Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Z czystym sumieniem polecam sklep PiroArt.eu , fajerwerki zamówione w piątek a w poniedziałek przed południem już były. Paczka starannie zapakowana , puste przestrzenie w środku odpowiednio wypełnione więc nic nie latało podczas transportu. Do tego gratis od firmy w postaci paczki petard mini DumBum - bardzo dziękuję.

Mam tylko 1 małą uwagę - chodzi o maila "Zamówienie wysłane kurierem" niestety był niekompletny tak jak na obrazku.

Dzięki PiroArt i do następnych zakupów .

:snieg-7[1]:/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z czystym sumieniem polecam sklep PiroArt.eu , fajerwerki zamówione w piątek a w poniedziałek przed południem już były. Paczka starannie zapakowana , puste przestrzenie w środku odpowiednio wypełnione więc nic nie latało podczas transportu. Do tego gratis od firmy w postaci paczki petard mini DumBum - bardzo dziękuję.

Mam tylko 1 małą uwagę - chodzi o maila "Zamówienie wysłane kurierem" niestety był niekompletny tak jak na obrazku.

Dzięki PiroArt i do następnych zakupów .

:snieg-7[1]:/>/>/>/>/>

 

 

Dziękujemy bardzo za słuszną uwagę! Popracujemy nad tym i myślę, że jeszcze dziś będzie działało poprawnie :)/>/>

 

Do następnego i pozdrawiamy!

 

Sprawa już załatwiona i powiadomienie powinno teraz działać poprawnie.

Edytowane przez PiroArt.eu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo za słuszną uwagę! Popracujemy nad tym i myślę, że jeszcze dziś będzie działało poprawnie :)/>/>/>

 

Do następnego i pozdrawiamy!

 

Sprawa już załatwiona i powiadomienie powinno teraz działać poprawnie.

 

Informujemy, że zgodnie z wieloma prośbami podzieliliśmy kilka kompletów rakiet na pojedyncze produkty. Teraz możecie kupić już po jednej rakiecie. Dodatkowo wprowadziliśmy rakiety Callisto 2,5" z Komety - towar dobrze znany miłośnikom rakiet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, poczekajcie. Sezon się zaczął więc prawy mają pewnie od cholery. Spokojnie, jak nie dziś to będzie pewnie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wstawicie filmik z testem petard ? :D/>

 

https://www.youtube.com/channel/UCn2WnU1Whd1-uHiVStQ_C-g - staramy się jak możemy :) pojedyncze testy są już tutaj, testowaliśmy 10 petard, które są najpopularniejsze u nas w sklepie obecnie vs. petardy, o których krążą mity i chcieliśmy je obalić / potwierdzić. Generalnie od 1 testu nic się nie zmieniło poza Color Salutami. W tym teście w innych warunkach potwierdziły to co wcześniej, że są słabsze od Dum Bum.

 

 

Jakie są efekty rakiet krezus i czy mają większy efekt niż callisto?

 

Niestety utraciliśmy dysk, gdzie mieliśmy nagraną tę rakietę. Mimo wszystko Callisto mamy zapisane, że były zdecydowanie największe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiroArt Promocja 5*10*15

 

5% rabatu dla wszystkich użytkowników forum po wpisaniu kodu rabatowego

(kod uzyskacie od nas kontaktując się poprzez prywatną wiadomość na forum lub FB)

-Aby skorzystać z kodu rabatowego należy się zarejestrować w sklepie PiroArt.eu

-Kod rabatowy nie dotyczy zestawów promocyjnych

 

10 zestawów w promocyjnych cenach (kategoria "zestawy promocyjne")

-Ilość zestawów ograniczona

-Od cen promocyjnych nie odejmujemy rabatu -5%

 

15zł bon do wykorzystania w naszym sklepie na następne zakupy!

-Bony w jednym zamówieniu nie sumują się (1 bon do wykorzystania w jednym zamówieniu)

-Przy realizacji bonu obowiązuje promocja dla forumowiczów -5%

-Bon przypisany jest tylko do jednego, zarejestrowanego konta

-Bon ważny do 26.11.2015r.

 

BONUS od PiroArt !!

Wysyłka za free! (przy zakupach powyżej 100 zł przedpłata przelewem, 120 zł płatność za pobraniem, nie dotyczy gotowych zestawów DSO)

 

Ilość zestawów ograniczona! Czas obowiązywania oferty promocyjnej 26.11 – 14.12. Sklep zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie promocji.

 

Jednocześnie informujemy, że ze względu na dostawy Jorge w piątek 28.11.2014r. przesyłki będą nadawane od poniedziałku. Już dziś można kupować popularne pozycje, takie jak JW90, rakiety Perfect.

 

5*10*15 ! Zaraz się zacznie! 

 

Mamy nadzieję, że odpowiada Wam promocja :xmas_smile:/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że darmowa przesyłką łączy się przykładowo z rabatem i wybraniem zestawu promocyjnego z petardami ? Czy darmowa wysyłka aktywuje się po przekroczeniu minimalnego progu czy wybiera się ją wypełniając formularz zamówienia ? Ahh grad pytań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że darmowa przesyłką łączy się przykładowo z rabatem i wybraniem zestawu promocyjnego z petardami ? Czy darmowa wysyłka aktywuje się po przekroczeniu minimalnego progu czy wybiera się ją wypełniając formularz zamówienia ? Ahh grad pytań :)/>

 

Wysyłka powyżej 120 za pobraniem => 120 zł już po rabacie

Wysyłka powyżej 100 przelewe => 100 zł już po rabacie

Wysyłka obejmuje także zestawy promocyjne

 

Wartość minimalna zakupów w sklepie to 60 zł, ale wtedy dolicza się opłatę za przesyłkę

 

Na końcu zamówienia zaznaczamy interesującą nas promocję związaną z przesyłką i sposobem zapłaty

 

 

Czyli zeby miec darmową przesyłke to musi byc conajmniej 120zł juz po odjeciu 5% ? czy bez 5% rabatu ?

 

Po odjęciu 5%, czyli bez rabatu powyżej 126,32 zł przy opcji za pobraniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja na darmową wysyłkę też jest do 14 ? Jak tak to chyba jeszcze jedną paczkę w grudniu zamówię

 

do 14.12.- zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o zapalniki 5m. Widziałem, że kilka dni temu pojawiły się 1,5m i 3m, a czy i kiedy 5m będą w ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o zapalniki 5m. Widziałem, że kilka dni temu pojawiły się 1,5m i 3m, a czy i kiedy 5m będą w ofercie?

 

Cześć! Niestety 5 już nie znaleźliśmy. Napisz do nas pw to coś Ci poradzimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem w środę wieczorem, dziś do południa paczka u mnie. Wszystko sie zgadza, super ceny. Polecam każdemu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczuszka przyszła dzisiaj, wszystko elegancko, wszystko jest, zero uszkodzeń. Szybko, tanio, świetna obsługa no i oczywiście dziękuje za te wspaniałe gratisy !! Polecam każdemu sklep ! Pozdrowienia dla PiroArt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem pierwszy raz w tym sklepie i jestem bardzo zadowolony. Szybka realizacja zamówienia, dobry kontakt, paczka solidnie zabezpieczona i jeszcze gratisy dostałem xmas_w00t.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawialem pierwszy raz w tym sklepie i jestem bardzo szczęśliwy. Dostałam dzisiaj paczkę dobrze była zawinieta tylko przy jednej rakiecie został złamany kij ale już to zrobiłem i myślę, że będzie do dobrze. Jestem zadowolony, że dostałem gratisy i do tego mam chęć robienia zakupów w tym sklepie. Polecam każdemu zrobić zakupy w tym sklepie bo naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na piroart.eu pojawi się TXP001 (pakowane po 40szt) ?Widziałem przed chwilą na fireworld.pl ale cena to 29,99 zł za opakowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...