Skocz do zawartości

Głosujmy na NIE w petycji dotyczącej zakazu sprzedaży i używania fajerwerków


MrArtur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moje zwierzęta nie mają nic przeciwko :]/> Suche fakty bez poparcia, niech zaczną liczyć ile faktycznie tej dzikiej zwierzyny ginie raz w roku o godzinie 00:00

 

Patrząc na ilość "za" rozsyłają petycje do starszych ludzi z kotami na kolanach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wiadomo że nic im to nie da ;).Ale nawet jeśli kiedyś jakimś cudem...są jeszcze odczynniki :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zwierzęta nie mają nic przeciwko :]/>/> Suche fakty bez poparcia, niech zaczną liczyć ile faktycznie tej dzikiej zwierzyny ginie raz w roku o godzinie 00:00

 

Patrząc na ilość "za" rozsyłają petycje do starszych ludzi z kotami na kolanach ;)/>

 

 

Dołoże trochę do ognia. Najczęściej jest tak że oni nie mogą mieć dzieci i kupują koty lub psy i traktują je jak człowieka. Znam parę osób które tak właśnie postępują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na NIE, ale oni tak i tak tego nie wprowadzą, bo przecież dla 15 000 ludzi z Empati nie będą rezygnować z takiego dobrego źródła dochodu.

Ps.Zgadzam się kolegą wyżej, także znam takie osoby.

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na szybki wzrost podpisów "Za", myślę że powinniśmy jakoś zareagować.

Rozsyłajcie petycję swoim znajomym i rodzinie, jeżeli każdy z tych którzy podpisali za "nie" namówi do tego samego 5 osób, to niedługo ich przebijemy.

Nie chodzi o to, że ta petycja stanowi realne zagrożenie dla naszej pasji, ale o to by pokazać im że większość społeczeństwa ich nie popiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategorycznie nie .Czy oni myslą realnie .Jak by sylwestr wyglądał bez fajerwerków?

Jestem wielkim fanem pirotchniki i nie może tak być że każdy "mocherowy beret" będzie mówił i pisał petycje iż aby wdrożyli zakaz używania fajerwerków.3 razy na NIE NIE NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...