Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na piroart.eu pojawi się TXP001 (pakowane po 40szt) ?Widziałem przed chwilą na fireworld.pl ale cena to 29,99 zł za opakowanie.

 

Jest zarezerwowana i mamy nadzieję, że na początku następnego tygodnia się pojawi. I będzie to podobna cena, ponieważ po prostu tyle ta petarda kosztuje w opakowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rakiety 007 casllito z komety będą dostępne na sztuki?

 

Callisto wyprzedały się już wszystkie jak ciepłe bułeczki.

 

Kiedy bedą dodane nowe produkty ? chodzi mi głównie o małe wyrzutnie

 

Jak bedzie dotępna wyrzutnia Jw5020 Show Box to na 100% zamówie

 

Co byś potrzebował jeszcze z małych wyrzutni? Dostawy mamy prawie cały czas, część towaru jest na magazynie, ale nie ma go jeszcze na sklepie. Do oferty internetowej wejdą jeszcze głównie większe wyrzutnie, od 19 strz wysokich w górę. Co do Show Boxa to jest od początku w ofercie :)

 

http://www.piroart.eu/JW5020-Show-Box/205/

 

Napisz nam na priv co jeszcze byłoby Ci potrzebne do złożenia zamówienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze mi się kojarzy, że ktoś z forum odbierał od Was towar na terenie Poznania, czy pomyliłem sklep z jakimś innym? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze mi się kojarzy, że ktoś z forum odbierał od Was towar na terenie Poznania, czy pomyliłem sklep z jakimś innym? Pzdr

 

Było kilka odbiorów w Poznaniu, ale nie wiemy czy to ktoś z forum. Aktualnie już w tym roku jest to niemożliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie txp859 triplexa i może coś nowego z dymów?

Głównie chodzi mi o petardę tańszą od dum bum, ale mocniejszą jednocześnie od fp3, złotym środkiem w kategorii cena/jakość byłyby txp859.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie txp859 triplexa i może coś nowego z dymów?

Głównie chodzi mi o petardę tańszą od dum bum, ale mocniejszą jednocześnie od fp3, złotym środkiem w kategorii cena/jakość byłyby txp859.

 

http://www.piroart.eu/TXP859/305/ - cały czas w ofercie

 

Z dymów na razie to, a jakie trzeba jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy rabat -5% i kupon na 15zł łaczą sie ? czy mozna tylko albo 5% albo 15zł ?

 

Do kiedy trwa promocja -5% i darmowa przesyłka ?

 

rabat z kuponem łączą się w drugim zamówieniu o ile z nim zdążysz do końca promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rabat z kuponem łączą się w drugim zamówieniu o ile z nim zdążysz do końca promocji :)/>/>

 

 

 

A kiedy sie konczy promocja ?

 

 

Do połowy następnego tygodnia bedzie jeszcze promocja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dymów? RDG-1? JFS-1?

Jeśli dostanę 5% rabatu na priv to mogę także skorzystać z darmowej wysyłki przy kwocie powyżej 100zł? Łączą się te promocje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przeoczyłem. :)/>

Przy zamówieniu powyżej 100zł i płatności z góry nadal wysyłka free? pzdr

 

Zgadza się, do 14 grudnia do 23:59 obowiązuje ta promocja

 

A kiedy sie konczy promocja ?

 

o 14 grudnia do 23:59 obowiązuje ta promocja

 

Do połowy następnego tygodnia bedzie jeszcze promocja ?

 

o 14 grudnia do 23:59 obowiązuje ta promocja

 

Z dymów? RDG-1? JFS-1?

Jeśli dostanę 5% rabatu na priv to mogę także skorzystać z darmowej wysyłki przy kwocie powyżej 100zł? Łączą się te promocje?

 

Kodzik już masz w wiadomości priv. Promocja oczywiście się łączy :) Jest ona dla wszystkich forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uniżony klienta nieśmiale pytam:

Kiedy wstawicie Państwo produkty do sklepu, ponieważ miały pojawić się w miniony w piątek.

 

 

 

Kultury i ortografii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim kurierem wysyłacie paczki ?

Na stronie nigdzie nie moge znaleźć

 

Już znalazłem :)/>

Edytowane przez LanCc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię to z ręką na sercu - rewelacyjny sklep! Kontakt świetny, asortyment taki jaki powinien być, dostępne są najlepsze produkty ze swojej klasy. Mimo darmowych szybkozłączek do zapalników dogadanych przed wysyłką paczki, 5% zniżki, 15 zł na kolejne zakupy i niewielkiej sumy całego zamówienia dostałem jeszcze małą kostkę gratis :) Polecam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka przyjechała dzisiaj, zamówienie złożyłem 08.12 o godzinie 20:30. Świetny sklep, masa wspaniałych produktów nie brakowało mi niczego, każdy produkt dostępny. W dodatku rabat 5% i gratisy od sklepu za które niezmiernie dziękuje. W chwili obecnej jest to mój faworyt wśród sklepów internetowych. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Callisto już brak, są jeszcze odpowiedniki Triplexa Giant x 3 szt. TXP010 wstawimy w nocy na sklep, już są :)/>

 

Z rzeczy, które nam dzisiaj wjechały na magazyn i postaramy się dziś / jutro wrzucić na sklep to:

TXP010 pakowane po 40 szt. Petardy lontowe

Bomb czerwone pakowane po 10 szt petardy lontowe

Wyrzutnia Cudak

SS13-04 FLUFLY WILLOW

SL19-03D DIAMOND 3

SL19-05D KING ARTUR

SL19-07D BLOSSOM

SL19-08D WARSAW

SM25-02D CATCH ME kątówka

SM35-03D RAMPAGE kątówka

SL25-01D ALEXANDER kątówka

SL25-02D AMSTERDAM kątówka

SL25-03D OBSESSION kątówka

R30 SPEED PACK

SM19-02D FLASH LIGHT

SM19-04D HAPPY FLOWER

Europyro:

Golden Times, Golden Eye, Golden Dragon, Golden Eagle, Golden Sun, Silver Ghost

 

Kometa:

Ganges, Robot 2 i 3, Red Dahlia, Best Ball, Phoenix

 

Szczególnie polecamy pozycje Gaoo, które mają naprawdę fajne efekty. Nasze filmiki możecie obejrzeć na naszym kanale YT. Na nas te produkty zrobiły bardzo dobre wrażenie.

 

Jednocześnie przypominamy, że to już końcówki naszych dostaw, a wiele pozycji jest na wyczerpaniu. Kto chętny załapać się na promocję niech lepiej nie czeka, ponieważ w końcu nie skorzysta ani z promocji, ani z niektórych produktów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka doszła solidnie zabezpieczenona na zewnątrz jak i w środku. Wszystko doszło w idealnym stanie. Dodatkowo gratis dostałem petardy Bang za co dziękuję. ;)

Był to mój pierwszy i na pewno nie ostatni zakup w tym sklepie. Polecam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożę jeszcze jedno zamówienie z tej strony i mam pytanie czy 5% rabatu tylko jest na jedno zamówienie dla jednego użytkownika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...