Skocz do zawartości

Kasa :P


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku zacząłem zbierać jakoś pod koniec września. CO prawda uzbierało się z 500 zł, ale jak przyszło co do czego to mi szkoda było wszystkiego wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Ja Odkładam tak ; Urodziny , gwiazdka i woogóle inne okazje gdy coś dostane daje rodzicą a oni wpłacają na konto w tym roku uzbierałem 500 zł ale połowe zostawiłem z zabezbieczeniu na następny rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram tyle co mi się uda nie wydać :P na stronach i programach też trochę zarobię a tak to przed sylwestrem od rodziców dostane te 500zł + to co sam uzbieram ale jakoś narazie nie wychodzę z kupnem fajerwerków powyżej 700zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

ja nie zbieram , poprostu nie wydaje ..... przez cały rok co jakiś czas wpadnie mi z 10 - 20 zl jak do babci jade , albo rodzice mi dadzą np do szkoły za dużo kasy i tak jakoś to trzymam , nie ma tego dużo, ale cieszę się że sam to nazbierałem . ok 200zł sam wydaje a tata mi dokłada ok. 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J kiedys tez zbierałem co tylko wpadło, no ale teraz wiadomo to na piwko sie wyskoczy - czy tez na cos mocniejszego :PP Dlatego, tez podjalem sie malej pracy, a mianowicie pomagam DJ'owi przy weselach itp. Na fajerwerki tych 200-300zł nigdy nie moze zabraknąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja to zbieram kasę z kieszonkowego B) ( co tydzień po 30 zł ), uzbiera się również dużo kasy z kolędy bo jestem ministrantem :D oraz za śluby bo za to też mamy kasę :P na wakacjach dorabiam trochę na ulotkach itp. I tak oto uzbierała mi się kasa na fajerwerki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja w tym roku planuje wydać mniej. Rok temu wydałem 280zł w tym chcę zmieścić się do 200zł może nawet mniej. Ale okażę się praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to 400 zł a robiłem sylwka z kumplem więc mieliśmy razem fajerwerków za 700zł. Po godzinie nie chcialo nam się jużstrzelać i zostało na drugi dzień. Już nie planuję tyle wydawać na petardy. Wydam z 50-60zł na jakąś wyrzutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja na razie mam 20zł na koncie :D Jednak zbliżają się fajne daty :P 18 Listopada (uro), 6 grudnia (Imieniny i Mikołajki) i gwiazdka, więc może coś zgarne :P Teraz kupuje za 200zł a w grudniu przed sylwestrem może dokupie jakies wyrzutnie w lidlu,biedronce itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...