Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
F.H.U Śmieszek

STOKROTKA

Polecane posty

Bardzo ciekawa oferta. Ceny np Kraków ze śmieszka troszkę duża. Ciekawe co to za pozostałe produkty. Jest pod spodem znaczek Europyro. Szkoda, że mają tak mało filmików na YT :(/> P.S znalazłem filmiki kostek. Szkoda, że nie ma filmiku Platinum B ( cała pozostała seria ma filmiki :xmas_biggrin: )

Bardzo ciekawa oferta. Ceny np Kraków ze śmieszka troszkę duża. Ciekawe co to za pozostałe produkty. Jest pod spodem znaczek Europyro. Szkoda, że mają tak mało filmików na YT :(/>/> P.S znalazłem filmiki kostek. Szkoda, że nie ma filmiku Platinum B ( cała pozostała seria ma filmiki :xmas_biggrin:/> )

To jest ta sama firma ;)

:xmas_smile: Dzięki za info. Chyba przejdę się do Stokrotki, nawet ciekawe kostki mają patrząc po filmikach. Szczególnie wpadła mi w oko seria Platinum. Może będzie coś więcej niż ten model B.

Rok temu wspaniała oferta Europyro, teraz masakra z Super Powera, żadnej kostki godnej uwagi, same małokalibrowce...

Byłem dziś w stokrotce, nie ma na sklepie żadnych fajerwerków mimo tego że na stronie pokazują ofertę z fajerwerkami :|

Gość

Spoko kątowka za 35zl.

Rakiety miałem rok temu. 

Były git. 

Ale kupiłem w dniu sylwestra na promocji. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować