Skocz do zawartości
  • 0

drobne pytanko


mlody712

Pytanie

Witam mam prosbe czy ktos mogl by mi ulozyc drugom czesc stuffu do kwoty 80 zl nie wliczjac wysylki chcial bym by stuff mial w sobie glownie wyrzutnie rakiety karabinek jakas fontanne i jakis artykul ruzny zakupy chce dokonac na sklepbigfun.pl

Edytowane przez Cooli
rence opadajął ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mam zamiar wydac 200zl szczego prosilem o pomoc w temacie do 80zl bo na 120zl mam juz pomysl jak je wydam sa 2 opcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zmieniłem zdanie... kup słownik. Koleś nie rób sobie jaj i sprawdzaj pisownie. No to napisz tutaj co za 120zł kupujesz, żeby propozycje się nie powtórzyły z tym co sam wybrałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Złapałem się za głowę jak to zobaczyłem. Nie tylko ortografia, także budowa zdań :/ Coś nie chce mi się wierzyć że ta osoba chodzi do 3 gimnazjum, bo co prawda mam w klasie ucznia, który ze wszystkiego ma zagrożenie, ale chociaż wie, jak się pisze "który"... Jak ktoś słusznie stwierdził, takiej osobie strach układać stuff. Lepiej niech pouczy się przyrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Giganto, to nie zestaw. Szczerze? Cokolwiek! Keller ma bardzo ubogie efekty. Ja bym dołożył cene za giganto do zamówienia albo kupił cokolwiek innego. Np. z biedronki, może w lidlu będzie coś ciekawego. Trudno teraz do końca powiedzieć co będzie warto kupić w marketach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo to Niemiecka firma, a u nich fajerwerki są bardzo ubogie, ze względy na przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dlaczego odradzacie kellera

ps: ma ktos film z giganto

 

 

 

bardzo slabe efekty za wieksze pieniadze, lepiej poczekac na biedre, lidl, polomarket i zamiast wydac 100 na produkty kelere lepiej wydac na jorga czy jake tam ma biedronka w tym roku i lidl

 

masz ta stowke to propozycja zakupu na troche zabawy i efektow:

 

1x mozdzierz -29,99

1x zestaw z5 rakietkami i petardami -29,99

1x rakietki posejdon -11,99

2x wyrzutnia helios -11,99

 

to tylko opcja z biedronki nie ma jeszcze oferty z lidla wiec nie da sie w tym temacie pomoc a co do polo to tez stu pocentwo nie wiadomo, poczekaj na te oferty i wtedy pytaj o ulozenie dobrego stuffu za male pienadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...