Skocz do zawartości

vmax2.pl / sklepzpetardami.pl


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Już sie zapytałem co się stało z ich sklepem. I odpowiedzieli mi, ze fajerwerki wrócą do nich za 1,5 miesiąca. Możliwe, że opróżnili magazyny, bo i tak mało kto kupował fajerwerki.

PS: za 1,5 miesiąca będzie też cennik na rok 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Już sie zapytałem co się stało z ich sklepem. I odpowiedzieli mi, ze fajerwerki wrócą do nich za 1,5 miesiąca. Możliwe, że opróżnili magazyny, bo i tak mało kto kupował fajerwerki.

PS: za 1,5 miesiąca będzie też cennik na rok 2008.


Jupi dzieki że się zapytałeś może nawet wejdą jakieś nowe wyrzutnie i może bedą niższe ceny :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cennik ja już się w odpowiednim momencie zapytam. Prześlą mi go i zamieszczę w temacie cenniki importerów.

Bez obaw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1.5 miesiąca minęło a dalej nie ma fajerwerków i cennika. :evil: Mam nadzieje że jednak się pojawi, oby jak najszybciej, to bym już stuff układał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

cennik powinien być w ciągu 2-3 tygodni. W tej chwili są obecne w sklepie tylko duże baterie 49 i 100 strzałowe, reszta przyjdzie z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja tam na razie widzę same Race pistoletowe które mnie w ogóle nie interesują. Coś mi się nie podoba w tym sklepie. Nie wiem gdzie mp widzi te wyrzutnie 59 i 100 strzałowe. Jednak cały czas wierze że do sylwestra zdążą, a jak nie to zostaje fajerwerkimarket.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na meila mi podali, że mają. Transport z Chin się opóźnia bo już dawno powinien być cennik i fajerwerki. To już nie wina sklepu ani samej firmy Jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

UWAGA :!: UWAGA :!: UWAGA :!:

Dostałem dzisiaj meila od vmax'u że cennik będzie za około 2-3 tygodnie. Mam nadzieję że będzie. Na odpowiedź od sklepu czekałem 15 minut (ekspresowo). Jak tylko mi go prześlą to go zamieszczę w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Napisałem do nich dzisiaj o cennik i odpisali...:

witam
cennik fajerwerków jest na stronie www.weko.com.pl

Pozdrawiam
Sławomir Piasek

mobile 0 602 223 115
tel. 0 61 851 91 08 (10-17)
fax 0 22 212 80 20, 0 61 851 91 42

Sklep z bronią www.Vmax2.pl
Pirotechnika widowiskowa www.Weko.com.pl

Żeby zobaczyć ceny trzeba się zarejestrować...A żeby się zarejestrować trzeba mieć firme :neutral: Bez sensu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Następna odpowiedz:

Witam
w tym roku jest inaczej :(
cennik hurtowy jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą jest na
stronie www.weko.com.pl
a ceny z naszego sklepu www.vmax2.pl dotyczą zakupów pojedynczych sztuk
fajerwerków
to znaczy, że jak zamówi Pan większą ilość towaru to oczywiście uzyska Pan
rabat
minimalna wartość zamówienia to 500zł - 10%, a później za każde rozpoczęte
500zł dodatkowe 5%

Pozdrawiam
Sławomir Piasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ich pogięło to żeby mieć ceny z cennika hurtowego muszę kupić za około 4000zł :lol::lol: Nikt im tam nic nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nikt?? Jak weźmiesz za ponad 10000 wg cen ze sklepu to zgodnie z powyższym cytatem stosując -5% za każde rozpoczęte 500 zł to Ci jeszcze dopłacą :lol: A tak poważnie to oni są chyba niepoważni i żerują na naiwności ludzi... mam nadzieję, że im tak obroty spadną, że będą musieli później za bezcen wyprzedawać, żeby zminimalizować straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

teraz to już nikt tam niekupuje... jest po nich... NIc o nich niesłychać ponieważ ceny mają z komosu :cisza: :cisza: :cisza: :cisza: :cisza: :cisza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...
  • 2 miesiące temu...
  • mantis zmienił(a) tytuł na vmax2.pl / sklepzpetardami.pl

Szybka wysyłka kurierem, dobry kontakt mailowy. Paczka solidnie zapakowana z wypełnieniem chroniącym przed obiciem. Spory asortyment i cenowo w tym roku (2021) są zdecydowanie warci uwagi. Wygląda na to, że zmienili nazwę firmy z "Gold-Weco" na "Weko". Na ten moment nie wysyłają paczkomatem.

Kupowałem z ich sklepu pod adresem: sklepzpetardami.pl

Zapraszam do tematu ze zdjęciami zakupów z ich sklepu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zdecydowanie polecam ten sklep, błyskawiczna wysyłka i wzorowo zabezpieczona paczka.. szeroki wybór wyrzutni w dość dobrych cenach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

polecam sklep szybka wysyłka na drugi dzień  kodu rabatowego nie ma ale sa mega promocje prawie na wszystkie produktu można coś fajnego wyrwac więc pora się spieszyć bo nie wiadomo jak długo będa mieli przecenione produkty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Kolejne, czyli już drugie udane zakupy na sklepzpetardami.pl, było wszystko to co zamówiłem.

Kod rabatowy -12% jest tylko na pistolety hukowe i akcesoria, czyli zakładam, że na nasady, ślepą amunicję i na race pistoletowe.

kod rabatowy: 007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mimo ,że robiłem u was nie raz zakupy to muszę powiedzieć ,że bardzo brzydka praktyka jest jest sprzedawać coś za 77-79 dłuższy czas a teraz widzę ,że dodaliście przekreślona wyższą cenę z ok 85 na tyle ile było. Takie praktyki to brak szacunku do stałych klientów.

Edytowane przez Homer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...