Skocz do zawartości

Zakaz używania fajerwerków - co byście zrobili?


Luksfer87

Rekomendowane odpowiedzi

Jak JA czytam takie gadki jak w większości na tym forum, to się również nie dziwie, że jest jak jest. Chociaż w sumie większość tutaj nie ma nawet prawa iść głosować w wyborach. Żyj dalej w UE pisząc o działaniu zamiast działać. Coś mam nosa, że możesz reprezentować prawicę... Reszty nie mam ochoty nawet komentować, bo każdy przyjmuje swoją rację za rację jedyną i słuszną. Z propozycji pracy podziękuję. Chyba, że fundujesz bilety, to mogę polecieć pozwiedzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam prawe poglądy a co to ma za znaczenie?

Każdy z Nas miał kiedyś 14-15lat więc posty dzieciaków na tym forum przyjmuje z przymrużeniem oka.

Co do racji każdy ma swoją i tak jak napisałeś, dyskusja jest zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 to letni Macius buntuje sie przeciw prawicy :o :D

Poprawiłeś mi kolego humor !

 

proponuje Ci zorientowac sie co do pogladow praicowych oraz tego jak sprawdziły sie gdzie indziej !

Albo lepiej nie, zostan przy gazecie wyborczej i tvn - ie tam masz gotowy przepis na życie :)

 

Ludzie Wy piszecie o protestach ?:D zabawni jestescie. kto by sie przejał. Wierzycie, że importerzy by w to poszli ?

Ja nie. Calkowitego zakazu nigdy nie bedzie. Będzie oczywiscie powlne ograniczanie i przycinanie produktów, ale juz sami klienci godza sie na to kupując pierdołowate petardy czy kostki.

Chcecie podniesc jakosc produktów ? Kupujcie dobre rzeczy. Ja wiecej nie napsize bo zaraz znów jakis miły forumowicz doniesie , ze propogauuje handel produktami wp a tymczasem na innych rynkach handluje sie bardzo dobrymi srodkami nwp, ale po co to sciagac jak byle piropierdoły sie bardzo dobrze sprzedają ?: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dzięki takim osobom jak ty czarodziej tracę całkowitą wiarę w ludzi ;/ Zmień różdżkę, bo źle nią wywróżyłeś moje poglądy. Wielcy prawicowi rebelianci i żołnierze wolności. Przez takich wstyd być po tej samej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przypominam, że w tym dziale rozmawiamy o czym innym niż poglądy polityczne :)

 

Proszę wrócić do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja jakby zakazali używania wyrobów pirotechnicznych (w co wątpie) próbowałbym z samoróbkami. Cóż, sprzedaży saletry nigdy nie zabronią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

poczekaj do wrzesnia

Saletry nigdy nie zabronia, przeciez to nawóz :). Chyba, ze beda tylko sprzedawac dla rolnikow.

Ja jakby zakazali używania wyrobów pirotechnicznych (w co wątpie) próbowałbym z samoróbkami. Cóż, sprzedaży saletry nigdy nie zabronią.

Tylko uwazaj jak bedziesz robil, najlepiej rob takie rzeczy z kims dorosłym i doswiadczonym :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co,możliwe jest,że za trzy lata będzie można kupić wyrzutnie max 25 strzałową o kalibrze 1,2 czy co?

 

 

Dokładnie tak :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten świat schodzi na psy(empatii)......

 

A samoróbki to z tatą, często na kreta, mamy trochę pola to zawsze tacie troche saletry a mamie.cukru pudru podkradnę. A ostrożność to zawsze na maksa, żeby pózniej w gazetach nie pisali że chłopak oparzył się saletrą, i powinno się rzeczy łatwopalnych zakazać w ogóle sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Zakaz używania fajerwerków - co byście zrobili?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...