Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.03.2022 o 08:22, Moloch napisał:

Aktualnie te kody nie działają.

@PiroArt.eu wrócą dla użytkowników forum jakieś kody rabatowe? :)

Czekamy, aż ustabilizują się ceny za paliwo i transport, kurs waluty. Wiele z naszych zamówień zostało przeliczone ponownie ze względu na problem z walutą. Aby nie podnosić cen wstrzymaliśmy kody rabatowe do odwołania. Mamy nadzieję, że niedługo będziemy znać przyszłość cenników przede wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 2.07.2022 o 12:35, wyybuchowyy napisał:

@PiroArt.euno i jak tam z forumowym kodem? minęło już kilka miesięcy ;)

obawiamy się, że jeszcze z dwa minimum. Wprowadzenie go obecnie nie przyniosłoby Wam nic dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wyrzutnie kupione, jak na obecne czasy to w piroart macie najlepsze ceny, szacun ;D

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2022 o 21:10, Moloch napisał:

Cholera akurat jak byłem na weselu u kolegi musieli dać promkę :)

wiesz czemu tak było? Nie kupiłeś piro na wesele i chcieliśmy Cię wkurzyć ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie!

Czas odkurzyć temat mimo, że nie przespaliśmy tego okresu. Na magazyny wjeżdżają dostawy, dużo jeszcze przed nami.

Z najważniejszych rzeczy to:

- forumowy kod został przywrócony, mamy nadzieję, że na rynku będą już tylko same pozytywne niespodzianki

- odpaliliśmy odświeżony wygląd naszego sklepu. Dajcie znać czy Wam się podoba, gdzie widzicie jakieś błędy, co byście jeszcze zmienili. Ogólnie prace nad stroną jeszcze będą trwały około 1,5 tyg. ale można już z niej śmiało korzystać. Główne założenia nowej stronki to:


🆕 strona bardziej dostosowana do telefonów

🆕 łatwiejsze szybsze zamawianie poprzez wybieranie ilości z pozycji strony głównej
🆕 podstawowe informacje wyciągnięte na stronę główną

🆕 dla totalnych amatorów wskazówki najpopularniejszych produktów

🆕 brak konieczności wejścia w kartę produktu by oglądnąć efekt (uzupełniamy filmy)

🆕 doprecyzowanie kategorii

to tak w skrócie, liczymy na Wasze uwagi

pzdr!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie kategorii plusik przy dodawaniu ilości jest po lewej stronie.

image.png

Gdy wejdziemy na stronę produktu, to plusik jest po prawej.

image.png

Na wszystkich stronach sklepów jakie pamiętam, gdzie taka opcja została zastosowana, minus był po lewej, a plus po prawej, myślę że najbardziej intuicyjnie jest właśnie w ten sposób. Czyli tak jak na stronie pojedynczego produktu w drugim screenie.

Fajnie jakby na stronie kategorii można było wprowadzić ilość ręcznie, czyli tak jak jest na stronie pojedynczego produktu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie! Ogłoszenia parafialne tylko:

wpadło kilkaset produktów, wiele nowości i lecimy z dalszymi dostawami. Postaramy się coś wrzucić jeszcze przed 31.10 (bardziej realne kilka dni później)

 

Przypominamy o kodzie i nie odkładaniu zakupów na ostatnią chwilę

 

3majcie się, jakby co do usług

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, info organizacyjne:

w piątek zrobimy promo dyniowe, halloweenowe jak to nazwiecie nieważne. Dla śledzących nasze sociale (nie 500+, wyprawka+ i inne Morawieckie cuda) będzie kod o lepszych parametrach. Wystartuje też wcześniej bo o 23:00. 

Postaramy się dodać jak najszybciej nowości, które od 3 dni do nas zjeżdżają i bardzo nam na nich zależy, bo są to głównie produkty poniżej 300 zł, a większość poniżej 200zł - uznajemy to za przystępny i osiągalny jeszcze produkt dla większości.

Pojawi się też oferta nowego importera, mamy nadzieję, że Wam przypasuje.

Czemu to piszemy? W naszej ocenie będzie to z pozostałych promek najlepsza do końca roku. Zresztą w zeszłym roku wielu się nie posłuchało i żałowało. Nie budujmy mitu BF bo tu nie wiadomo jakich rabatów nie będzie, czas leci, towaru ubywa, u nas free wysyłka i tak od 150 zł więc uzupełnić zdążycie. Na tej promocji w przecenie będzie CAŁY asortyment, na BF już na pewno nie. Jest to fajny czas na spokojne zakupy, znaleźliśmy wiele fajnych cukierków na magazynie typu Godny itp - do Was należy decyzja, nam będzie miło spakować Waszą pakę.

 

z inflacyjnym pozdrowieniem, ekipa PA

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło również zamówienie mantisowe korzystając z halloweenowej promocji 👍

Uff... Zdążyłem na 3 ostatnie paczki PXP314 Titan Crackers. Kiedyś ludzie by się za nimi nie obejrzeli, nawet YouTuberzy dawali średnie recenzje, ale gdy ostatnio odpalałem, to była taka moc, że nawet się nie spodziewałem i postanowiłem je kupić. Albo trafiła mi się podrasowana partia, albo w ogóle z czasem zrobili je mocniejsze. Oby trafiły się te mocne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, marc napisał(a):

Zamówienie poszło 😀 Super ceny. Dzięki.

Szok, marc pochwalił :D uszanowanie, pakujemy! Odbierasz w PZN czy wysyłka?

17 godzin temu, mantis napisał(a):

Poszło również zamówienie mantisowe korzystając z halloweenowej promocji 👍

Uff... Zdążyłem na 3 ostatnie paczki PXP314 Titan Crackers. Kiedyś ludzie by się za nimi nie obejrzeli, nawet YouTuberzy dawali średnie recenzje, ale gdy ostatnio odpalałem, to była taka moc, że nawet się nie spodziewałem i postanowiłem je kupić. Albo trafiła mi się podrasowana partia, albo w ogóle z czasem zrobili je mocniejsze. Oby trafiły się te mocne :)

One po prostu dojrzały :D

12 godzin temu, Mroczny napisał(a):

Dobre ceny, u mnie także poszło zamówienie na kostkę :D

Zaszczyt ❤️ już gonimy ją pakować, niedługo goniec ją przyprowadzi ❤️

 

 

Ogólnie dzięki wszystkim za zamówienia, nie spodziewaliśmy się takiej ilości - szczególnie, że wpadły zamówienia wielkie jak babci krokiety

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😃hehe Stara gwardia nie odpuszcza! Wysyłka tym razem. Pozdrawiam

Edytowane przez marc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie sklep numer 1 🥇 Zamawiam co roku od 2016 i zawsze 100% zadowolenia. Kontakt idealny nawet tutaj na forum, za co ogromny plus. Zawsze jesteśmy na bieżąco informowani o nowościach, zmianach, promocjach, dostawach itd. Ceny zawsze jedne z najlepszych w sieci, nawet bez promocji. Warto dodać, że możemy również skorzystać z kodu rabatowego dzięki czemu ceny są jeszcze bardziej przystępne. Na wybór nigdy nie narzekam, bo zawsze znajduję coś ciekawego. Tak trzymać, PiroArt 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zdecydowanie najlepszy sklep! Największy wybór, wszystko zapakowane i dostarczone jak trzeba. Poza tym wzorowy kontakt i to chyba najbardziej mi się podoba. Zawsze można o coś spytać i nawet taki ,,ciężki'' klient jak ja nie ma się do czego przyczepić. Dla mnie od paru lat najlepszy sklep na rynku z fajerwerkami i jeśli nic nie będą zmieniać w swoim podejściu to myślę, że przez wiele lat tak zostanie! 👏

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś fainy sklep, dużo fajerwerków. Teraz słabiuuutko, problem z kontaktem.

Osobiście - nie polecam.

Edytowane przez Arturo :)
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...