Skocz do zawartości
  • 0

Złamany kijek od rakiety


mateyek24

Pytanie

Cześć,

jakoś tak wyszło, że złamał mi się patyk w rakiecie JR1 Diabolo, mniej więcej w połowie. Mam pytanie - czy długość kijka wpłynie jakoś na tor lotu rakiety? Czy mogę ten patyk skleić i odpalić rakietę czy lepiej ją wyrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jakoś znacząco nie wpłynie , to nie jest jakaś mega dobra rakietka że jak źle poleci to coś się stanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na wysokość lotu wpływa długość kijka? Skleiłem ją tak ładnie i może ją odpalę w sylwestra.

Na wysokość nie wpłynie ale może zmienić kierunek lotu jak skleiłeś kijek to dobrze wyleci na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skleiłem na zakładkę - włożyłem kawałek jednej części na drugą i zakleiłem taśmą izolacyjną. Może tak być czy lepiej skleić tak, żeby był prosty kijek (tak jak był na początku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na twoim miejscu tą rakietkę wbił w ziemię i odpalił zobaczysz lepszy efekt będzie ;)

A Kijek jak najbardziej wpływa na tor lotu nawet klejony chyba że to idealnie zrobisz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na twoim miejscu tą rakietkę wbił w ziemię i odpalił zobaczysz lepszy efekt będzie ;)/>/>

A Kijek jak najbardziej wpływa na tor lotu nawet klejony chyba że to idealnie zrobisz !

 

To samo mu chcialem polecic wbicie w ziemie ,ale stwierdzilem ,ze to troche niebezpieczne nawet jesli mala rakieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo głupie pytanie , jak mi się złamał kiedyś kijek od rakiety dużej nic sobie z tego nie robiłem , a rakieta wcale nie zmieniała toru lotu ani wysokości. Ludzie po co wy się przejmujecie takimi pierdołami :xmas_mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo głupie pytanie , jak mi się złamał kiedyś kijek od rakiety dużej nic sobie z tego nie robiłem , a rakieta wcale nie zmieniała toru lotu ani wysokości. Ludzie po co wy się przejmujecie takimi pierdołami :xmas_mad:/>

 

Nie badz taki pewny ! Kijek ma bardzo duży wplyw na kierunek lotu rakiety !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sposób w jaki skleiłeś kijek jest dobry i możesz być spokojny o start rakietki. Tor lotu nigdy nie jest znany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kijek jest właśnie po to, aby rakieta mogła prawidłowo wznieść się do góry i długość kijka też nie jest przypadkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ostatnio odpaliłem rakietę JR06 bez połowy kijka i zamiast polecieć prosto w górę poleciała na jakieś 2 metry cały czas robiąc kółka i spadła. Dlatego też nawet nie myślałem o odpalaniu Diabolo z tylko częścią kijka - nie chcę zjarać ścian domu :) No to raczej mój problem rozwiązany. Jak ktoś ma chęć to może zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...