Skocz do zawartości
  • 0

Pirobajery do zabawy!


Big Bang!

Pytanie

Jakie cyrkoblitzy, petardy, motyle, fontanny itp. proponujecie do zabawy przed 00:00? Proszę o podawanie najlepszych według was produktów tego typu :P/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cyrkoblitz- P7025

Fontanny- Silver cascade

Petardy(słabe)-EX1 lub EX2

Petardy(średnie)-FP3 small

Petardy(mocne)-TXP859

Motyle-Kamikadze

Mam nadzieję że pomogłem.

 

 

PozdrawiaM Kamilox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dobre petardy to big jumbo, mega jumbo i achtungi w tym te 3 to klasyka gatunku kazdy zna i kazdy chwali

 

Drogię i całkowicie nieopłacalne według mnie. FP3,859 itp robią większy huk i tańsze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Petardy Jumbo są drogie i beznadziejne

 

 

przesadzasz.. moze co do ceny to ok ale jak kogos stac to czemu sobie na nie nie pozwolic? a co do huku to maja duzy (no chyba ze jakims trafem tylko ja mialem dobra serie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Drogię i całkowicie nieopłacalne według mnie. FP3,859 itp robią większy huk i tańsze ;]

 

 

mialem FP3 i mnie tak nie podniecaja jak wiekszosc uzytkownikow forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FP3 Big, Small jest bardziej opłacalne. Achtungi i inne tego typu są chwalone ze względu na wielkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

FP3 Big, Small jest bardziej opłacalne. Achtungi i inne tego typu są chwalone ze względu na wielkość.

Ale kupić dla zróżnicowania można. No chyba że ktoś lubi monotematyczność i strzela non stop tym samym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli chodzi o koszty to nie warto tracić kasy na takie zabawki.

Warto ponieważ taki achtung TXP001 ma (co prawda mniejszy huk) sle większą siłę rażenia i zabawa jest duzo lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli chodzi o koszty to nie warto tracić kasy na takie zabawki.

 

 

twoje pieniadze sie ''marnuje'' na achtungi ?? ja jestem przekonany do nich jak i do big i mega jumbo i je kupie nie wazne czy wydam 10pln za 20 szt czy 5 pln za 6szt to moje pieniadze i nikogo nie powinno obchodzic na co je przewale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czy ja Ci zarzucam, że wywalasz na coś pieniądze?! Napisałem tylko, że są nieopłacalne i w dupce mam twoje sprawy finansowe :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nie napisałem że masz strzelać tylko FP3, jest wiele petard dużo lepszych od FP3 w podobnej cenie. Choćby DumBum,CoourSalute,LaBomby,859,Spanish Cracker itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czy ja Ci zarzucam, że wywalasz na coś pieniądze?! Napisałem tylko, że są nieopłacalne i w dupce mam twoje sprawy finansowe :X

 

 

napisales ze nie warto tracic kasy wiec tak zarzucasz ze wywalam hajsy.. i jak masz w dupce to nie pier**l ze nie warto bo ktos moze miec w d*pie twoje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jaką ty masz ku**a ograniczoną inteligencje. Cytuję mój post:

"Jeżeli chodzi o koszty to nie warto tracić kasy na takie zabawki."

Nie napisałem Ci, że TO TY TRACISZ KASE tylko, że ja tak uważam i to nie było skierowane do Ciebie tylko do wszystkich więc zamilcz, jeżeli nie potrafisz używać głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nie napisałem że masz strzelać tylko FP3, jest wiele petard dużo lepszych od FP3 w podobnej cenie. Choćby DumBum,CoourSalute,LaBomby,859,Spanish Cracker itp

a nie wiesz czasem gdzie mozna kupic spanish crackery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a nie wiesz czasem gdzie mozna kupic spanish crackery?

Nielegalne w Polsce, tutaj Ci nikt nie napisze, zapraszam na priv. I ceny bardzo wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...