Skocz do zawartości

DUM BUM (Klasek - CZECHY)


Marcin_Pce

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedzialem na tym samym poziomie ( bo innego nie zrozumie) dzieciakowi któremu żyłka pękła od napinki w moją stronę (Pyrox cos tam) który nie ma pojęcia o legalnym handlu pirotechniką.

Haha myślałem że to do mnie :D hehe nie wnikam sorry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dum-bum to kupa na maxa lepsze są już crezy monstery 5g tam mamy korpus mocno zbity i głośniejszy huk ! ;) Cena powala dum-bum możemy kupić już za 15 zl paczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie o tym że w Dum Bum, w FP3 i Crazy Monster jest wliczona w te 5 gram prochu flara która się pali przed wybuchem- a podczas wybuchu to prochu może jest tam ledwie ze 3gramy.

Sprawa inaczej się ma co do Super Cracker 859 który nie ma flary przed wybuchem i te 3 gramy prochu jest autentyczne. Spójrzcie też na petardę FP3 small która nie ma flary przed wybuchem a prochu jest tam niecałe 1 gram a strzela podobnie jak duża FP3. W dużych FP3 Gdy wypali się flara to może jest tam zaledwie prochu podczas wybuchu niecałe 2 gramy dlatego strzela ciszej ponieważ jest tam mało prochu podczas wybuchu.

Rozbierałem tylko Crezy Monstera i samego prochu było 4,7g więc nie jest do końca oszukane ;) nie wiem jak jest w fp3 ale ponoć bez flary mają 3g samego prochu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samego prochu było 4,7 g ! flary nie licz zresztą gdzieś był ten temat na forum ile gram samego prochu miał crezy monster :) Sam ważyłem i wiem ile jest :D masz tu filmik

nowe Monstery maja około 5g samego prochu a tu masz wersje 6g Robota i co powiesz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogles kupic peyarde od klaseka na stoisku hesti ?

 

 

 

W podziemiach dużej galerii obok leclerka. Sama hestia i dosyć drogo, ale jak zoaczyłem dum bum to stwierdziłem że dla testu mogę trochę przepłacić za te petardki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

E tam, nie ma co narzekać na Dum Bumy. Fajny wygląd, przyjemna zielona flara na początku i oszałamiający, ogromny huk. Każdemu bym polecił. TXP859 nie testowałem, więc nie mogę Wam podać porównania. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem karabin z 18 szt Super Cracker po czym karabin z 40 szt Dum Bum i doskonałe było słychać że Dum Bum były o wiele mocniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak wzmocnić dum buma? nie jest źle ale z 5g prochu można chyba więcej wycisnąć. Może by tak zalać tą petardę w słoiku zapełnionym piaskiem zalanym chemoutwardzlną żywicą epoksydową? a może by wystarczyło solidnie okleić taśmą do paczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisałem na ten temat i efekt jest taki ze spierniczyli te petardy. W tym roku nabyłem do sprzedaży wersje pakowaną po 5szt.

 

Pamiętaj, że ta wersja to 3,5 grama :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wzmocnić dum buma? nie jest źle ale z 5g prochu można chyba więcej wycisnąć. Może by tak zalać tą petardę w słoiku zapełnionym piaskiem zalanym chemoutwardzlną żywicą epoksydową? a może by wystarczyło solidnie okleić taśmą do paczek?

 

Proponuje zamiast piasku dać nakrętki i koniecznie słoik z grubego szkła, wówczas jest lepszy efekt...

 

Powoli tracę wiarę w zebranych tu :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...