Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiane po raz x i znowu,można powiedzieć tradycyjnie na wysokim poziomie.Paczka świetnie zapakowana,bardzo starannie oklejona,zabezpieczona.Artykuły w bardzo dobrym stanie.Polecam sklep już po raz x?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstajecie rano i czeka na Was prezent! ?

Darmowa wysyłka od 150zł

Prezenty do wyboru podczas realizacji koszyka m.in. od Funke, Panty, Pyromoravii

Im więcej w koszyku tym więcej prezentów do wyboru, łącznie 76 do wyboru 

Dziś pojawi się wieczorem także dostawa nowości z Klaska i Vivy/Svea a w tym HULK w promocyjnej cenie

Niedziela - odpalamy konkurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rok z PiroArt.eu i kolejny raz zadowolony z zakupów jak i samej paczki,zapakowana bardzo dobrze z wypełnieniem oraz szybka wysyłka.Jeszcze raz dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak. Do niedzieli można zamawiać, wtedy na 101% paczka przyjdzie. Od poniedziałku zamawianie będzie wyłączone, gdyż istnieje ryzyko, że kurier nie zdąży dostarczyć przesyłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PiroArt.eu nudni jesteście ? Kolejny sezon i kolejny raz jesteście u mnie No. 1. Każde zamówienie u Was to czysta przyjemność, nieważne czy w ciągu roku, czy tuż przed sylwestrem. Zawsze stajecie na wysokości zadania i podchodzcie profesjonalnie do tego co dla nas robicie. Kontakt z Wami jest zawsze sprawny i bezproblemowy. Świetnie potraficie rozwiązać problem braku zamówionego produktu. Asortyment pierwsza klasa, dużo ciekawych wisienek. Dziękuję za ten rok i do przyszłego! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka przyszła do mnie w 1 dzień inpostem super obsługa jedynie to rakiety aplauz które na zdjęciu maja czerwony czubek chciałem ale dostałem z czarnym ale trudno. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2019 o 17:55, Belmus napisał:

Paczka przyszła do mnie w 1 dzień inpostem super obsługa jedynie to rakiety aplauz które na zdjęciu maja czerwony czubek chciałem ale dostałem z czarnym ale trudno. Polecam

a to są dwa rodzaje aplauzów? nie wiedzieliśmy nawet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone 18 grudnia, na drugi dzień potwierdzenie telefoniczne a 23 grudnia przed południem paczka dostarczona, jak na okres świąteczny dotarła dość szybko. Zamawiałem same rakiety,  paczka dobrze zabezpieczona, kurier dostarczył je w jednym kawałku :). Ceny konkurencyjne. Polecam ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie! Potwierdzamy nasze założenia:

18 stycznia ruszamy z wyprzedażą -25% na wszystko dostępne w magazynie. Promocja potrwa 5 dni, zasady są takie jak w zeszłym roku (towar może być oklejony cenówkami, lekko uszkodzone opakowanie). Z wyborem nie powinno być źle (to co widać teraz na stronie jest nieaktualne!), będzie można złapać na pewno fajne produkty. Pierwsza dostawa nowego towaru będzie u nas pod koniec lutego, ale nie będą to nowości 2020 tylko uzupełnienie stanów. 

Jak macie już teraz pytania to śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia wysyłki większych zestawów DSO ? Koszt ustalany jest indywidualnie przy zamówieniu,czy obowiązuje normalna cena za kuriera? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grubbert napisał:

Jak wygląda kwestia wysyłki większych zestawów DSO ? Koszt ustalany jest indywidualnie przy zamówieniu,czy obowiązuje normalna cena za kuriera? 

jest standardowa cena, nie rozróżniamy zamówień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sklep zasługuje na miano jednego z najlepszych sklepów internetowych. Szybka przesyłka potwierdzona telefonicznie. A do tego dobre zabezpieczenie wyrzutni z oznaczeniem gdzie góra. Polecam i zapewne wrócę nie raz.

P.s kurier mnie przeklinal ze musial 24kg wtachac na 2 pietro bez windy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie w stronę sklepu czy kod forumfajerwerki otrzyma nową datę ważności?Jeżeli tak prosimy go nie "znerfić".:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2020 o 22:05, Romano napisał:

Małe pytanie w stronę sklepu czy kod forumfajerwerki otrzyma nową datę ważności?Jeżeli tak prosimy go nie "znerfić".:)

powinno wszystko wrócić do normy w przyszłym tygodniu. Pozostaje kwestia dysponowania tym kodem ponieważ zaczęły go używać już osoby nie mające nic wspólnego z "życiem pirotechnicznym" i przede wszystkim nie wnoszące nic nowego typu testy, opinie, recenzje itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba kod przekazać rządzącym forum i oni zdecydują kto zasługuje aby go używać. I zakazać przekazywania go dalej.Może nie znajdzie się życzliwy co udostępni dla mass.Ale taki sam problem miał sklep piroposlka z kodem stadionowi.. 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...