Skocz do zawartości

[Bandit123] Stuff 2013/14


Bandit123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym Wam przedstawić moje drobne zakupy na tegorocznego sylwestra :xmas_smile: Wszystko zostało zakupione w sklepie internetowym BF.

 

Yellow/purple peony TXB821

Yellow peony TXB820

Red peony TXB462

EXCLUSIVE COLLECTION JW8

Show of fireworks JW90

New generation 12 JW68

Concorde JW78

Moon Night TXR792

Black cat JW42

EXTREME R3

Saturn missiles T2548 x3

Big whale3 R4034

JC05/FP3 small x2

CYRKOBLITZ S MAŁY U06778

MAGIC SKY TXC434

COLOR BOMB EP-9002

New generation 13 JW69

KOLIBER P5003

GROM TXP655

Whistling moon travellers x4

Jaja dinozaura FP1

ZESTAW PROMOCYJNY 400+ ( NUMER 1) Song of Fight YHW009

ZESTAW PROMOCYJNY 100+ ( NUMER 8) Mistrzowie Ognia M26

 

Zdjęcie całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bobry stuff jest dużo zabawy czyli to na czym mi najbardziej zależy i dużo efektu zasłógujesz na 10/10

Zapraszam do mnie.

 

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porządny Stuff :xmas_biggrin: wybrałeś dobre i sprawdzone kostki :D jestem ciekaw efektów Moon Night TXR792 , nagrasz może filmik ? :xmas_wink: elegancko!! 10/10 dojdzie coś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obiecałem jeszcze w poprzednim roku, że wrzucę stuff znajomego, któremu zamawiałem fajerwerki. Niestety przez małą ilość czasu nie mogłem ładnie poustawiać wyrzutni, aby wszystko było widać. Było ich dość sporo :) Wyrzutnie znajdują się na przyczepie, gdyż musieliśmy je przewozić z jednego domu do drugiego w którym miała się odbyć impreza sylwestrowa. Do tego odpakowywanie wyrzutni też było odłożone na ostatnią chwile, gdyż robiliśmy to dopiero przed ich przewożeniem około godziny 20. Wrzucam kilka zdjęć które udało mi się zrobić 1 2 3 Tutaj macie listę wyrzutni które zostały wystrzelone lista Mam tylko nadzieję że to nie było ostatnie takie strzelanie, pierwszy raz miałem okazję podziwiać tak wiele wspaniałych wyrzutni, a do tego większość z nich odpalałem ja :xmas_w00t:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem jeszcze w poprzednim roku, że wrzucę stuff znajomego, któremu zamawiałem fajerwerki. Niestety przez małą ilość czasu nie mogłem ładnie poustawiać wyrzutni, aby wszystko było widać. Było ich dość sporo :) Wyrzutnie znajdują się na przyczepie, gdyż musieliśmy je przewozić z jednego domu do drugiego w którym miała się odbyć impreza sylwestrowa. Do tego odpakowywanie wyrzutni też było odłożone na ostatnią chwile, gdyż robiliśmy to dopiero przed ich przewożeniem około godziny 20. Wrzucam kilka zdjęć które udało mi się zrobić 1 2 3 Tutaj macie listę wyrzutni które zostały wystrzelone lista Mam tylko nadzieję że to nie było ostatnie takie strzelanie, pierwszy raz miałem okazję podziwiać tak wiele wspaniałych wyrzutni, a do tego większość z nich odpalałem ja :xmas_w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam film ze strzelania u znajomego. Oczywiście nie ma na nim wszystkich wyrzutni, które tej nocy rozświetliły niebo, na filmie jest tylko 2 część (ta ciekawsza. Trzymajcie link do pokazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to kostka od 9:30 ??

 

TXB621 Mini Show

 

Radze przemówic znajomemu aby zainwestował w 2*rf32b ..Przy takich zamówiniach .O wiele ciekawsze to byłoby

 

Zobaczymy co będzie w tym roku może zmieni zdanie i da się namówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...