Skocz do zawartości

Marudni sąsiedzi


TheWertalek

Rekomendowane odpowiedzi

Z sąsiadami pewnie zawsze są jakieś problemy. Możecie opisywać tu swoje różne spotkania np. zadzwonienie na policję albo pójście na skargę do rodziców :)

Ja może zacznę w zeszłym roku strzelaliśmy z kolegami FP3 między blokami, w pewnej chwili wyszedł taki gość chyba naje**ny. Gadał że jego córka śpi że nie możemy tu strzelać i pójdzie na skargę do rodziców. Oczywiście nie poszedł, my poszliśmy stamtąd i wszystko było dobrze. Ale trochę strachu przed tym kolesiem było jak tak stanął przed nami :D

 

Jeżeli taki temat już jest proszę usunąć, jeżeli nie odpowiadajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rok temu strzelałem fp3 i sąsiadka do mnie wyleciała ty głupi debilu skończ tymi głośnymi petardami strzelac nie masz cichszych w tym momencie padłem na twarz xD....

 

 

 

 

1000 post :christmasexclaim: :christmascool:

 

 

 

 

endriu123457 :67675:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu w dzień sylwestrowy strzelałem ze szwagrem różnymi petardami na wsi :) oczywiście sąsiad nie wytrzymał i wyszedł na nas nakrzyczeć ze strzelać można tylko jak się ściemni, wyśmialiśmy go i kontynuowaliśmy strzelanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jak jakoś z rana 11.30 ,,Halo,proszę o spokój ! sylwester dopiero o godz.00;00 ja wtedy z kolegą w śmiech ,i ja odp.że wtedy jest nowy rok ,no tak ale wtedy można strzelać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja półtora miesiąca temu strzelałem na meczu FP3 big oryg.. i koleś (przestańcie strzelać tymi petardami, bo na policję zadzwonię he to zacząłem jeszcze bardziej, a on i tak się nie odzywał już ;) ps, policja stała na parkingu he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś z kuzynem zostaliśmy 1stycznia obrzuceni ziemniakami z balkonu przez faceta z kacem. Strzelaliśmy między blokami jakimiś picolakami. Koleś miał szczęście, że jeszcze wtedy byliśmy młodzi i piękni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi sąsiedzi nigdy nie marudzili wręcz odwrotnie jak puszczam jakieś rakiety czy odpalam karabinki są w pozytywnym słowa znaczeniu: "O ku*wa, "Jak na wojnie xD" . Więc nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak okol o2-3 lata temu taka jedzna sie wprowadzila do domu obok mnie i gdy kiedys stzrelilem cyrkoblitza to z morda dom nie ze to nie nie sylwester i ze nie moge strzelac na to moj wojek " co ja to obchodzi piz** glupia" xd a tak ogolem to spoko loko moge nawalac ile mi sie podoba xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu jak odpalałem jacyś mężczyźni patrzyli na niebo oglądając moje fajerwerki i jakaś bab podeszła i mówi że jak ona idzie to mam poczekać bo to niebezpieczne jak ona idzie (stała 30 metrów ode mnie) i zaczęła gadać ale ci faceci powiedzieli żeby się od piep**yła i poszła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po jednej stronie mam nieznośnego sąsiada, ale na szczęście od dobrych kilku lat już się nie czepia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w bloku wszyscy dobrzy sąsiedzi, moge nawet pod blokiem odpalać słynne FP3, a i tak nikt nie bedzie się skarżył. A w innych blokach to już mnie nie obchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jedną exII przyszła mi sąsiadka na chatę i wyzywała a potem jej mąż piłą przez 3 godziny wojował aż do 23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też mam tak j**niętych sąsiadów, że cokolwiek i kiedykolwiek strzelę to od razu wzywają straż miejską. Na szczęście jeszcze ani raku mnie nie złapali. Nawet w sylwester im nie pasowało że strzelam. No ale na szczęście są FP3 :)/>/> więc tak ok 2-3 w nocy w nowy rok wsadzę po jednej do skrzynki na listy i wtedy mam satysfakcje i że tak powiem mogą mi naskoczyć bo i tak nie wiedza kto to zrobił :D/>/>

 

Wyjątkowo dojrzałe! Zapewne w ten sposób polepszysz relacje z sąsiadami. Jeżeli naprawde niszczysz skrzynki petardami powinni Cię wskazać jako podejrzanego, a na widok policji pod domem sam byś się przyznał ze szklistymi oczami do głupiego zachowania. Choć uważam, że jesteś dzieckiem, które o 2-3-ej w nocy śpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu strzelałem petardami w Sylwestra,koło godziny 16,waliliśmy wszystkimi petardami,jakie mieliśmy(od pikolaków po achtungi i fp3) i nagle sąsiad wychodzi na balkon i drze mordę,że jeśli nie przestaniemy zaraz strzelać,to zadzwoni na policję,gość niesamowicie klął,uszy więdły. Niestety musieliśmy pójść,bo gość rzeczywiście nie żartował,inne typy też strzelały w tym samym miejscu i gość niestety zadzwonił,ja miałem szczęście,że poszedłem wtedy już do domu. Ale gość jakiś walnięty,żeby zabraniać w Sylwestra strzelać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu strzelałem petardami w Sylwestra,koło godziny 16,waliliśmy wszystkimi petardami,jakie mieliśmy(od pikolaków po achtungi i fp3) i nagle sąsiad wychodzi na balkon i drze mordę,że jeśli nie przestaniemy zaraz strzelać,to zadzwoni na policję,gość niesamowicie klął,uszy więdły. Niestety musieliśmy pójść,bo gość rzeczywiście nie żartował,inne typy też strzelały w tym samym miejscu i gość niestety zadzwonił,ja miałem szczęście,że poszedłem wtedy już do domu. Ale gość jakiś walnięty,żeby zabraniać w Sylwestra strzelać!

Może to był gość z Empati

 

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze przygód z sąsiadami nie miałem, ale teraz jestem w innym miejscu to się zobaczy :) Mam nadzieję, że tu nie ma żadnych wysłanników Empatii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spotkałem sięz taką panią która zaczęła wymyślać że strzelam za blisko niej a była ode mnie gdzoeś 30 m tym bardziej że jakieś piccolo odpalałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moja sąsiadka jak strzelam przed sylwkiem to mówi czy dziś nowy rok i ze mam się niebawic zaduzo bo mi łapy pourywa . w sylwka wchodzi pochować psy i o 24 mówi ale ładne ale duże ale piękne i wogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja kiedyś odpaliłem achtunga z hesti parę lat temu może 2 czy 3 i sąsiadka wyleciała z mordą i się darła co to za zabawy są jeszcze coś tam gadała ale już nie pamiętam . Z drugiej strony mam takich sąsiadów co maja takiego psa co cały czas szczeka bez powodu nawet w nocy i któregoś dnia mama się spytała czy mam jeszcze petardy z odpustu i żebym mu tam rzucił pod samą bramę to się zamknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...