Skocz do zawartości

Rakiety z Hestii:)


pj.patryk

Rekomendowane odpowiedzi

czy miał ktoś moze rakiety z hestti ( te duże i te małe) , zawsze rakiety które kupowałem były wielkim niewypałem czyli ich efekty były bardzo słabe:( ale w ubiegłym roku jak kupiłem rakiety z hestii były tam rakiety duze i małe to ich efekty mnie poprostu zadziwiły , byłęm zdumiony z ich efektów , poniewaz neiktóre były jak profesjonalne. były to te rakiety http://www.vitis.pl/fajerwerki/ZEST_RAKIET...703'_resize.jpg a więc kupował ktoś kiedys rakiety z hestii , według mnie one sa najlepsze na rynku , oczywiscie moge sie mylic:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakie rakiety polecicie mi z Hesti? No i podawajcie ceny oczywiście (mówie tu o rakietach hestii co są zestawy np. 4 rakiety) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE0326_resize.jpg
te są dosyć dobre , jak na ich rozmiary efekt jest bardzo ładny , z tego co pamiętam ich cena wynosi gdzies około 15 zł:)

HE0327_resize.jpg
te sa jeszze lepsze , ale ceny Ci nie powiem bo nie znam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

nie sugerujcie sie rozmiarem rakiet HESTII !! Niektore rakiety sa bardzo duze a efekt jest slaby jak nie wiem co. Dwa lata temu moj kolega mial zestwa za 40zl w ktorym byly 4 grube rakiety, myslalem ze to cos fajnego, ale moje rakietki z hong-konga byly lepsze. Wiec odradzam rakiety z hestii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty za farmazony opowiadasz? Możesz podać jakie to były rakiety z Hestii dokładnie. Nie wierzę, że małe rakiety z kong-konga były lepsze od grubych z Hestii. Ja osobiście polecam rakiety z hestii, mają naprawdę ładne efekty i nigdy się na nich nie zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że tak naprawdę nie testowałeś rakiet z hesti. Według mnie hestia ma najlepsze rakiety pod względem efektu.
Ja mam zestaw http://www.pirotechnika.pl/content/view/51/51/ i chyba co są te 3 największe rakiety to według mnie hestia nie produkuje większych.
Mój kumpel miał rok temu ten zestaw i bardzo mu się spodobał i mi go polecił.

MÓJ ZESTAW JEST 2 OD GÓRY FEAST DAY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja się zgodze z toby,kupiłem 2 lata temu rakiete za 16zł z hestii myślałem żę to bedzię coś fajnego(Zwykle hestia nie robi takiego badziewia).Kiedy ją odpaliłem był tylko cracling i wysoko poleciała!Niestety nie pamietam jej nazwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

LOL co za noobki tu porównują rakiety Hestii do Kung Fu?
Cały temat to jeden bezsensowny spam z małymi wyjątkami...

Ja mam zestaw http://www.pirotechnika.pl/content/view/51/51/ i chyba co są te 3 największe rakiety to według mnie hestia nie produkuje większych.


Największe rakiety są w max xxl space Twister i tym podobne

Ja mam zestaw z hesti xxxl i tam jest 13 rakiet i 5 wyrzutni. Mam nadzieję że rakiety będą miały fajny efekt.


Rakiety mają jak najbardziej fajny efekt ale tam nie ma ani jednej wyrzutni przykro mi :)
wszystkie ex. wyrzutnie to fontanny ;P

Jakie rakiety polecicie mi z Hesti? No i podawajcie ceny oczywiście (mówie tu o rakietach hestii co są zestawy np. 4 rakiety) 8)


Space Twister ;)

Jakieś pytania odnośnie hestii obojętnie jakiego typu fajerwerków to do mnie pisać na PW a nie spamować jakiś bezsens...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem set royal z tego co pamientam kupilem go za jakies 70 zl w kauflandzie w tym roku mowiom ze jest za 130 nie oplaca sie za 130 za 100 tez nie lepiej kupic festival ale jak kolo 80 to tak fajne efekty prszynajmnie dlamnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marce... no za 80 zl moze byc http://www.pirotechnika.pl/content/view/51/51/1/2/ prosze link do set royal ma tak 8 duzych rakiet 7 malych 7 duze fontanny i cos tam jescze
jak to sie nie podoba to tez jest inny za 50 diamond collection 12 rakiet
tez oasis light podobny tez tylko rakiety http://www.pirotechnika.pl/content/view/52/63/1/2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Oasis Light i White Gift i stwierdzam, że są to najmniej opłacalne rakiety. Efekt każdej taki sam, leciały wysoko, ale nawet te z zestawu Kung Fu są lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty za farmazony opowiadasz mi tu o OasisLighte, miałem ten zestaw dwa lata tamu i byłem z niego bardzo zadowolony. 15 naprawdę dobrych rakiet i rożne efekty (najbardziej w pamięci zapadł mi efekt złotego deszczu, coś pięknego)
I jeszcze jedno. Set Royal, rakiety które są w tym zestawie rzeczywiście mają podobne efekty ale nie są złe.
Tak naprawdę to dopiero w ubiegłym roku zawiodłem się na rakietach z Hestii i od tamtej pory stawiam już tylko na Jorge, ale jeśli ktoś nie mam dostępu do Jorge to jak najbardziej polecam Hestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Strasznie drogo ja bym 10 zł za niego nie dał :neutral:


Ja kupiłem na ostatniego sylwka ten zestaw za 9 zl i uwazam ze jest wart tej ceny(9zl) :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
czy miał ktoś może rakiety z Hestii (te duże i te małe), zawsze rakiety które kupowałem były wielkim niewypałem czyli ich efekty były bardzo słabe:( ale w ubiegłym roku jak kupiłem rakiety z Hestii były tam rakiety duże i małe to ich efekty mnie poprostu zadziwiły, byłem zdumiony z ich efektów, ponieważ niektóre były jak profesjonalne. Były to te rakiety http://www.vitis.pl/fajerwerki/ZEST_RAKIET...703'_resize.jpg a więc kupował ktoś kiedyś rakiety z Hestii, według mnie one są najlepsze na rynku, oczywiście mogę się mylic:P


http://www.vitis.pl/Images/zestawy%20rakiet/HE0703%27.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam do was pytanie. Mianowicie chodzi o zestaw Hot Shot Hestii. Nie posiadam zdjęcia, lecz potrzebuje wiedzieć czy nie zmarnowałem pieniędzy.

W zestawie znajduje się:


Rakiety: Blue Sky, Blue Twins, Green Phantom, Planet Of Lights

Petardy: 2x Bączki, BIGBOX, THUNDER, Horror Shots, Duo Flay, Super Shots, Crazy Ufo, Bad Worior

2x Wulkany FUJI

Zimne Ognie

Fontanna Fantazja


Pilnie proszę o ocenienie tego co nabyłem, z góry dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...