Skocz do zawartości

dobrefajerwerki.pl


Injektor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chyba jeszcze tego sklepu tutaj nie ma?

 

Co myślicie o ich ofercie?

 

http://dobrefajerwerki.pl/df2/index.php?route=common/home

 

Witam!

Nasz sklep w tym sezonie uległ radykalnym zmianom-zmieniliśmy szablon i nie tylko.

Teraz, naszym zdaniem, jest wygodniej robić zakupy, są czytelnie i wyraźnie podane

informacje. Ale interesuje nas, oczywiście, Wasze zdanie-każda uwaga jest dla nas cenna.

Cały czas pracujemy nad polepszeniem sklepu dobrefajerwerki.pl

A więc zapraszamy do odwiedzania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Widzę, że sklep mało popularny wśród forumowiczów i trochę szkoda, bo zasługuje na uwagę. Zdecydowałem się złożyć tu zamówienie, ponieważ przyciągnął mnie duży wybór ciekawych wyrzutni nie będących w ofercie innych sklepów. Ceny, porównując z innymi sklepami, są jedne z niższych. Kontakt ze sklepem bez zarzutów. Zostałem mailowo poinformowany o braku jednego produktu. Jako zamiennik dostałem wyrzutnie nawet lepszą niż tą, którą początkowo wybrałem i droższą. Oczywiście nie musiałem nic dopłacać, więc sklep załatwił sprawę braku produktu i zamiennika w sposób idealny. Ode mnie wielki pozytyw dla sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Najarałem się na Fireball XXL bo w cenie 109 zł gdzie w innych sklepach ceny zaczynają się od 135 w zwyż ale niesetety nie wysyłają za pobraniem na czym mi zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

konkurs3-1032x615.jpg

 

MEGA KONKURS!!!
Do wygrania 3 zestawy pirotechniczne (TXB325, TXB562, TXB602, MA2, PXP201, PXP203, PXP305). W konkursie brać udział może każda osoba, która polubi nasz fanpgae s-piro(link), udostępni (publicznie) post konkursowy, napisze komentarz jakie produkty chciałbyś/abyś zobaczyć na naszym sklepie internetowym oraz informację co możemy poprawić, aby nasz sklep internetowy był dla Was funckjonalny (zgłoszenia przyjmujemy do 19.12.2017r. godz. 23.59). Losowanie odbędzie się na naszym fanpage 20.12.2017r. o godz. 12.00. Nagrody wysyłamy pocztą. Zapraszamy do udziału w konkursie, NIE PRZEGAP OKAZJI!!!

 

ZAPRASZAMY DO KONKURSU NA FACEBOOK

 

https://www.facebook.com/S-Piro-Hurtownia-Fajerwerk%C3%B3w-Szczecin-Sklep-Internetowy-Widowiska-Piro-201983323158951/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witajcie!

Na odnowionym szablonie i silniku uruchomiliśmy nasz sklep, wprowadzamy nowe dostawy towaru-co jest nie łatwe w obecnych czasach gdzie wszyscy wiemy o strasznych problemach importerów z dostawami z Chin oraz horrendalnymi cenami za fracht kontenerów (z 9.000USD na 32.000USD).

Chcemy oferować jak zawsze najlepsze ceny ale teraz będzie to trudniejsze w nawiązaniu do niedawno obowiązujących cen🥲

Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu, i oczekujemy też Waszych uwag które pomogą nam polepszać i dostosowywać do wymogów Klientów nasz serwis.

20220206_154458.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny będą dostosowywane do sytuacji na rynku, a ona najprawdopodobniej wyklaruje się w ciągu kilku miesięcy. 

Tak że nad tym pracujemy. Bardziej chodziło by nam o Wasze podpowiedzi co do grafiki, układu oferty i funkcjonalności strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, PiroMarina napisał:

Ceny będą dostosowywane do sytuacji na rynku

Sytuacja na rynku jest taka że fp5b sprzedaje się prywatnie po 80zł, wy sprzedajecie za 160. 80 zł za ps5 10szt to jakiś żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógł byś podać konkrety, gdzie są takie ceny? Widzę wszędzie gdzie niskie ceny to od dawna status-brak na magazynie. Akurat te petardy nie są miarodajne gdyż po prostu znikają z rynku na zawsze i każdy kto je jeszcze ma-musi zarobić, po to kupił je rok temu lub więcej i trzymał na regałach kupę kasy. Akurat tutaj sytuacja na rynku podpowiada politykę cenową dla sprzedawców. Ale pracujemy nad ofertą w miarę naszych możliwości.😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to błazenada jest.

Sklep z pirotechniką pisze do ludzi z forum fajerwerki, którzy to się pasjonują pirotechniką i mają przeogromną wiedzę na temat cen pirotechniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Moloch - no koment.

2 godziny temu, PiroMarina napisał:

Bardziej chodziło by nam o Wasze podpowiedzi co do grafiki, układu oferty i funkcjonalności strony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PiroMarina napisał:

 każdy kto je jeszcze ma-musi zarobić, po to kupił je rok temu lub więcej i trzymał na regałach kupę kasy. 

I co myślisz ze frajerów na forum znajdziesz? Co za taka cene kupia. Sam piszesz ze kupione i trzymane. Wiec nierób z ludzi debili. Kupione za "5" sprzedane za "500". Sory ale nie to miejsce. I nikt nic nie musi a z waszym podejściem tozyczs powodzenia.jest wiele sklepow comaja znacznie niższe ceny od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PiroMarina napisał:

A mógł byś podać konkrety, gdzie są takie ceny?

Tutaj na forum, w dziale bazar. Rozumiem że tego już nie będzie, ale bez przesady. 8 zł za petardę :facepalm:

Edytowane przez PiroMan25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...