Skocz do zawartości

[ponczo12496] Bida u pączka czyli stuff 2013/14


ponczo12496

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z wielką radością chce zaprezentować Wam pierwszą część mojego skromnego ale dającego dużo radości stuffu. Po długich przemyśleniach, setkach planów i nieprzespanych nocy :xmas_laugh:/>/> wreszcie złożyłem zamówionko. Zdecydowałem się na zakupy w sklepie FireWorld. Wybór padł właśnie na ten sklep z 2 powodów: darmowa przesyłka ( sklep znajduje się w moim mieście- Lublinie) oraz fajne ceny. Oto co zakupiłem http://i.imgur.com/wAasWoQ.jpg Mój tegoroczny budżet nie przekroczy pewnie 300 zł dlatego stuff ma się składać głównie z 19 st 30 mm. Jedną już mam, reszta zostanie zakupiona w marketach. Niektórzy pewnie powiedzą, że przy tak mały budżecie kupno JW31 to głupota, ja tak nie uważam :xmas_smile:/>/> Kostka robi wiele zamieszania a efekt jest bardzo niespotykany i ciekawy. Mars jak mars, każdy widział każdy wie, jednym słowem klasyka. Paczka 859, dlaczego ? Moim zdaniem w konkurencji z FP3 wygrywają, biją jak dawne jordźowskie specjały. Reszta jak mówiłem w marketach, dwie 19 st pewnie. Jakiś moździerzyk bądź rakiety też pewnie zobaczymy. Do usłyszenia w grudniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się ilość, liczy się jakość i pamięć ! Bardzo fajny wyrób, Brocade Sky oraz 859 polecam :)

 

 

 

 

 

JacuQM :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TXB592 sky brockade robi wrażenie i jest piękną kostką , jw31 też będę miał i jak napisałeś ,kostka robi dużo zamieszania i jest bardzo ciekawa :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dzięki :) Ile jeszcze funduszy zamierzasz przeznaczyć na ten rok? Bo nie powiem, robi się coraz ciekawiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [ponczo12496] Bida u pączka czyli stuff 2013/14

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...