Skocz do zawartości

DUM BUM (Klasek - CZECHY)


Marcin_Pce

Rekomendowane odpowiedzi

http://pyrofire.eu/gal/foto606.jpg

Importer: Klasek - CZECHY

Pakowane: 1 opak = 20szt

kl.3

waga:5g

cena: na pyrofire.eu 6 EURO :unsure:

 

Miałem w tym roku te petardy. Oddalenie się na odległość mniejszą niż 10 metrów grozi ogłuszeniem :D Grzybek po wybuchu jak po Nagasaki.

Z pewnością za rok również się w nie zaopatrzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Polecam te petardy każdemu kto chcę je zakupić ! Polecam również sklep PiroPolska użytkownika czarodzieja z naszego forum. Naprawdę konkretny wybuch !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zapomniales napisac, ze petardy posiadaja CE.

W tym roku nie planuje już ich sprzedaży, wiec jesli zaden importer nie podejmie sie imprtu w/w petard to niestety nie postrzelacie sobie nimi. pozdrawiam

pz nie odpisuje na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zapomniales napisac, ze petardy posiadaja CE.

W tym roku nie planuje już ich sprzedaży, wiec jesli zaden importer nie podejmie sie imprtu w/w petard to niestety nie postrzelacie sobie nimi. pozdrawiam

pz nie odpisuje na pw :)/>

 

 

To dobrze że mi jeszcze z 15 zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Warto dodać (Ci co strzelali to wiedzą) że czas od odpalenia do wybuchu jest dosyć krótki ;)

Podkreślam, świetna petarda i szkoda, że tak słabo dostępna na naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa bo bigfun to wyznacznik wszystkiego :)

W zwiazku z tym, ze jest duzo pytan o db sciagne ich jeszcze troxhe.

Minimum 5 op, wiecej pytan na maila zinredakcja@o2.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam produkuja je od 2 lat z hakiem wiec wysoce prawdopodobne ze miales je wczesniej niz producent :)/>

ps z tego co mówil importer to Polaków handlujących z nim jest bardzo niewielu, w ciagu kilkunastu lat to raptem kilka osób

Dum bum beda dostepne w Pl jszcze w tym roku, tak jak i wiekszosc produktów PyroKlasek. wiecej informacji niebawem. Ciekawe jakie ceny beda mic inne sklepy, ale uwierzcie, ze nawet na takich wyprz jak teraz szału nie bedzie - ludzie ktorzy wejda w import nie pozwola sobie na handel z przebiciem 20-30 gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to były jakies podobne,ale pamietam petardy podobne do dum bum.

Jeżeli chodzi o opakowanie/poligrafię to na rynku są 2-3 rodzaje petard bardzo podobne. Podkreślam, jedynie opakowanie jest podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak petardy leżą na straganie to na pierwszy rzut oka można je pomylić z petardami Jumbo, też były pakowane po 20szt i z mini achtungami które były tu omawiane jakiś czas temu (3-4lata wstecz).

 

edit http://fajerwerki.bydgoszcz.pl/wp-content/uploads/2011/10/IMG_8577-kopia.jpg Importer SUREX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Zamówiłem narazie 5 paczek i zobaczymy o ile mocniejsze są od 859 :D/>

Łap spojler, ale wg mnie się dużo nie różnią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem z Txp859 i mogę powiedzieć, że są takie same

 

 

Kupiłem 859 i testowałem z dum-bum i z mojego testu wynikło że dum-bum jest silniejsza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś ponownie testowałem Dum Bum i 859, i Dum Bum były zdecydowanie głośniejsze. Mają lepszy bas, co jest zaletą. Być może wcześniej były zawilgocone, ale już jest ok! Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...