawa to pieniądze które otrzymuję rząd z tego typu handlu :)/>

dokładnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się tych sk***ysynów jest już prawie 1000 a nas nieco ponad 100.Czuje,że mogą to wziąść pod uwage władze i zakazać fajerwerków w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na NIE.

Jak tak dalej pójdzie to będą petycje :

 

Zakaz sprzedaży mięsa w tym ryb.

Zakaz sprzedaży alkoholu i wyrobów tytoniowych.

Zakaz burz bo pieski się boją.

 

Co do zakazu, ludzie pewnie by robili własne petardy i fajerwerki, to było by dopiero niebezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje , że psy przechodzą większy stres jak ich chorzy właściciele ubierają je w ubrania a to właśnie jest chore niech sami się najpierw zmienią a nie zawracać gitarę porządnym obywatelom , których pasją jest pirotechnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na 31 grudnia polacy kupują piro za 300 mln. złotych czyli samego vatu wyjdzie ze 70 mln. Może to nie tak dużo ale na pewno wzieli by pod uwage ile ludzi straciło by prace nie tylko sezonową ale i stałą czyli jedyne ich źródło utrzymania. Na 99,9% to nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...