Skocz do zawartości

[Piszczek] skromny stuff 2013/2014


Piszczek

Rekomendowane odpowiedzi

Oto fotki oceniajcie (zdjęcia robiłem na szybko więc słabe oświetlenie i zdjęcie :P/>/>/>/>)

iikm.jpg

fmih.jpg

cjo8.jpg

Wydałem 204 zł jeszcze duże kamikadze mam którego nie ma na zdjęciu i dostałem w gratisie 3 dynamity triplexa i małe rzymiaki jorge zamawiałem na Fajerwerkimarket polecam sklep :xmas_biggrin:/>/>/>/>

Spis:

JR25 - EXCLUSIVE COLLECTION

TXR680 BIG WHALE 5

TXC376 - KALEJDOSKOP

TXP066 - DYNAMITE 3szt gratis

Jakieś rzymskie ognie nie znam kodu i nazwy bo był to gratis

JW42 - BLACK CAT

JW01 - SATURN MISSILES 5szt

K0203-5SN - PETARDY 5-STRZAŁOWE 2 opakowania

JC04 - BIG CORSAIR

EX2 - EXPLOSIVE II 2 opakowania

TXP841 PETARDA "GROM 4"

FP3 PETARDY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry stuff 5/5 kup jeszcze moździerz w markecie i będziesz miał dużoo zabawy, a filmik nagrasz?

Postaram się kupić moździeż, a filmik nagram na pewno wyrzutni black cat i big whale 5 może jeszcze rakiet exclusive collection :D

Zauważyłem jeszcze że na rakietach z zestawu big whale pisze SATUN, PLUTO i VENUS wydaje mi się że jeśli będzie nowy efekt rakiet to będzie trochę podobny do rakiet SATURN i PLUTON triplexa ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się kupić moździeż, a filmik nagram na pewno wyrzutni black cat i big whale 5 może jeszcze rakiet exclusive collection :D/>

Zauważyłem jeszcze że na rakietach z zestawu big whale pisze SATUN, PLUTO i VENUS wydaje mi się że jeśli będzie nowy efekt rakiet to będzie trochę podobny do rakiet SATURN i PLUTON triplexa ;P

 

Ja mam big whale 2 i na rakietach jest napisane URANUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam big whale 2 i na rakietach jest napisane URANUS

Pewnie są różne rodzaje ale triplex nie ma jakiś złych rakiet więc spodziewam się dobrego efektu :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłeś na efekt widzę ;D

Moje stuffy zawsze to było zabawa a efekt mniej ważny ale od teraz najpierw kilka konkretów i dopiero zabawa :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz świetne rakiety. Mógłbyś kupić jeszcze jakąś kostkę, ale skoro stawiasz na zabawę, to jest naprawdę bardzo dobrze :xmas_smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne rakietki, przydałyby mi się takie do mojego stuffu :D bardzo szkoda że tak mało wyrzutni :( ale widzę, że kolega stawia raczej na zabawę. Także pod tym względem nudzić się w sylwestra nie będziesz. Uważaj na JC04 Big Corsair, miałem je i moje strasznie szybko wybuchały. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne rakietki, przydałyby mi się takie do mojego stuffu :D/> bardzo szkoda że tak mało wyrzutni :(/> ale widzę, że kolega stawia raczej na zabawę. Także pod tym względem nudzić się w sylwestra nie będziesz. Uważaj na JC04 Big Corsair, miałem je i moje strasznie szybko wybuchały. Pozdrawiam :)/>

Ok dzięki z ostrzeżeniem i jak pisałem najpierw konkret potem zabawa dokupił bym kostkę tylko rodzice mówią że za dużo wydaję na początku chciałem wydać 400zł ale nie bo za dużo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki z ostrzeżeniem i jak pisałem najpierw konkret potem zabawa dokupił bym kostkę tylko rodzice mówią że za dużo wydaję na początku chciałem wydać 400zł ale nie bo za dużo xD

 

Kup coś niedrogiego w biedronce albo w lidlu, nie powinni narzekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup coś niedrogiego w biedronce albo w lidlu, nie powinni narzekać ;)/>

Jeśli będę miał 5 z egzaminu to będę mógł coś kupić chyba że ich jeszcze na mówię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć fajny stuff,masz naprawdę idealne rakiety.Powiem ci,że w tamtym roku miałem Big fhale 5 i byli naprawdę perfekcyjne,rozbryski ogromne i potężny huk,a jeżeli chodzi o Jr25 to są ponoć jedne z najlepszych rakiet dostępnych w sprzedaży.Kurcze coraz bardziej zaczynam żałować,że ich nie kupiłem w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć fajny stuff,masz naprawdę idealne rakiety.Powiem ci,że w tamtym roku miałem Big fhale 5 i byli naprawdę perfekcyjne,rozbryski ogromne i potężny huk,a jeżeli chodzi o Jr25 to są ponoć jedne z najlepszych rakiet dostępnych w sprzedaży.Kurcze coraz bardziej zaczynam żałować,że ich nie kupiłem w tym roku.

Teraz jest chyba nowa wersja większości rakiet triplexa i rakiet big whale 5 oby były piękne efekty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest chyba nowa wersja większości rakiet triplexa i rakiet big whale 5 oby były piękne efekty :D/>

Tak masz rację te Big whale trochę inaczej wyglądają niż np w poprzednim roku,powiem ci,że z poczatku ich nawet nie mogłem poznać,mają srebrne czubki i jasną obudowe,a choćby rok temu mieli czarne czubki i ciemniejszą obudowe,ale nie sadzę by też zmienił się efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rodzicami zawsze jest klopot mnie np matka opierdoliła jak zamówiłem fajerwerki w sumie nie wiem dlaczego jak to moja wlasna forsa heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rodzicami zawsze jest klopot mnie np matka opierdoliła jak zamówiłem fajerwerki w sumie nie wiem dlaczego jak to moja wlasna forsa heh

Jak ja mówię moim rodzicom to odpowiadają że oni mi je dają i myślę wtf przecież na urodziny np. dostaję bardzo dużo więc nie tylko oni mnie finansują ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny stuff konkretne rakiety ale brakuje mi jakiejś kosteczki ;)/>

Nie przepadam za kostkami ale jedną czy dwie konkretne można kupić lubię bardzo rakiety dlatego poszukam te z najlepszymi efektami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...