Skocz do zawartości

vmax2.pl / sklepzpetardami.pl


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Haha to sobie wymyślili miałem tam kupić w tym roku kilka artykułów ale widzę że niema sensu bo u mnie w mieście idę do hurtowni jorga i wydam 100 zł i już mam ceny hurtowe a tam 500 :shock:
PS: jak tego nie zmienią to trochę stracą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Całe szczęście że zamówiłem swój stuff wcześniej :razz: Teraz to kupowanie przez neta w tej jak dotychczas chyba najlepszej hurtownie nie ma sensu :sad: Miejmy nadzieje że na następny rok zmądrzeją :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam jednak, że te minimum 500zł to tak tylko oficjalnie mówią, a przyjdzie co do czego to nawet za 200zł wezmą zamówienie. Pożyjemy zobaczymy, jak nazbieram więcej kasy to inaczej sie będzie z nimi gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ostro przesadzili :roll: Nie wiem kto zamawia fajerwerki powyżej 500 złotych. Według mnie powinni próg cenowy ustawić na 100 zł, wtedy to raczej większość by u nich kupiła. W sumie to sam miałem zamawiać troszkę rzeczy, ale odpuszczę sobie i zamówię w sklepie naszego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... tam nie ma co zamawiać... 500zł to trochę za dużo... ale głowa do góry, jest przecież jeszcze nasz sklepik na naszej stronce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zł to jest jeszcze znośny próg cenowy , ale vmax2 nie jest najlepszą hurtownią w Polsce.
Ale z każdym idzie się dogadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem do nich wczoraj i nic nie pisali mi o minimalnym progu cenowym lecz podwyższyli ceny wyrzutni np black cat 59zł JW90 29zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się wkurzyli po prostu, że za dużo osób od nich kupuje po hurtowych i tak nie chcą a da się po potargowaniu kupić po hurtowych. Najlepiej na telefon zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Sławek się wk... i tyle. Za dużo osób kupowało po "tańszych" cenach. :lol:

PS. Joke :mrgreen:


to wcale nie musi być żart :neutral: coś mi się wydaje, że to jest prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niedługo będą mieli sporo zamówień i chcą realizować tylko te większe i opłacalniejsze :grin: Mam nadzieję że po sezonie znowu będzie można kupować poniżej 500 zł po niskich cenach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wysłałem wczoraj do nich maila z zapytaniem czy jak kupię u nich osobiście fajerwerków za 300 zł to czy policzą według cennika który obowiązuje przy zamówieniach powyżej 500 zł.

Odpisali że mogę kupić po tych cenach jeżeli prowadzę działalność gospodarczą a jeżeli nie to muszę doliczyć do tego 10% :razz:

Ale myślę że jak sie doliczy te 10% to i tak się opłaca u nich kupić.

Co o tym myślicie?

Przykładowe ceny po doliczeniu 10%:

VooDoo-16.50
Black Cat-65
Don`t worry be happy-24.20
Speed IV-22
Macrocosmos III-11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Felix
A mają ten 10cm/s?


eh mpiwowski po co mu dajesz taki drogi sklep ?
Ja ci polecam to zakupić
http://malutki.vitnet.pl/viewtopic.php?t=12673

A właśnie jak jest z tym vmax w końcu ?
10 % drożej czy 20 % ?

do pana co napisał post pode mną
nie chodziło mi że na vmaxie są drogie lonty
tylko tam gdzie dał link mpiwowski że
można kupić lont

Edit://

Czy na vmax ceny które są na stronie
są takie jakie by były gdybyś nie zamówili
za 500 zł ? bo np picolaki kosztują 1 zł
a w cenniku 0,80 gr (piszę że obowiązuje
od 500 zł)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zbyt wielkiego wyboru, ceny też nie są za bardzo wygórowane, ostatecznie może być. Paczka dotarła po 4 dniach. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

czy cały asortyment będzie dostępny od jakiegoś czasu czy taki co jest teraz będzie cały rok? (teraz to ja widze tylko race pistoletowe śrut i takie tam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups. Obawiam sie, żeby nie zawiesili sprzedaży fajerwerków. Mam nieoficjalne informacje, że ta osoba, która prowadzi tą działalność ją to już męczy. Mam nadzieje, ze będą dalej sprzedawać fajerwerki. :cry: Zobaczymy, może akurat uaktualniają sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups. Obawiam sie, żeby nie zawiesili sprzedaży fajerwerków. Mam nieoficjalne informacje, że ta osoba, która prowadzi tą działalność ją to już męczy. Mam nadzieje, ze będą dalej sprzedawać fajerwerki. :cry: Zobaczymy, może akurat uaktualniają sklep.


Jak to nie chce się kolesiowi już sprzedawć :???: a ja miałem zamiar kupować tam fajerwerki na sylwka 2008/2009 :cry: módlmy się wszyscy żeby nie zawiesili sprzedarzy bo ten sklep jest super co prawda nie mają wielu wyrzuni które mi się podobają ale i tam podoba mi się ten sklep :wink: polecam go wszystkim co mają zamiar kupować fajerwerki na internecie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...