Skocz do zawartości
  • 0

Zestaw ~150zł


Gość Kliker

Pytanie

Gość Kliker

Cześć,

czy mógłby ktoś polecić jakiś zestaw w okolicach 150zł (tak +-20zł powiedzmy)? Głównie zależy mi na tym, żeby było widowiskowo więc przy dylematach typu "40 strzałów, które tylko na chwilę błysną czy 10 widowiskowych chryzantem" zawsze wygrywa opcja druga. Mogą być i rakiety, i wyrzutnie, i moździerze - byle ładnie to wyglądało :) Co do miejsc to preferowałbym oferty supermarketów naziemnych (Tesco, Auchan, Real, Kaufland, Lidl, Biedronka, Inter Marche). Pamiętam, że w zeszłym roku najlepiej pod względem ceny i wyglądu prezentował się Lidl, czy w tym roku jest podobnie (w ofercie widziałem, że wyrzutnie zupełnie inne, ale nie wiem, czy to nie po prostu zmienione etykiety do tych samych Jorge)?

 

Z góry wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W tym roku w Lidlu jest zupełnie inny, a zarazem nowy importer Pyroco. Efekty ich produktów dostępne są na kanale Lidla na yt. Skoro zależy Ci na efekcie możesz pokusić się np. na Predatora+Fire z Biedronki. Możesz kupić 3xFire z Biedronki. W dziale o marketach masz oferte każdego sklepu wraz z polecanymi produktami. Po zapoznaniu się z nimi na pewno wybór stanie się łatwiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Biedronka:

Mozdzierz mistrzowie ognia 29,99

8 rakiet Mistrzowie ognia 29,99

KAUFLAND:

MOZDZIERZ ORGINAL STRAS 29,99

zestaw happy new year 79,99

 

+/- 170 zl

 

chyba ze chodzilo ci o to zeby zrobic to wszystko w jednym sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Kliker

Dzięki, postudiowałem jeszcze oferty wszystkich sklepów razem z filmikami i ostatecznie zdecydowałem się na wyrzutnię London z Europyro (Kaufland) jako główną część widowiskową, plus do tego dorzucę jeszcze jakieś rakiety i moździerze, żeby można było postrzelać trochę więcej niż tylko odpalić jedną baterię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...