Skocz do zawartości

vmax2.pl / sklepzpetardami.pl


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

kupował tu ktoś? bo ja się przymierzam do kupna jakiejś wyrzutni, ile trzeba czekać na przesyłkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja tutaj kupowałem z jakieś 8 razy. Przesyłka dochodzi od 1-3 dni roboczych. A cena przesyłki to zawsze 30zł przy wpłacie na konto. A przy pobraniu to zależy ile kupisz. (kg) od 35zł wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam jak najbardziej!!! Kupiłem ładny komplet za 400zł... jest w topiku o Fajerwerkach na wesele... :D Najniższe ceny w kraju chyba...

FAJERWERKI Strona Główna » Fajerwerki » Zestawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz kupić jedną wyrzutnię za 30zł to zapłacisz minimum 60zł. To raczej ci się nie opłaca.

też tak myślałem :| , no ale może uda mi sie za rok cały stuff kupic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie, bo interesuje mnie ten sklep i może właśnie w nim zamówię swój stuff. Jak to było/jest z tymi cennikami bo już nie pamiętam. Obowiązują te ceny które są na stronie www?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy te ceny sie różnią, miedzy cennikiem a tymi co są na stronie? Możesz mi jakoś podesłać ten cennik (jeśli go masz)


nie mam cennika. różnią się i to bardzo te na stronie są znacznie droższe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zamówić ze sklepu po cenach sklepowych , lub z hurtowni po cenach hurtowych :razz: :mrgreen:
Ja wolę być przy zakupie , bo jakby czegoś nie było , wtedy można sobie wybrać coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to. Mam do Was pytanie czy mając 150-250 zł opłaca mi się kupować na vmax2.pl czy jakimś innym e-sklepie, czy może kupować w normalnych sklepach, stoiskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na fajerwerki.gda.pl , lub w jakiejś pobliskiej hurtowni.
PS_1
Jakbyś dołożył z 50zł (300zł) , wtedy wysyłka za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to. Mam do Was pytanie czy mając 150-250 zł opłaca mi się kupować na vmax2.pl czy jakimś innym e-sklepie, czy może kupować w normalnych sklepach, stoiskach.


A sklep naszego serwisu?
Rozmawiałem wczoraj z Krzyśkiem i napisał, że w październiku powinna być dostawa, możliwe, że będą też nowości :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W 100% polecam tą hurtownie :!: Zamówiłem tam swój stuff i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Fajerwerki dotarły szybko i są w idealnym stanie. Zamawiałem przez maila i zapłaciłem po cenach takich jak w cenniku który zapodał Marcin. Mając na fajerwerki 150 zł w górę opłaca się tam kupować :grin: Można też zrobić tak jak ja robię, czyli część stuffu którego nie da się kupić w zwykłych sklepach/hipermarketach zamówić przez vmaxa, a artykuły dobre i polecane typu sfinx kupić w zwykłym sklepie ( w tym przypadku biedronka ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"witam
podany cennik na forum jest z roku 2006 w tej chwili jest przygotowany nowy
cennik na ten sezon i będzie on obowiązywał od zamówienia na kwotę 500zł
jest możliwość wysyłki za pobraniem - cena przesyłki wynosi 30zł"

Otrzymałem takiego e-maila od vmax2.pl
Czyli raczej nie zmówię w tym sklepie bo nie zamierzam wydać 500zł :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uda sie po negocjować, jeszcze za 300zł bym zamówił ale 500 nie wchodzi w grę. Pamiętam, że Mpiwowski nie kupował chyba zawsze za kwotę wyższą niż 500, więc może jak przyjdzie co do czego to sie zgodzą na mniejsza kwotę. A i jeszcze jedno, można kupić nawet za mniej niż 500 ale płaci się wtedy w cenach jakie są podane na stronie www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vmax ? to ta stronka z fajerwerkami i sprzętem wojskowym ? 500 złotych... też coś za 500 złoytch to ja mam stuff na 2-3 lata.... nieopłaca się... te ceny hurtowe będą obowiązywać przy zakupie za 500 złotych.... lol za dużo ! czego oni oczekują, że przeciętny polak zakupi stufff za 500 złotych!?( oczywiście gdyby chciał za takie ceny jak w cenniku... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...