Skocz do zawartości

Kasa :P


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam ja na sylwka zamierzam wydać ze 1000zł.haha jestem najlepszy :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:



Czy ja wiem czy najlepszy.Ja wydaje 1400 a +mpiwowski 2 tyle chyba:]

Pozatym kasa nie ma sie co chwalić mozna miec 10000 zl a wydac na jakies beznadziejne produkty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja na sylwka zamierzam wydać ze 1000zł.haha jestem najlepszy :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


zachowujesz się jak dziecko pora dorosnąć.
co do tematu to ja wydam 230zł około
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja góra 70 zł :PP szkoda mi kasy :) wam też w jakimś już wieku jak dorośniecie będzie szkoda :) tak 500zł póścić
z dymem to szkoda :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

se powiedział... "jak dorośniecie" lol....bez obrazy, ale 15 lat to nie jest dorosłość.... po prostu chcesz przeznaczyć na inne cele tą kasę :P.... ja też za dużo nie wydam w tym roku (w porównaniu do innych) ok. 130zł może trochę więcej żebym sobie zostawił trcohę na reszte roku na zabicie nudy w dupne dni :D YO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się doczekaliście. Powiem wam wreszcie ile łącznie na fajerwerki tym roku przeznaczyłem kasy.

A przeznaczyłem ponad 3000zł :mrgreen: około 3200zł będzie.

ale wszystko jeszcze zliczę i podam dokładną kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba rekord tego forum :mrgreen:
Ja w tym roku przeznacze góra !! 600zł , resztę rodzice i koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja razem z kolegą wydamy coś koło 600zł. ja narazie wydałem 300zł a jeszcze coś koło 70zł w biedronce a on wydał 150zł i jeszcze wyda 100zł :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zbieram co dzienie 1 Euro to wienc mi sie troche mam kasy i bym mog miec wiencej od mpi bo dostaje co tydzien okolo 50 euro czasmai wiencej tez pracuje i wszystko co mam to dlamnie zarabiam 900 euro pracuje w sklepiku nic nie robie ale na fajerwerki wydam okolo 400 zl wiencej raczej nie za rok planuje 1000 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok juz pelnoletnosc wiec juz za rok nie bede kupowac fajerwerkow
Wiesz co ci daje pełnoletność ? Przysłowiowe "Gieee"... Nie rozumiem twojego podejścia do sprawy... Pirotechnika widowiskowa to całe moje życie, i nie mam zamiaru rozstawać się z fajerwerkami :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok juz pelnoletnosc wiec juz za rok nie bede kupowac fajerwerkow
Wiesz co ci daje pełnoletność ? Przysłowiowe "Gieee"... Nie rozumiem twojego podejścia do sprawy... Pirotechnika widowiskowa to całe moje życie, i nie mam zamiaru rozstawać się z fajerwerkami :D



Popieram Damiana co z tego ze bedziesz mial 18lat co fajerwerki rajcuja cie tylko jak nie masz 18lat troche glupio dla mnie sylwek bez fajerwerkow to nie sylwek jak ty sie bedziesz mogl z nimi rozstac :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 18 lat to się dopiero zaczyna prawdziwe sylwki a nie kończy :grin: .
Ja jeszcze w biedronce wydam jakiś 100zł no i w innych marketach jeszcze z 20zł.
A wydałem już 210zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ziomki posłuchajcie niektórych fajerwerki w jakimś wieku już przestają rajcować lubi sobie coś na jakiś czas wysadzić w powietrze itp. ale zaczynają sie inne wydatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku kupiłem/kupie za około 1300zł :mrgreen:
Normalnie powinienem zapłacić 1700zł , ale ceny tu są niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem się zmieścić w granicach 270-300 zł. 198 zł z vmaxu, 20 zł za lont, około 50 zł w biedronce i mniej więcej 20 zł na zakupy w leclercu ewentualnie w lidlu.

...Ja w tym roku przeznacze góra !! 600zł , resztę rodzice i koledzy...

...Ja w tym roku kupiłem/kupie za około 1300zł...


Zdecyduj się :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...