Jump to content
PiroArt.eu

PiroArt.eu

Recommended Posts

Moje pierwsze zamówienie w tym sklepie. Pełna profeska ze strony sklepu, bardzo fajny gratis, produkty w nienaruszonym stanie !!!! Polecam.

No co tu się rozpisywać sklep na duży plus,paczka bardzo dobrze zapakowana,artykuły w środku zabezpieczone,duży wybór w sklepie,gratisy też się znalazły za co bardzo dziękuje :xmas_happy: . Jak najbardziej każdemu polecam skorzystanie z ich oferty :xmas_smile:

Kolejny zadowolony klient. Szanuję za duży wybór, szczególnie wśród petard.

Szybka dostawa i gratis w postaci kilku paczek petard draskowych. Załapałem się na promocyjną cenę dostawy 9,99 PLN. Dla zakupów powyżej 250 PLN przesyłka była nawet darmowa.

Polecam

Mantis

Bardzo dziękuję za udane zakupy! Zamówienie zrealizowane szybko, bezproblemowo i nawet Inspot stanął na wysokości zadania.

Wybór wyrzutni jaki macie, zadowoli nawet takiego konesera jak ja :) To była czysta przyjemność wybierać u Was spośród wielu bardzo ciekawych i niespotykanych nigdzie produktów. Zamawiałem w trakcie mikołajkowej promocji, ale nie zdecydowałem się na przysługujący mi gratis w postaci zestawu petard, ponieważ nie przepadam za nimi :P Pomimo tego dostałem gratisowo cztery - niewielkie, bo niewielkie - ale wyrzutnie, za które dziękuję. Nie wykluczam u Was kolejnych zakupów jeszcze w tym roku. Do następnego razu i tak trzymać!

@PiroArt

Kiedy będzie ta dostawa z Gaoo? I czy będą w niej Hammery H4?

Niestety przed samymi świętami, więc nie wiemy czy w tym roku się załapiecie na nie w sklepie

Niestety jestem zmuszony napisać tutaj. Zamówienie złożone w niedzielę, potwierdzone w poniedziałek, etykieta do przesyłki wygenerowana we wtorek. Od tej pory cisza, nic nie wiadomo, żadnej informacji. W środę pierwszy telefon z mojej strony i informacja, że przesyłka dzisiaj wyjdzie. No ok, w końcu, więc czekam. Mija jednak środa i nadal nic się nie dzieje, więc w czwartek dzwonię po raz drugi i dowiaduje się, że był problem z rakietami, ale już są nowe i w piątek zamówienie zostanie wysłane. No i niestety, jest piątek godzina 19, a zamówienie nadal nie wysłane. I tak de facto to nie wiem co zrobić, czy zamówić gdzie indziej, czy poczekać, bo w zasadzie został tylko przyszły tydzień, później już nie liczę, że paczka dotrze do sylwestra. Zamawiałem w tym sklepie drugi raz, poprzednio było ok, jednak tym razem nie ukrywam, że MOCNO się zawiodłem :/

Niestety jestem zmuszony napisać tutaj. Zamówienie złożone w niedzielę, potwierdzone w poniedziałek, etykieta do przesyłki wygenerowana we wtorek. Od tej pory cisza, nic nie wiadomo, żadnej informacji. W środę pierwszy telefon z mojej strony i informacja, że przesyłka dzisiaj wyjdzie. No ok, w końcu, więc czekam. Mija jednak środa i nadal nic się nie dzieje, więc w czwartek dzwonię po raz drugi i dowiaduje się, że był problem z rakietami, ale już są nowe i w piątek zamówienie zostanie wysłane. No i niestety, jest piątek godzina 19, a zamówienie nadal nie wysłane. I tak de facto to nie wiem co zrobić, czy zamówić gdzie indziej, czy poczekać, bo w zasadzie został tylko przyszły tydzień, później już nie liczę, że paczka dotrze do sylwestra. Zamawiałem w tym sklepie drugi raz, poprzednio było ok, jednak tym razem nie ukrywam, że MOCNO się zawiodłem :/

napisz nam numer zamówienia na priv, wszystkie zaległe zamówienia z Perfectami wyszły

Mialem dokladnie taka sama sytuacje. Zamowilem w sobote, podalem swoj pesel itp. W poniedzialek telefon ze mam potwierdzic pelnoletnosc. Od wtorku rana status ze przygotowana do nadania. Od tego czasu nie dało sie dowiedziec ani przez email ani przez telefon co jest nie tak. Dopiero w czwartek wieczorem dowiedzialem sie ze rakiety byly polamane. Odmowilem to bo nie bede ryzykowac jak cos mialo by mi przyjsc w zlym stanie

Mialem dokladnie taka sama sytuacje. Zamowilem w sobote, podalem swoj pesel itp. W poniedzialek telefon ze mam potwierdzic pelnoletnosc. Od wtorku rana status ze przygotowana do nadania. Od tego czasu nie dało sie dowiedziec ani przez email ani przez telefon co jest nie tak. Dopiero w czwartek wieczorem dowiedzialem sie ze rakiety byly polamane. Odmowilem to bo nie bede ryzykowac jak cos mialo by mi przyjsc w zlym stanie

To jest taka sama sytuacja jak u kolegi wyżej, którą oczywiście potwierdzamy. Zorganizowaliśmy nowy karton PERFECTÓW w nienagannym stanie, które są już gotowe do kolejnych zamówień. Ryzyka tu nie mogłeś ponieść, celowo opóźniliśmy tę paczkę wiedząc, że będzie na stanie pełnowartościowy towar, ale oczywiście rozumiemy decyzję, masz do tego pełne prawo

W przyszłym roku zamawiaj 31 napewno się nie zawiedziesz pffff

Dzwonić następnego dnia co się dzieje z moją paczką to jest jakiś żart...

W przyszłym roku zamawiaj 31 napewno się nie zawiedziesz pffff

Dzwonić następnego dnia co się dzieje z moją paczką to jest jakiś żart...

Chłopie, zastanów się co Ty wypisujesz. W dzisiejszych czasach każdy liczy na szybką dostawę towaru. Sam również wysyłam paczki i wiem jak wygląda sprawa z kupującymi, niektórzy jeszcze tego samego dnia wypisują smsy czy wysłałem paczkę, więc dowiedz się jak sprawa wygląda, a później pisz. Nie mam za złe sklepowi, bo kontakt jest wyśmienity i nie wątpię że wszystko zakończy się ok, ale w sytuacji gdybym się nie interesował to nikt by nic nie wiedział, ani sklep, ani ja. Zakończmy tą dyskusję...

Z dużym opóźnieniem wystawiam opinię, Paczka 3 tyg temu zamówiona, po 2 dniach była u mnie. Bezproblemowy kontakt ze sklepem. Polecam

Po raz kolejny zamawiałem w tym sklepie i w 100% polecam, bardzo dobry kontakt plus miłe gratisy za które gorąca dziękuje.

Po raz kolejny zamawiałem w tym sklepie i w 100% polecam, bardzo dobry kontakt plus miłe gratisy za które gorąca dziękuje.

3mamy kciuki za Wasze spotkanie, dobrej zabawy!

Witam

Mam nadzieje ze tutaj się dowiem co się dzieje!

Zamówienie złożyłem 11. 12. i nadal czekam! Wybrałem odbiór osobisty. Paczka już idzie tydzień. Wczoraj otrzymałem ze odbiór w sobotę, dowoź w piątek.

Niestety czekam na odpowiedz co do sfinalizowania zakupu i nic.

Rozumiem ze jest zamęt w zamówieniach....

Proszę o telefon który podałem w ostatniej wiadomosci.

I ja również polecam sklep ;) bardzo duża różnorodność asortymentu ! Moja paczka również szybko doszła i była bardzo dobrze zabezpieczona mało tego w środku znalazły się miłe gratisy. ! :)

Marc jak wybrałeś odbiór osobisty to czemu nie jedziesz po zamówienie do nich ? Nie wybrałeś przesyłki tak wynika z twojej wypowiedzi 😉