Skocz do zawartości

TXP067 Super Bangs


Korsarz96

Rekomendowane odpowiedzi

SUPER BANGS

Symbol: TXP067

Importer: Triplex

Ilość petard w opakowaniu: 8 sztuk

Jednostka sprzedaży: opakowanie 8 sztuk

zdj. http://www.sklepbigfun.pl/product/view/1835/petardy/super-bangs

 

Wchodze se na BigFun i nagle widzę to ! Czo to jest ? Nigdy wczesniej nie słyszałem o.O Ktoś może coś powiedzieć na ich temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś nowość

Triplex raczej nie wypuszcza słabych petard,także możemy się spodziewać czegoś niezłego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie trzymam tą petarde w ręku. Pierwsze wrazenie ? Soldina dość spora petarda (wielkością dorównuje ACHTUNGOWI P1208A) naprawde ciężka mosiężna petarda z grubym i mocno utwierdzonym lontem, jednym słowem BOMBA, jesli chodzi o huk to nie wiem czy dam rade przetestwoać może w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie, po testach. Tak jak mój przedmówca, mimo gabarytów petarda słaba, jednakże nie moge się zgodzić jeśli chodzi o huk, w moim przypadku była to moć FP3/Big i do tego naprawde fajny,duży i dość długi wulkanik (flara). Cena-Moc lepiej się opłaca FP3/Big :]:fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik, tutaj mocowo bliżej fp3big jednak.

Także zależy gdzie odpalisz ja odpalełem na wolnym placu bez bloków i huk był jaki był :] Osobiście nie żałuje że kupiłem to cudeńko :xmas_w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Także zależy gdzie odpalisz ja odpalełem na wolnym placu bez bloków i huk był jaki był :]/>/>/> Osobiście nie żałuje że kupiłem to cudeńko :xmas_w00t:/>/>/>

Fakt ja odpaliłem między blokami to echo poszło takie że masakra :D/>/> Opłaca się kupić, również nie żałuję. Na wolnym powietrzu między drzewami szczególnie słabo słychać. Triplex ma dobre fajerwerki.

Firma Hanev - fajerwerki triplex

Polecam w szczególności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Nazwa petardy: Super Bangs CE

Producent: Triplex

Klasa:3

Kształt: Gruba petarda

Kod: TXP067

Cena: Za paczkę 8 sztuk 8,75zł

Moja opinia: Bardzo fajne petardy.Są głośne i mają długi zielony flash.Moja ocena to:6-/10.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na TXP067 Super Bangs

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...