Skocz do zawartości

2.5" Shell Rocket (EuroPyro)


DragsteR.

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem tylko brocade crown ale efekt był super, ogony spadły aż do ziemi, jak w żadnej innej rakiecie :) Konkretna rakieta 2,5" kaliber robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym twoim filmiku to jakoś źle wygląda u mnie jak zajebało to na całe niego aż na ziemie spadał efekt.

u mnie tak samo jak w poprzednich latach efekt brocade crown jeszcze lepiej wyglądał niż na filmiku z 2013 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym twoim filmiku to jakoś źle wygląda u mnie jak zajebało to na całe niego aż na ziemie spadał efekt.

No właśnie na filmikach widziałem że efekt był bardzo duży a u mnie takie coś. Który rok produkcji u ciebie? Bo u mnie 2015 więc może dlatego takie słabe. Nie wiem jak z Europyro ale innym importerom zachciewa się jakiś certyfikatów a to odbija się na jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 2015 też było tylko nec. 64 g, w 2013 i w 2014 jak je miałem to pisało nec. 75 g

No właśnie, sprawa wyjaśniona, w nowych mniej prochu więc taki efekt, miałem je pierwszy raz i chyba ostatni (chyba że znajdę stare na jakimś stoisku w przystępnej cenie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

u mnie 2015 też było tylko nec. 64 g, w 2013 i w 2014 jak je miałem to pisało nec. 75 g

 

No właśnie, sprawa wyjaśniona, w nowych mniej prochu więc taki efekt, miałem je pierwszy raz i chyba ostatni (chyba że znajdę stare na jakimś stoisku w przystępnej cenie) :)

 

Nie chcę mi się wierzyć że nowa partia posiada NEC: 64. Po co mieliby obniżać zawartość mieszaniny o 11g. Przepisy i tak pozwalają na większą ilość w pojedynczym korpusie. Najwidoczniej coś wam się pomyliło z wielkością kalibru 64mm a nie 64g. Niech mi ktoś to potwierdzi! CE jest już dawno w tych rakietach i raczej nie wpłynęło na wielkość mieszaniny.

Mniejsze efekty może wynikają z tego że pechowo trafiłeś na jakąś małą partię albo rakieta miała za dużo prochu w starterze i za wysoko poleciała i dlatego wizualnie mniejszy efekt albo kiepskiej jakości nagranie źle odzwierciedla. A może na dużej bani byłeś i dlatego Ci się tak wydaje :)

 

Nie kupuj na stoiskach. Tam nigdy nie mają przyzwoitych cen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 

Nie chcę mi się wierzyć że nowa partia posiada NEC: 64. Po co mieliby obniżać zawartość mieszaniny o 11g. Przepisy i tak pozwalają na większą ilość w pojedynczym korpusie. Najwidoczniej coś wam się pomyliło z wielkością kalibru 64mm a nie 64g. Niech mi ktoś to potwierdzi! CE jest już dawno w tych rakietach i raczej nie wpłynęło na wielkość mieszaniny.

Mniejsze efekty może wynikają z tego że pechowo trafiłeś na jakąś małą partię albo rakieta miała za dużo prochu w starterze i za wysoko poleciała i dlatego wizualnie mniejszy efekt albo kiepskiej jakości nagranie źle odzwierciedla. A może na dużej bani byłeś i dlatego Ci się tak wydaje :)

 

Nie kupuj na stoiskach. Tam nigdy nie mają przyzwoitych cen :)

 

specjalnie dla ciebie niedowiarku ;)

 

efmnC4l.jpg

 

vEZWsNo.jpg

 

masz urywek etykietki na 2 zdj zeby nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Czy mozna gdzies kupic te rakiety? Kiedys je mialem i byly ekstra. Od tamtego czasu i ch nie widzialem nigdzie w sklepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kraks napisał:

Czy mozna gdzies kupic te rakiety? Kiedys je mialem i byly ekstra. Od tamtego czasu i ch nie widzialem nigdzie w sklepach

Swego czasu były dostepne w kauflandzie i chwile w sklepach internetowych ale to nie to samo co kiedyś . 1 partia jaka wyszła bodajże 2015 rok to zmiatały inne ;) potem już tylko gorsze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kraks napisał:

Czy mozna gdzies kupic te rakiety? Kiedys je mialem i byly ekstra. Od tamtego czasu i ch nie widzialem nigdzie w sklepach

Jedyne co mi przychodzi do głowy to sklep europyro w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...