Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy paczki od Was wciąż rozwozi InPost? Po moich zeszłorocznych perypetiach z tą firmą, które zakończyły się na osobistym odebraniu paczki z ich magazynu tuż przed sylwestrem (niewiele brakowało, a zwróciliby ją do Was), niestety niesmak i niepewność pozostały. Oczywiście nie mam Wam nic do zarzucenia, ale tak sobie pomyślałem, że może korzystacie już z innej firmy kurierskiej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem cały katalog wyrzutni i nie tylko porównałem ceny między 3 największymi sklepami internetowymi i niestety muszę i pochwalić ale też skrytykować faktycznie posiadacie ogromną gamę wyrzutni szczególnie z Panty ale o wyrzutniach starych o których wspominacie stan magazynowy wynosi 3 szt z danego produktu i są to naprawdę rodzynki które można wybrać w naprawdę dobrych cenach ale nie na wyrzutniach kończy się cały sklep.Nie sądzę abyście cokolwiek stracili na takim układzie kurier nie jezdzi z jedną paczką po Polsce ;) Z pewnością posiadacie podpisaną umowę z firmą kurierską gdzie dostajecie rabat. Albo powinniście zmienić dostawce albo firme kurierską i wynegocjować niższe ceny bo naprawdę odstajecie dosyć mocno od konkurencji.

 

Ilości podane w sklepie nie są ilościami rzeczywistymi i bezpiecznymi, jest tych wyrzutni oczywiście więcej. Kontrolujemy stany magazynowe cały czas, ze sklepu korzystają też hurtownicy i tak będzie, że realnych stanów nie będzie widać cały czas. Z firmami kurierskimi ciężko jest wynegocjować lepsze warunki niż są teraz, uwierz nam :) Powiedz, jakich artykułów brakuje Ci jeszcze na sklepie, może o czymś zapomnieliśmy :)

 

 

Czy paczki od Was wciąż rozwozi InPost? Po moich zeszłorocznych perypetiach z tą firmą, które zakończyły się na osobistym odebraniu paczki z ich magazynu tuż przed sylwestrem (niewiele brakowało, a zwróciliby ją do Was), niestety niesmak i niepewność pozostały. Oczywiście nie mam Wam nic do zarzucenia, ale tak sobie pomyślałem, że może korzystacie już z innej firmy kurierskiej? ;)

 

Jak mamy być z Tobą szczerzy Bartosz, to inne firmy zawiodły nas jeszcze bardziej. Mamy ogólnie 2 firmy, z których usług korzystamy i najlepszym rozwiązaniem jest zrobić zakupy po prostu wcześniej. Fedex też nie podołał zadaniu, taki okres niestety, kurierzy dużo nie zarabiają, jest ich coraz mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wyrzutnia to już z CE czy bez? Jeśli z CE to czy jest możliwość zaaktualizowania filmu pokazowego w tej wyrzutni?

https://www.piroart.eu/JW06-Kasjopeja/62/

 

Wszystko co jest na rynku obecnie oferowane z fajerwerków musi mieć już CE. Tak samo jest z tą wyrzutnią. Szukamy obecnego filmiku tej wyrzutni i postaramy się zmienić jak najszybciej

 

Jakbyście mogli, to zróbcie aktualizację filmików do produktów Gaoo. Poprzednie filmiki były na koncie, które już nie istnieje.

 

Dzięki za czujne oko! Postaramy się to szybko zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejna paczka doszła bez problemu :D

Dobry kontakt, informacje na bieżąco, paczka dobrze zapakowana. Jak najbardziej polecam sklep :D

 

No i dzięki za skromny gratis!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PiroArt

Będą jakieś dostawy w nadchodzącym tygodniu? Pytam głównie o Gaoo i ich petardy, H3 i H4.

 

Są do nas w drodze, pracujemy nad jak najszybszą dostawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna przesyłka dotarła. Zamawiałem już 7 razy w tym sklepie i każda paczka dobrze zapakowana. Bardzo miła i wyrozumiała obsługa, która zawsze ma do mnie dużo cierpliwości ;) Jak najbardziej polecam robienie zakupów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najlepszy sklep internetowy w Polsce, przejrzałem nawet czeskie. Piroart przebija tamte także według mnie. Dobór produktów w sklepie jest taki jaki być powinien, nic dodać nic ująć. Poza tym jestem pełen podziwu dla Conrada, że wytrzymał cierpliwie ze mną i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Uwierzcie mi było ich sporo xD Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Nawet sprawa paczki, która utknęła przez pechowego kuriera, któremu się paki nie chciało nosić także wyjaśniona pozytywnie i szybko.

Polecam, zamawiajcie śmiało w tym sklepie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zamawiałem w tym sklepie.Wszystko w jak najlepszym porządku i do tego znalazły się również gratisy.zapewne nie ostatnie zakupy u nich.polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No co tu się rozpisywać sklep na duży plus,paczka bardzo dobrze zapakowana,artykuły w środku zabezpieczone,duży wybór w sklepie,gratisy też się znalazły za co bardzo dziękuje :xmas_happy: . Jak najbardziej każdemu polecam skorzystanie z ich oferty :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zadowolony klient. Szanuję za duży wybór, szczególnie wśród petard.

 

Szybka dostawa i gratis w postaci kilku paczek petard draskowych. Załapałem się na promocyjną cenę dostawy 9,99 PLN. Dla zakupów powyżej 250 PLN przesyłka była nawet darmowa.

 

Polecam

Mantis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za udane zakupy! Zamówienie zrealizowane szybko, bezproblemowo i nawet Inspot stanął na wysokości zadania.

Wybór wyrzutni jaki macie, zadowoli nawet takiego konesera jak ja :) To była czysta przyjemność wybierać u Was spośród wielu bardzo ciekawych i niespotykanych nigdzie produktów. Zamawiałem w trakcie mikołajkowej promocji, ale nie zdecydowałem się na przysługujący mi gratis w postaci zestawu petard, ponieważ nie przepadam za nimi :P Pomimo tego dostałem gratisowo cztery - niewielkie, bo niewielkie - ale wyrzutnie, za które dziękuję. Nie wykluczam u Was kolejnych zakupów jeszcze w tym roku. Do następnego razu i tak trzymać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PiroArt

 

Kiedy będzie ta dostawa z Gaoo? I czy będą w niej Hammery H4?

 

Niestety przed samymi świętami, więc nie wiemy czy w tym roku się załapiecie na nie w sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem zmuszony napisać tutaj. Zamówienie złożone w niedzielę, potwierdzone w poniedziałek, etykieta do przesyłki wygenerowana we wtorek. Od tej pory cisza, nic nie wiadomo, żadnej informacji. W środę pierwszy telefon z mojej strony i informacja, że przesyłka dzisiaj wyjdzie. No ok, w końcu, więc czekam. Mija jednak środa i nadal nic się nie dzieje, więc w czwartek dzwonię po raz drugi i dowiaduje się, że był problem z rakietami, ale już są nowe i w piątek zamówienie zostanie wysłane. No i niestety, jest piątek godzina 19, a zamówienie nadal nie wysłane. I tak de facto to nie wiem co zrobić, czy zamówić gdzie indziej, czy poczekać, bo w zasadzie został tylko przyszły tydzień, później już nie liczę, że paczka dotrze do sylwestra. Zamawiałem w tym sklepie drugi raz, poprzednio było ok, jednak tym razem nie ukrywam, że MOCNO się zawiodłem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...