Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

 

17 minut temu, Piotrek007 napisał:

Albo po nicku i aktywności, logowania się na forum

Jak najbardziej za.

Edytowane przez Kamil911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludzie ogarnijcie  się przeczytajcie co napisaliście wszyscy łącznie z założycielem tematu i zastanówcie się o co w tym wszystkim chodzi. Pirotechnika to pasja która ma łączyć a w tym momencie będzie wszystkich dzielić na tych lepszych i gorszych z dnia na dzień to forum traci sens...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Robię u Was zakupy już od paru lat i nurtuje mnie aktualnie, czy przez obecną sytuacje zauważycie różnice, choćby na obecnym black friday, w stosunku do ubiegłych lat? 
Ciekawi mnie czy kryzys zmniejszył popyt o tak wątpliwe dobro, jak pirotechnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Mati88 napisał:

Robię u Was zakupy już od paru lat i nurtuje mnie aktualnie, czy przez obecną sytuacje zauważycie różnice, choćby na obecnym black friday, w stosunku do ubiegłych lat? 
Ciekawi mnie czy kryzys zmniejszył popyt o tak wątpliwe dobro, jak pirotechnika ?

BF nie ma co porównać, bo to nie jest promocja 1:1 z lat poprzednich. Zainteresowanie jest raczej na takim samym poziomie, nie widać paniki jakiejś. Jest pełno fake newsów standardowo. Co nam radosnego pozostało w tym kiepskim roku? Chociaż postrzelać i spać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zamówienie i jak zwykle wszystko ok zapakowane tak że nie było szans aby cokolwiek się tam ruszało
 

Tym razem i ja dostałem karton po winie :D kot zadowolony i stwierdził że dobre miejsce do spania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać recenzję dla @PiroArt.eu,zamówienie było na Black friday niestety w tym roku o wiele skromniejsze przez mniejsze fundusze (to wina tego chama COVID-A 19 jak go znajdę albo spotkam to mu nakopie.).Paczuszka jak zwykle co roku zapakowana elegancko i bezpiecznie także wszystko dotarło nienaruszone.Dzięki @PiroArt.eu

@Peter829ja dostałem w kartonie po fajerwerkach?,ładnie się tam w PiroArt bawią chyba że oni już mają sylwestra.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, krzysiu20 napisał:

Zapomniałem dodać recenzję dla @PiroArt.eu,zamówienie było na Black friday niestety w tym roku o wiele skromniejsze przez mniejsze fundusze (to wina tego chama COVID-A 19 jak go znajdę albo spotkam to mu nakopie.).Paczuszka jak zwykle co roku zapakowana elegancko i bezpiecznie także wszystko dotarło nienaruszone.Dzięki @PiroArt.eu

@Peter829ja dostałem w kartonie po fajerwerkach?,ładnie się tam w PiroArt bawią chyba że oni już mają sylwestra.

Troche zle napisalem bo calosc zapakowana w karton po piro a po winie to wypelniacz byl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Peter829 napisał:

Troche zle napisalem bo calosc zapakowana w karton po piro a po winie to wypelniacz byl :D

A to się chłopaki pewnie odkażali ?

Ja jako wypełniacz miałem styropian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już co roku zakupy w Piroart. Jedyny minus to zapalniczka, która różniła się nieco od tej, która była w ofercie sklepu na stronie internetowej. Ja bym na to przymknął oko jednak zapalniczka była dla mojego kolegi, który miał upodobanie akurat w tej jedynej :D Poza tym wszystko ok jak zawsze.

Edytowane przez ponczo12496
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny raz wszystko w porządku. Paczka dobrze zapakowana, produkty w super stanie. Dobry kontakt ze sklepem. Same plusy  widzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy zakup w tym sklepie, wszystko ok. Paczka dobrze zabezpieczona, szybka wysyłka, stały kod rabatowy. Jestem zadowolony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w Nowym Roku! Dziękujemy Wam bardzo za zaufanie i liczne zamówienia ?

 

Zapowiadaliśmy wyprzedaż i dalej ją potwierdzamy. Niestety ze względu na ? wśród 90% załogi (raczej dojdzie do 100%) zmuszeni jesteśmy albo zmienić termin wyprzedaży, albo ruszyć z wyprzedażą ok. 10 stycznia, ale wysyłka po 16 stycznia. Wiemy, że czekacie, ale pewnych rzeczy nie ominiemy ✌️

jakie rozwiązanie Wy wolicie?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...