Skocz do zawartości

[Matek711] Stuff 2013/2014


Matek711

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pragnę przedstawić mój cały stuff na ten rok :)

Nie jest tego dużo ale w tym roku postawiłem na skromny ale z powerem stuff :).

Co do wartości tak +/- około 250zł warte to wszystko :)

 

Proszę oceniać komentować uwagi też mile widziane może jakieś propozycje co do odpalania tego :) z góry dzięki

 

Pozdrawiam i życzę Wesołych świat :) Matek711 :)

 

 

Zakupy na www.Fajerwerki-Korsarz.pl

JW1000 - One Row

TXB475 - Painting Sky

TXB468 - Lewanter

P7034 - Katar

JW06 - Kasjopeja - Seria Big Bang

JF11 - Ninja

JM02 - Kamikadze duże

JF66 - Flash

 

 

Całość

jwte.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff całkiem całkiem lecz jak dla mnie za mało zabawy 7/10, ale po co ci ten One Row za 250zł pokazu raczej nie skręcisz więc według mnie nie porzebny będzie. ;)

 

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super stuff w moim stylu. Konkrety + troszkę zabawy to coś co lubię :xmas_happy: Same dobre produkty więc będziesz z nich zadowolony. Życzę zdrowych i spokojnych świąt i wystrzałowego sylwestra !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma odpowiednie Towarzystwo to pierdółek nie potrzeba :) dla mnie liczy sie żeby mieli co zobaczyć a nie żeby jarać się hukiem

Wielkie Dzięki za miłe słowa :) Również życzę Ci Wystrzałowego Sylwestra oraz dużo zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jak byłem mniejszy to huk mnie bardziej kręcił i miałem zawsze dużo pierdółek :P Rakiety motylki petardy itp ale z czasem mi to przeszło i wole oglądać efekt na niebie niż latać przez cały dzień i sie bawić tym ;) Może też to kiedyś zrozumiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny stuff 9/10 a z Painting Sky będziesz bardzo, ale to bardzo zadowolony :]/>

Ps. zapraszam do mnie ;)/>

 

 

Wiem ^^ mam ją już 3 rok :P miałem wybrać inna ale jak za tą cena to nie ma sobie konkurencji prawie w tym roku przetestuje Finał Txb475 i JW1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prezentuje wam o to co udało mi się zrobić z moich artykułów ;) Proszę o Ocenę i komentarz to tego :) z góry dzięki :)

 

fajt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie huk też nie kręci :xmas_happy: Wole konkrety jak Ty. Stuff super, widzę łączenie solidna robota. Będzie nagrywał ? mam nadzieję, że tak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa koncepcja, że pokaz zaczyna się od motylków. Ciekawe jak wyjdzie taki warm up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie nagrywane chociaż mam problem z aparatem

 

nie od motylków xD jak dobrze się przyglądniesz są na samym początku Fleshe :P/>

Własnie obawiam się żeby przez Motylki nie zapalił się lont dalej -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lont powinnien dalej się palić swoim tempem. Natomiast czy nie za blisko jest jeden motyl od drugiego? W momencie wzbijania nie będa sobie przeszkadzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motylki na pewno urozmaicą pokaz, wszystko fajnie połączone. Od najmniejszej wyrzutni do największej, do tego ten wachlarz, wspaniały finał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odległość jest taka średnia mniej więcej 30 cm powinno wystarczyć

Nie one row nie jest na taśmie xD tak jak Txb475 jest przymocowany kątownikami budowlanymi :)

na samej taśmie mogło by się to kiepsko skończyć xD mocowanie jest dość solidne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...