Skocz do zawartości

DUM BUM (Klasek - CZECHY)


Marcin_Pce

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś kilka osób sprawdzi:

dum bum

fp3 seria 2012

txp859

delova 5g

fp1 jaja dinozaura 2012

fp3 seria 2014

 

Sceneria będzie zdecydowanie lepsza niż las, czy pole, obstawiam, że dużą rolę odegra tutaj nie tylko ilość decybeli ale także ilość basu i zobaczymy jak to się poniesie w scenerii mocno miejskiej :)

 

Dam znać do jakich wniosków doszliśmy wspólnymi głosami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj podczas strzelania, porównałem jedynie Dum Bum i JC05. Na polu Dum Bum nie bylo takie mocne i glosne, zas w lesie dopiero zobaczylem co da petarda potrafi. Bez porownania do JC05 i FP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio te petardy mozna kupic od 21 roku zycia ? :D/>

W Polsce wybory pirotechniczne może kupić osoba, która ukończyła 18 lat. U nas obowiązuje prawo Polskie a nie Czeskie więc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj podczas strzelania, porównałem jedynie Dum Bum i JC05. Na polu Dum Bum nie bylo takie mocne i glosne, zas w lesie dopiero zobaczylem co da petarda potrafi. Bez porownania do JC05 i FP3.

Na otwartej przestrzeni nie ma co porównywać. Testy wyszły dopiero w terenie betonowym :)

http://www.forumfajerwerki.pl/topic/14587-ktora-najmocniejsza/page__view__findpost__p__126802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są u nas w miejscowości po 1,50 za sztukę :xmas_smile:/> :christmascool:/>

1zł za sztuke to trochę drogo a u ciebie półtora razy tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej miejscowości na straganach na targu w dniu sylwestra i dzień przed sprzedają małe fp3 small po 1,50/szt. i FP3 NEW 2zł/szt.

To ogromna cena, pomijając już fakt, że jest to niezgodne z prawem, ponieważ na opakowaniu FP3 jest napisane:Sprzedawać tylko w opakowaniu ! ... Zobaczcie, czy gdzieś w markecie typu Lewiatan czy coś sprzedadzą FP3 na sztuki? Nie, bo nie można.A na straganie samowolka...

Wracając, aby nie było offtopu do DumBum:Świetna petarda, nawet trzymając w ręce czuć tą moc że tak się wyrażę, bo jest cięższa i większa od FP3.Tegoroczne FP3 bije na dwie głowy, zeszłe również bije, ale tym razem tylko o jedną głowę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko z ciekawości wziąłem 2 sztuki po 1.50zł. Naprawdę mocny huk, zdecydowanie lepszy huk od nowych FP3. TXP859 wcale nie wydały mi się znacznie słabsze od dum bumów więc wolałbym triplexowe 859. Nie wiem jak wy ale wcale dum bumy mnie jakoś specjalnie nie zachwyciły. Może jakaś słabsza paczka, wiecie jak to na bazarkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko z ciekawości wziąłem 2 sztuki po 1.50zł. Naprawdę mocny huk, zdecydowanie lepszy huk od nowych FP3. TXP859 wcale nie wydały mi się znacznie słabsze od dum bumów więc wolałbym triplexowe 859. Nie wiem jak wy ale wcale dum bumy mnie jakoś specjalnie nie zachwyciły. Może jakaś słabsza paczka, wiecie jak to na bazarkach.

U ciebie na bazarach są już petardy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ciebie na bazarach są już petardy ?

 

W podziemiach dużej galerii obok leclerka. Sama hestia i dosyć drogo, ale jak zoaczyłem dum bum to stwierdziłem że dla testu mogę trochę przepłacić za te petardki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podziemiach dużej galerii obok leclerka. Sama hestia i dosyć drogo, ale jak zoaczyłem dum bum to stwierdziłem że dla testu mogę trochę przepłacić za te petardki.

W sumie to raz by się nic nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy tak zachwala te dum bum wczoraj strzelilem p1000 potem dum buma duzego i nie bylo widac znaczacej roznicy

 

Pewnie przy Dum Bum założyłeś zatyczki :)

 

Śmieszna ta opinia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy tak zachwala te dum bum wczoraj strzelilem p1000 potem dum buma duzego i nie bylo widac znaczacej roznicy

To masz słabą partię chyba. Moje Dum Bum są dużo silniejsze od 859!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przy Dum Bum założyłeś zatyczki :)/>

 

Śmieszna ta opinia...

 

wyrazam swoja opinie po przetestowaniu petardy z przetestowani jej i zadnych zatyczek nie mialem, gluchy tez nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie, moim zdaniem dum bum pokazuje moc i potężny bas dopiero w scenerii betonowej a nie na całkowicie otwartej przestrzeni typu pole, czy las.

Jak ma się od czego odbić potężnym echem to odbije się tak mocnym, że fp3 i txp zdecydowanie są pozamiatane.

Nikt z testerów :) nie miał też wątpliwości że delova rana 5g i wszelkie dziwne petardy typu czerwona bomb nie mają startu do dum buma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgadzam się z przedmówcą, dum bum rzucony w blokowisku pokazuje swoją siłę. Myślę jednak, że 859 bez problemu dorównują tej petardzie i są znacznie lepiej opłacalne. Spodziewałem się czegoś lekko mocniejszego, troszkę się zawiodłem lecz i tak są bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...