Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Arturo :) napisał(a):

Kiedyś fainy sklep, dużo fajerwerków. Teraz słabiuuutko, problem z kontaktem.

Osobiście - nie polecam.

Czekam na odpowiedź Piro.art zamawiałem tam wiele razy i wszystko było jak w najlepszym porządku łącznie z kontaktem.... Może miałeś małego pecha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arturo :) napisał(a):

Kiedyś fainy sklep, dużo fajerwerków. Teraz słabiuuutko, problem z kontaktem.

Osobiście - nie polecam.

Ja tez u nich zamawiam, i nie ma problemu. Szybko paczki pakują i na drugi dzień jest u mnie. Co do kontaktu - to nawet przez pw na forum zawsze odpowiadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sklep już dawno wypadł z topki - głównie dlatego, że bardzo wybiórczo traktuje swoich klientów :)

sugerujecie się bardziej tym, że to "ktoś stąd" albo z sentymentu - tutaj niby z wami mają kontakt a jakiś czas temu wyłączyli wam forumowy kod rabatowy a w tym samym czasie mieli aktywne kody dla grupek na dsc :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wyybuchowyy napisał(a):

ten sklep już dawno wypadł z topki - głównie dlatego, że bardzo wybiórczo traktuje swoich klientów :)

sugerujecie się bardziej tym, że to "ktoś stąd" albo z sentymentu - tutaj niby z wami mają kontakt a jakiś czas temu wyłączyli wam forumowy kod rabatowy a w tym samym czasie mieli aktywne kody dla grupek na dsc :D

Co za przypadeg... :)

W tym roku Piroart bardzo przegiął w BF, niby dali kod rabatowy na BF, a na towar chodliwy wrzucili odrębne rabaty, aby kod na BF nie zadziałał 😉 
Dziwnym trafem przy następnych kodach rabatowych już nie popełnili tego błędu, gdy FF to wytknęło palcem. Szybko obie można opinię zepsuć...
Ale w przeciwieństwie do fb czy innych discordów albo googla tutaj raczej opinie nie zostaną wykasowane do póki będzie trwało ff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będziemy oznaczać każdego z osobna tylko tak w skrócie (bo dziwnym trafem jest szczyt sezonu i nikt nie ma czasu siedzieć z nas na forach i sobie luźno pogadać:

- Arturo pisze o problemach z kontaktem. 694 474 508 mój numer widnieje wszędzie - numer do mnie właściciela a nie pracownika, który nie ma żadnej mocy poza prostą obsługą zamówienia. Przykład z dziś: 6:30 rano telefon - odebrany z pytaniem czy można jeszcze składać zamówienie. Ostatnie telefony to 22:30 zazwyczaj, na whatsappie i massangerze. Odebrane mimo słabego wyczucia czasu. Na SMS nie odpisujemy, szczególnie "kiedy będzie moje zamówienie" nie podając żadnych danych, które mogą zidentyfikować zamówienie. Większość ma cały rok na dużo atrakcyjniejsze zakupy, luźny i swobodny kontakt to jednak problem z nami ma wtedy, kiedy jest najwyższy pik sprzedaży i trzeba to ogarnąć plus aż wstyd się przyznać - zarabiać pieniądze. Po prostu chcemy pakować a nie odpisywać na wiadomości dotyczące zamówienia sprzed 12h.

- kiedyś dużo fajerwerków - nigdy nie mieliśmy takiego stocku jak w tym roku. Nigdy też nie został wyprzedany tak szybko jak w tym roku. Rozumiemy, że cena czyni cuda i dla wielu z Was sklep z promo -30% i 200 produktami będzie lepszy niż nasz  z -10% i 1000 produktów. Doceniajcie czasy, kiedy macie wolny wybór. My swoje możliwości znamy 

- wyybuchowyy pisze o wybiórczości to pora na kilka faktów, i zaczynamy rozumieć pewne zarzuty osób spoza forum przy okazji. Przez pierwsze pół roku działał tylko jeden kod rabatowy. Kod osób które robiły i robią konkretne zakupy w naszej hurtowni i to są nasze indywidualne ustalenia. Osób, które robią u nas zakupy cały rok i nie tylko u nas. Powstały discordy i grupy tematyczne na fb a my jakoś nie widzimy powodów, dlaczego nie mamy być obecni w tamtej społeczności. My na tym zyskujemy monitoring rynku, kolejnych klientów, wiele sprawdzonych i dobry informacji. Kilkukrotnie spotkaliśmy się z negatywnym odbiorem tego forum co nam się nie spodobało - powoli zaczynamy to jednak widzieć. Nie chciałbym osobiście, by forum upadło śmiercią naturalną z powodu hermetyczności userów tego forum. Dla nas to kupa historii.  Czy w jakiś sposób manipulujemy tu opiniami o sklepie? Sorry nie widzimy tego, nie narzucamy się swoim sklepem, jak otwierasz lodówkę tam nas również nie ma. Jak ktoś wpadnie do nas na stronę przeklikać sobie nowości itp bez zakupów - też nam miło. Zostawisz złą ocenkę pod produktem - spoko zweryfikujemy i nie widzimy potrzeby usuwania jej. Ale masz swoje odczucia - Twoje święte prawo. Na koniec: Kod forumfajerwerki w tym roku to 11% zniżki z wyłączeniem 17 produktów (12 już ich w ogóle nie zobaczyliście w tym roku i nie zobaczycie) oraz duże zestawy DSO. Kod łączy się z produktami w promocji. Discordy, które chyba kłują w oczy: py......ts to 10%, wyłączone z kodu wszystkie emitery, wyłączone z kodu wszystkie produkty w promocji. Konkurencyjny discord p....one ma takie same warunki. Pozostałe 30 kodów pomijam - mają gorsze warunki a nigdy nie spotkaliśmy się z narzekaniem na kod. W ogóle narzekanie na promocyjny kod jest dla nas abstrakcją ale ok, może my jesteśmy z innych planet. Statystyka na koniec: użycie kod ff w caly roku to 35x (kod lata już po całym internecie, więc nie wszystko to użytkownicy tego forum), tylko jeden z kodów discorda w 4 kwartale to 80 użyć. Może te liczby w jakiś sposób pozwolą Ci zrozumieć czemu jest tak a nie inaczej. Dotychczas staraliśmy się traktować kod ff jako nadrzędny na najlepszych warunkach.

- Moloch pisze o fatalnym potraktowaniu klientów przez nas na BF. Wychodzi na to, że z tą matematyką jednak słabo u niektórych i chcąc zrobić odpowiednie ceny (niższe niż przy użyciu kodu) proste łączenie liczb okazało się problemem. Rakiet miało nie być w ogóle promocji, jednak kilku użytkowników m.in. tego forum po tej informacji prosiło o zmianę strategii, aby nie usieli składać 2 zamówień na osobnych kodach rabatowych, np. black friday na wyrzutnie -18% i -11% na rakiety. Zrobiliśmy sztywny kod n -10% na rakiety na ten czas to i tak zrobił się lament. Czemu rakiety? bo koszt kartonu do rakiet obecnie to ok 8-10 zł, wysyłka z dużymi rakietami rozbita jest na dwie przesyłki by nie przyszły połamane, koszty zamówień powyżej 200 braliśmy w 100% na siebie. w BF nie pakujesz 5 paczek na dzień, a spakowanie paczki z Zombiakami to już pakowanie przez 2 osoby a nie jedną. Więcej informacji uchylać już nie będziemy - widzimy po strategii, że to była najlepsza decyzja od lat. 

Podsumowując to lubimy konkretną krytykę a nie wieczne marudzenie. a To marudzenie powoli robi się plagą co zniechęca do udziału w życiu forum. Mega sobie cenimy starą ekipę, tych którzy nas wspierają i kibicują ale też tych, którym nasz sklep nigdy nie przypasował. Chodzi jednak o atmosferę. Ostatnie przykłady Piorka czy Pelsona pokazują, że można się dogadać z nami i jak ktoś chce załatwić sprawę to załatwi. Najbardziej jednak narzekają Ci, co polują na życiowe promocje w szczytowym dla nas okresie i są zawiedzeni brakiem indywidualnego podejścia do klienta w tym momencie w myśl zasady Klient nasz Pan. Klient dla nas jest Partnerem a nie Panem. A dzięki temu ma jeszcze większy szacunek.

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami te kody aktywujecie, sami decydujecie o tym komu dac rabat a komu nie - i nie bylo by w tym problemu gdybyscie nie pisali jednego a nie robili drugiego - kiedys np twierdziliscie, że userzy FF mają u was najlepsze warunki bo czujecie sie związani z tym forum - jednocześnie bardziej opłacało się u was kupować z kodem machonego bo nie dość, że dawał większy % upustu to jeszcze darmową wysyłkę :D  teraz twierdzicie tak samo ale o tym za chwile. mieliście też kody dla wybrańców, które np w BF łączyły się z innymi kodami.

wielokrotnie też "zamykaliście sprzedaż" na koniec roku i usuwaliście kody rabatowe a jednocześnie prywatnie podawaliście kod imienny pewnego użytkownika którego nie będę tutaj przywoływać...

sam zostawiłem u was duzo kasy i przestałem u was kupować w dniu kiedy przez telefon sprzedaliście mi info, że teraz jest paliwo drogie, kursy euro/dolara też są wysokie i ciągle się zmieniaja więc nie ma szans na żadne rabaty czy zwyczajne negocjacje a jednocześnie aktywowaliście kod rabatowy dla tzw. gimbusow z dsc - dla mnie osobiscie to bylo naplucie w twarz

ale to są tylko i wyłacznie moje przemyslenia

sklep ma bogaty asortyment, wałków nie robi z towarem  -  kto chce ten będzie kupować nadal

ja tam od kolesiostwa i tanich technik manipulacji marketingowej trzymam sie z daleka

podobną akcje mieliscie kiedys z gratisami - też na własne życzenie. to potem był płacz z waszej strony, że wy nie jesteście caritas. a problem się wzial z tego, że swoim ulubieńcom dawaliście duże gratisy, oni się nimi chwalili na necie to potem reszta chciała tego samego.

 

btw mijasz sie troche z prawda nie pierwszy raz - bo kod FF dawal 10 czy 11% ale ten drugi kod o ktorym wspominasz dawal 15% wiec logiczne jest, że skoro oba kody "lataja po calym internecie" to wieksza ilosc osob skorzysta z kodu 15% niż z kodu 11% - to jest dokladnie ta sama sytuacja co z kodem machonego, że nawet dla osob ktore go nie lubią bardziej bylo oplacalne kupowanie z jego kodem bo więcej można było zaoszczędzić lub więcej produktów kupić

prosciej by bylo po prostu stworzenie jednego kodu dla wszystkich albo nie tworzenie tych kodow wcale zamiast szarpac sie o kazdy procent i tym dac 10, tamtym 11 a jeszcze innym dac 12 procent upustu a jednocześnie część towaru sztucznie przecenić żeby kod go nie obejmował. to wygląda jak typowa januszerka. dokladnie taka sama januszerka jak oszczędzanie na wypełniaczu do paczek tylko pakowanie klientom pustych butelek po wodzie mineralnej, kartonów po piwie Desperados albo opakowań po pampersach :D nie tak działa recykling :D 

 

 

Edytowane przez wyybuchowyy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wyybuchowyy napisał(a):

sami te kody aktywujecie, sami decydujecie o tym komu dac rabat a komu nie - i nie bylo by w tym problemu gdybyscie nie pisali jednego a nie robili drugiego - kiedys np twierdziliscie, że userzy FF mają u was najlepsze warunki bo czujecie sie związani z tym forum - jednocześnie bardziej opłacało się u was kupować z kodem machonego bo nie dość, że dawał większy % upustu to jeszcze darmową wysyłkę :D  teraz twierdzicie tak samo ale o tym za chwile. mieliście też kody dla wybrańców, które np w BF łączyły się z innymi kodami.

wielokrotnie też "zamykaliście sprzedaż" na koniec roku i usuwaliście kody rabatowe a jednocześnie prywatnie podawaliście kod imienny pewnego użytkownika którego nie będę tutaj przywoływać...

sam zostawiłem u was duzo kasy i przestałem u was kupować w dniu kiedy przez telefon sprzedaliście mi info, że teraz jest paliwo drogie, kursy euro/dolara też są wysokie i ciągle się zmieniaja więc nie ma szans na żadne rabaty czy zwyczajne negocjacje a jednocześnie aktywowaliście kod rabatowy dla tzw. gimbusow z dsc - dla mnie osobiscie to bylo naplucie w twarz

ale to są tylko i wyłacznie moje przemyslenia

sklep ma bogaty asortyment, wałków nie robi z towarem  -  kto chce ten będzie kupować nadal

ja tam od kolesiostwa i tanich technik manipulacji marketingowej trzymam sie z daleka

podobną akcje mieliscie kiedys z gratisami - też na własne życzenie. to potem był płacz z waszej strony, że wy nie jesteście caritas. a problem się wzial z tego, że swoim ulubieńcom dawaliście duże gratisy, oni się nimi chwalili na necie to potem reszta chciała tego samego.

 

btw mijasz sie troche z prawda nie pierwszy raz - bo kod FF dawal 10 czy 11% ale ten drugi kod o ktorym wspominasz dawal 15% wiec logiczne jest, że skoro oba kody "lataja po calym internecie" to wieksza ilosc osob skorzysta z kodu 15% niż z kodu 11% - to jest dokladnie ta sama sytuacja co z kodem machonego, że nawet dla osob ktore go nie lubią bardziej bylo oplacalne kupowanie z jego kodem bo więcej można było zaoszczędzić lub więcej produktów kupić

prosciej by bylo po prostu stworzenie jednego kodu dla wszystkich albo nie tworzenie tych kodow wcale zamiast szarpac sie o kazdy procent i tym dac 10, tamtym 11 a jeszcze innym dac 12 procent upustu a jednocześnie część towaru sztucznie przecenić żeby kod go nie obejmował. to wygląda jak typowa januszerka. dokladnie taka sama januszerka jak oszczędzanie na wypełniaczu do paczek tylko pakowanie klientom pustych butelek po wodzie mineralnej, kartonów po piwie Desperados albo opakowań po pampersach :D nie tak działa recykling :D 

 

 

kod machonego nie działa od ponad roku i nie obejmował petard emiterów, produktów przecenionych. A to jednak o te petardy i emitery wtedy najbardziej chodziło. deal był prosty - wyłożenie kilkanaście tys jednorazowo aktywowało kod kończący się w połowie grudnia 2022. Kod ff zawsze dawał 11, zawsze. To tak jakby się oburzać też dlaczego na różnych okresowych promocjach % rabatu był wyższy niż ten z ff. Wielokrotnie zawieszamy kody rabatowe w czasie od połowy grudnia - ktoś, kto się chce z nami dogadać po tym czasie dzwoni i z nami rozmawia. Nie zaczyna z grubej rury, że chce -25% tylko pyta się czy jest taka możliwość. Słuchamy co jest w koszyku i jeżeli ma same produkty już wycofane z produkcji bez wyrzutni i do tego rakiety - sorry o tej porze się nie dogadamy.

 

nie ukrywaliśmy istnienia tego kodu machonego i wielokrotnie tłumaczyliśmy jego działanie. Nigdzie nie pisaliśmy by go używać, mało tego m.in. na machonego grupie fb, grupie z discordów, funpageu PF itd podajemy zawsze kod forumfajerwerki o ile pamiętam. 

 

sami za bardzo też nie rozumiemy płaczu nad innymi kodami - korzystasz do woli z każdego. 

 

akcja z gratisami pokazuje proste działanie - wystarczy, że kiedyś komuś coś dasz bezinteresownie i z tego się robi płacz i rozczarowanie po zakupach. Prosta zasada - pytasz / piszesz  o gratis to go raczej u nas nie dostaniesz. To jest właśnie dla nas to Twoje Januszowanie i pytanie o rabaty i gratisy. W biedronce na hasło forumfajerwerki dostajesz gratis, zdrapkę, bułkę czy tigera? w media markcie? w warzywniaku? każde zakupy w dowolnym sklepie zaczynasz od pytania o rabat? z tego zrobiła się jakaś patologia w tej branży przy czym jak były spoko czasy to można było bardziej obdarowywać - w naszej ocenie te spoko czasy się skończyły.

 

za każdym razem, kiedy planowaliśmy podniesienie cen, zmian cennika o tym informowaliśmy. Każdej sytuacji też nie przewidzisz w styczniu czy czerwcu, a reagować na aktualne promocje konkurencji również trzeba na bierząco. Swoimi informacjami nie robiliśmy chyba krzywdy. Praktycznie zawsze pisaliśmy o tym tutaj z własnej woli, gdzieś indziej w przypadku wywowałania do tematu. 

 

kwestia wypełniacza i recyklingu jest prosta. Przez 3 miesiące widniała na sklepie opcja spakowania zamówienia wg standardu nazwijmy to premium. Skorzystały z tego 2 osoby. Różnica jest prosta - darmowa dostawa powyżej 150 zł ub 25 zł za paczkę spakowaną lux. Darmo to i ocet słodki powiadają - Tobie to się nie spodobało - proszę bardzo, zamawiaj z chrupkami. 

 

na końcu podaj nam adres swojego sklepu/usługi - po prostu chętnie będziemy klientami i sprawdzimy serwis od a do z.

 

Przychodzi czas, że widocznie nie rozumiemy już współczesnych trendów, odjechaliśmy za mocno, nasza formuła się może tu wyczerpała. Ilość polubień Twojego posta wskazuje, że raczej nie jest to odosobniona opinia i traktujemy ją jako głos forum. Szkoda, bo wiele fajnych znajomości tu powstało i mam nadzieję przetrwa. Z naszej strony dziękujemy za te wspólne ponad 10 lat jak dobrze pamiętamy i 3mamy kciuki za Wasz rozwój.

Z dniem 26.12 kod forumfajerwerki traci swoją ważność oraz podobno istniejące kody innych użytkowników tego forum. Rezygnujemy jednocześnie z promocji forum, zachęcania do odwiedzenia itp. Nasze konto pozostanie aktywne do końca roku w związku z kilkoma niedokończonymi sprawami. Chętni nas na pewno znajdą.

 

Pozdrawiam, Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PiroArt.eu napisał(a):

kod machonego nie działa od ponad roku i nie obejmował petard emiterów, produktów przecenionych. A to jednak o te petardy i emitery wtedy najbardziej chodziło. deal był prosty - wyłożenie kilkanaście tys jednorazowo aktywowało kod kończący się w połowie grudnia 2022. Kod ff zawsze dawał 11, zawsze. To tak jakby się oburzać też dlaczego na różnych okresowych promocjach % rabatu był wyższy niż ten z ff. Wielokrotnie zawieszamy kody rabatowe w czasie od połowy grudnia - ktoś, kto się chce z nami dogadać po tym czasie dzwoni i z nami rozmawia. Nie zaczyna z grubej rury, że chce -25% tylko pyta się czy jest taka możliwość. Słuchamy co jest w koszyku i jeżeli ma same produkty już wycofane z produkcji bez wyrzutni i do tego rakiety - sorry o tej porze się nie dogadamy.

 

nie ukrywaliśmy istnienia tego kodu machonego i wielokrotnie tłumaczyliśmy jego działanie. Nigdzie nie pisaliśmy by go używać, mało tego m.in. na machonego grupie fb, grupie z discordów, funpageu PF itd podajemy zawsze kod forumfajerwerki o ile pamiętam. 

 

sami za bardzo też nie rozumiemy płaczu nad innymi kodami - korzystasz do woli z każdego. 

 

akcja z gratisami pokazuje proste działanie - wystarczy, że kiedyś komuś coś dasz bezinteresownie i z tego się robi płacz i rozczarowanie po zakupach. Prosta zasada - pytasz / piszesz  o gratis to go raczej u nas nie dostaniesz. To jest właśnie dla nas to Twoje Januszowanie i pytanie o rabaty i gratisy. W biedronce na hasło forumfajerwerki dostajesz gratis, zdrapkę, bułkę czy tigera? w media markcie? w warzywniaku? każde zakupy w dowolnym sklepie zaczynasz od pytania o rabat? z tego zrobiła się jakaś patologia w tej branży przy czym jak były spoko czasy to można było bardziej obdarowywać - w naszej ocenie te spoko czasy się skończyły.

 

za każdym razem, kiedy planowaliśmy podniesienie cen, zmian cennika o tym informowaliśmy. Każdej sytuacji też nie przewidzisz w styczniu czy czerwcu, a reagować na aktualne promocje konkurencji również trzeba na bierząco. Swoimi informacjami nie robiliśmy chyba krzywdy. Praktycznie zawsze pisaliśmy o tym tutaj z własnej woli, gdzieś indziej w przypadku wywowałania do tematu. 

 

kwestia wypełniacza i recyklingu jest prosta. Przez 3 miesiące widniała na sklepie opcja spakowania zamówienia wg standardu nazwijmy to premium. Skorzystały z tego 2 osoby. Różnica jest prosta - darmowa dostawa powyżej 150 zł ub 25 zł za paczkę spakowaną lux. Darmo to i ocet słodki powiadają - Tobie to się nie spodobało - proszę bardzo, zamawiaj z chrupkami. 

 

na końcu podaj nam adres swojego sklepu/usługi - po prostu chętnie będziemy klientami i sprawdzimy serwis od a do z.

 

Przychodzi czas, że widocznie nie rozumiemy już współczesnych trendów, odjechaliśmy za mocno, nasza formuła się może tu wyczerpała. Ilość polubień Twojego posta wskazuje, że raczej nie jest to odosobniona opinia i traktujemy ją jako głos forum. Szkoda, bo wiele fajnych znajomości tu powstało i mam nadzieję przetrwa. Z naszej strony dziękujemy za te wspólne ponad 10 lat jak dobrze pamiętamy i 3mamy kciuki za Wasz rozwój.

Z dniem 26.12 kod forumfajerwerki traci swoją ważność oraz podobno istniejące kody innych użytkowników tego forum. Rezygnujemy jednocześnie z promocji forum, zachęcania do odwiedzenia itp. Nasze konto pozostanie aktywne do końca roku w związku z kilkoma niedokończonymi sprawami. Chętni nas na pewno znajdą.

 

Pozdrawiam, Konrad

Może i ja się wypowiem. Był czas w tym roku, miesiąc albo 3, kiedy kod ff był nieaktywny, a aktywny był kod pewnego discorda. Również tam nigdy nie pisaliście o kodzie ff, wiem bo tam byłem. Jak to nie jest promocja konkretnego kodu to ja nie wiem co. 

Wycofywanie się z forum przez takie wypowiedzi jest śmiechu warte. Piszemy wam co jest źle, a wy się obrażacie. Nie potraficie akceptować krytyki. Nadal też nie odnieśliście się do sztucznych promocji na różne produkty, z rzędu 3%, 5%, tak żeby kod rabatowy na nie nie wchodził. I nie są to wcale tylko produkty wycofane.

Co do kodu machonego, rozumiem że wyłożył kilkanaście tyś na to, i dlatego był wyższy od forumowego? Bo to z tego wynika.

Pakowanie premium. XDDD. Tłumaczycie się tym, że macie darmową wysyłkę od 150zł. Tyle że inne sklepy mają podobne warunki, i jakoś nie wrzucają śmieci do paczki.

Chujowe jest też wymaganie nr pesel od kupujących. Spotkałem się z 1 innym sklepem które by czegoś takiego wymagał, na kilkanaście jak nie kilkadziesiąt innych. Po co to? Zwykłe utrudnianie, które i tak nie daje żadnej pewności że nie zamówiła tego osoba niepełnoletnia.

Wisienką na torcie są ceny emiterów w waszym sklepie. Ja rozumiem że to towar już nie produkowany, ale jakoś inne sklepy sprzedają to samo, często 2 razy taniej.

Chyba złoty czas piroartu się skończył...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PiroArt.eukto niby wyjechał wam z tekstem, że chce od was 25% rabatu? bo jeśli sugerujesz, że to ja to zdajesz sobie sprawę z tego, że kłamiesz.

w tym poście zapytałem o forumowy kod, odpisaliscie że wprowadzenie kodu pogorszyło by sytuacje (XD) wiec po jakims czasie zrobilem dokladnie tak jak piszesz wyżej - zapytałem czy są jakiekolwiek szanse na negocjacje cen z wami, dostałem info że nie ma szans.

w tym samym czasie na discordzie pisałeś - siemka! pompujcie kod, podziałamy wtedy z większym %

😂

ale tak jak napisalem - to wasza indywidualna sprawa komu dacie a komu nie...

 

przykład z biedronka, bułką i warzywniakiem spłycony na tyle by móc zmanipulować 12latka

 

wzmianka o tych smieciach w paczkach to była ironia no ale jak już się do tego odniosłeś to sorry, robiłem u was zakupy 8 lat i gdzieś mi musiało umknąć, że trzeba wam dopłacać do normalnego pakowania (wtf?) czy też pakowania lux :D może dlatego że w innych sklepach nie ma takich wypasów.

 

moim zdaniem to od FF odcieliscie sie juz jakis czas temu bo skupiliscie sie bardziej na innych grupach docelowych które aktualnie są popularne. to że spadła na was jakas krytyka wykorzystaliscie tylko jako pretekst żeby zawinać żagle - teraz admin na discordzie bedzie mogl znowu pisac, że jako jedyni maja kod rabatowy od was :D szkoda tylko, że dodałeś do tego tyle dramaturgii, manipulacji i ogolnie wyszedl z tego jeden wielki foch.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wyybuchowyy napisał(a):

@PiroArt.eukto niby wyjechał wam z tekstem, że chce od was 25% rabatu? bo jeśli sugerujesz, że to ja to zdajesz sobie sprawę z tego, że kłamiesz.

w tym poście zapytałem o forumowy kod, odpisaliscie że wprowadzenie kodu pogorszyło by sytuacje (XD) wiec po jakims czasie zrobilem dokladnie tak jak piszesz wyżej - zapytałem czy są jakiekolwiek szanse na negocjacje cen z wami, dostałem info że nie ma szans.

w tym samym czasie na discordzie pisałeś - siemka! pompujcie kod, podziałamy wtedy z większym %

😂

ale tak jak napisalem - to wasza indywidualna sprawa komu dacie a komu nie...

 

przykład z biedronka, bułką i warzywniakiem spłycony na tyle by móc zmanipulować 12latka

 

wzmianka o tych smieciach w paczkach to była ironia no ale jak już się do tego odniosłeś to sorry, robiłem u was zakupy 8 lat i gdzieś mi musiało umknąć, że trzeba wam dopłacać do normalnego pakowania (wtf?) czy też pakowania lux :D może dlatego że w innych sklepach nie ma takich wypasów.

 

moim zdaniem to od FF odcieliscie sie juz jakis czas temu bo skupiliscie sie bardziej na innych grupach docelowych które aktualnie są popularne. to że spadła na was jakas krytyka wykorzystaliscie tylko jako pretekst żeby zawinać żagle - teraz admin na discordzie bedzie mogl znowu pisac, że jako jedyni maja kod rabatowy od was :D szkoda tylko, że dodałeś do tego tyle dramaturgii, manipulacji i ogolnie wyszedl z tego jeden wielki foch.

 

tylko musisz zrozumieć jedno - my nie wiemy kim Ty w ogóle jesteś :) nie pamiętamy Twojego nazwiska, nie rozmawiamy z Tobą na forum itp więc nie możemy Cię pamiętać z kilku zakupów. Nam te dane są totalnie niepotrzebne, nie inwigilujemy, nie śledzimy - po prostu tego nie potrzebujemy. Miewamy kontakt czysto pirotechniczny z Krychem, Mpi i pewnie się jeszcze ktoś znajdzie - nie ma tutaj znaczenia ile wydali w sklepie naszym czy innym. Po prostu kojarzymy ich z działalności tak jak Vela i jeszcze wiele osób z forum. Odbiór Twojej wiadomości jest taki bo właśnie jest w niej więcej ironii i żalu niż konkretnej krytyki. A my się do tego odnosimy dokładnie w taki sam sposób. 

 

Tak testowaliśmy poza sezonem jeszcze przed covid opcje pakowania w babelki i chrupki. Nie widziałeś - nie będziemy grzebać po starej stronie gdy nie mamy już tam dostępu do tego. Mówiąc w skrócie - to się nie sprawdziło i nam ekonomicznie i nie było popularne. Tyle. Winek już nie pijemy, rossmanka nie odwiedzamy.

 

pompowanie kodu ma jeden prosty cel - sprawdzenie jaką realną siłę ma dany kanał. Czy warto na to poświęcać czas. Przecież jesteś dorosły i wiele razy analizujesz wszystko pod różnym kątem. Tu jest taka sama analiza. Zbiega się to z czasem może i Twojego zapytania - ale rozmawiając z Tobą (pewnie to byłem ja) nie było propozycji żadnej konkretnej o współpracy z discordem jeszcze wtedy. A na współprace będziemy chętni - przecież chcemy sprzedawać i zarabiać, pomijając fakt wykręcania większych zakupów u dostawców.

 

Kwestia skupienia na innych kanałach jest dyskusyjna dla nas ale na pewno dobrze zauważyłeś spadek naszej aktywności tutaj. Po prostu nie mamy po 25 lat, doszła rodzina, obowiązki dodatkowe a i zamieszanie na forum mniejsze. Mniej tu pirotechniki, więcej gadek luźnych o polityce i całej reszcie. Tego wcześniej nie było takie jest nasze odczucie. Przychodzi czas, że się zwalnia i nie traci już energii na rzeczy których się nie czuje.  Jak zobaczysz naszą aktywność na discordach (w ogóle co tam robisz?!) to jednak jest ona marna, kilka razy się odezwiemy w działach piro i tyle. To też nie nasz świat bo czasu na to brak.

 

Powtarzamy jeszcze raz, ilość polubień waszej opinii jest dla nas prostym znakiem. Forum to nie towarzystwo wzajemnej adoracji ale też nie miejsce na marudzenie i narzekanie. My nie zgadzamy się z tak surową opinią, do której właśnie Wy macie prawo, a my mamy prawo się do niej odnieść. Nie traktujemy tego także jako jakiejś nagonki i zmasowanej akcji ale wszyscy tu obecni mają ciekawsze rzeczy do odkopania i przeczytania niż nasze i wasze żale. Niech pozostanie po prostu pozytywnym miejscem.

 

Kilka odpowiedzi dla Piromana:

- ciężko pisać o kodzie ff kiedy mają własny kod i go promują + jest tam niestety wiele osób, które nie do końca się tu odnalazły. Wtedy jeszcze nie rozumieliśmy dlaczego, powoli rozumiemy ale dalej myślę, że można tu być spokojnie fajnym użytkownikiem bez dziwnych kwasów

- krytyka a zarzut to jednak dla nas różnica. W tym momencie nie krytykujesz tylko zarzucasz sztuczne robienie promocyjnych cen. Nie masz cennika w ręce jak my kilka razy w miesiącu więc o czym mamy z Tobą polemizować. Dajemy naszym hurtownikom znak, że dane produkty są obecnie 5% taniej niż w cenniku. przy 10tys. zł to 500 zł na paliwo chociażby dla niego lub znak, że warto to jednak kupić szybciej w lepszej cenie. Handel jest matematyką w dużej części. Nikt z nas nie myśli, że robiąc 5% na to zblokujemy komuś kod. Pomijam fakt, że kod ff odejmował od cen przecenionych

- machony nie wyłożył i nigdy nie wyłoży kasy na jakąkolwiek współpracę z nami bo i po co? mając swój deal i współpracę? To kod użytkowników, którzy sami sobie narobili smrodu rozgłasniając go a mając szansę mieć jeszcze większy rabat. Tak - to byli ludzie z forum EM, którzy zaczynali ze sprzedażą piro i taki sobie kod wymyślili jako wspólny mianownik

- krytykujesz część peselu który nas też kłuje w oczy bardzo, ale to właśnie ten fakt uratował nam już 3 sprawy pijanych i nieletnich bez palców. To jest dla nas krytyka, którą bierzemy pod uwagę ale nic lepszego nie wynaleziono dla nas aktualnie. Jest też inna opinia rodziców, którzy właśnie szanują tę skromną, ale jednak barierę i to nam ufają jako sklepowi. Tego się w ogóle nie spodziewaliśmy. Robiąc u nas zakupy jako zalogowany po raz 2,3, itp możesz wpisac sobie nawet 11111111, widzimy, że już robiłeś zakupy i odpuszczamy jakiekolwiek drążenie.

- emitery temat rzeka. Sprawdzamy na Arce, FS, TF, Pirogrzmocie, Petardyshop, Dobrefajerwerki, Odpalaj, nie wiem gdzie jeszcze i sorry - szału w wyborze i cenach nie ma. Nie czujemy się jak z innej planety. Miałeś czas na zakup po niskich cenach. My też i już je dawno upłynnilismy i zdążyliśmy odkupić kolejne po znacznie wyższych cenach. Mercedesa z 1966 roku też kupujesz po cenie z salonu 66r? no wiadomo, że nie. Nie dziwi nas narzekanie, ale takie są fakty. Jesteśmy po dwóch różnych stronach - wy chcecie wydać jak najmniej i mieć najlepszy towar, a my podobnie - tylko zarobić. Pokaż nam tp4 i tp5 chociażby dwa razy taniej. Dum bumy, sharki - przyznamy rację. Nie mów nam tylko o prywatnych źródłach bo to głównie dzięki nim ceny tych emiterów poszły tak w górę. Podziwiam za wyczucie, szanuję za przedsiębiorczość - mógł to zrobić każdy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co te bicie piany, to ich sklep i sami decydują komu i ile dadzą rabatu a jak komuś nie pasuje to niech kupuje w innym sklepie. 

Ja sam poluję na promocje ale nie wylewam żalu, że w jakimś sklepie nie mogłem kupić taniej.

Używam kodów które są aktywne i dają najwięcej rabatu a czy to z FF czy z jakiegoś discorda to bez znaczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem żadnej ze stron sorry ale czytając posty wyżej mam wrażenie że to jakaś komedia.. zasada jest jasna od lat jak słońce jeżeli gdzieś jest drogo to tego po prostu nie kupujesz nie wiem po co te żale że w sklepie X jest taniej czy jakiś tam tańszy produkt a to że kod X daje więcej a jeden mniej to śmieszne :D proponuje wyłączyć kody i zrobić jeden wspólny przez SKLEP który daje tyle samo % nie związany z żadną ze stron albo prostu całkiem zrezygnować i być neutralnym a nie bawić się w jakieś szufladkowanie na lepszych i gorszych.. na podstawie a no wpływa więcej zamówień z innego źródła nie znaczy to że tak będzie zawsze.. bo na tą chwile to wygląda jak zwykłe dzielenie ludzi a przecież chodzi o to by wszyscy te fajerwerki kupywali w cenach które faktycznie mogłyby być na te czasy lepsze trudno jest budować coś co budowało się długimi latami by teraz to zburzyć w chwile :D Wszystkim dogodzić się nie da a co do opinii do sklepu zawsze ze sklepem PiroArt dało się i dogadać i skontaktować towar tak samo zawsze przychodził bez uszkodzeń i dobrze spakowany na czas asortyment szeroki no ale to też zależy kiedy może faktycznie w sezonie ciężej jest sie skontaktować ale to normalne nikt nie ma czasu by zajmować się pojedynczymi zamówieniami jedyne zastrzeżenie można mieć do słabej dostępności produktów które cieszą się pobytem no ale to też ciągle sie zmienia więc.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziękujemy wszystkim jeszcze raz za kilka ładnych lat 🤟

 

Życzymy Wam, abyście dalej czerpali dużo radości z PIRO jak najmniejszym kosztem finansowym! Niech ta pasja będzie z Wami! 🤟

 

Wszelkie sprawy na priv chyba już zakończyliśmy, gdyby była potrzeba to chętni wiedzą jak się z nami skontaktować. Z tą chwilą nasze konto przechodzi na nieaktywne. Adminom / użytkownikom pozostawiamy do dyspozycji co z tym zrobić. Sklep oczywiście dalej pozostaje i niezmiennie zapraszamy wszystkich.

 

3majcie się, Konrad PiroArt

  • Haha 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dla mnie mimo tej afery rabatowej, która mnie nie dotknęła, to najlepszy i najbardziej ekonomiczny sklep z fajerwerkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...