Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dotarła paczka,bardzo dobrze zapakowana,szybka wysyłka oraz kontakt na wielki plusDzięki @PiroArt.eu za wszystko.Niestety na gratis żaden się nie załapałem ale i tak sklep bardzo polecam.Robiłem już u nich zakupy i za każdym razem się nie zawiodłem w tym roku również widać ze trzymają poziom i oby tak dalej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z wyrzutni ma przedarty spód i wysypało się trochę podsypki z jednej z rurek. Rakiety też trochę pokiereszowane, jedna ma uszkodzony czubek. Mam nadzieję że wszystko zadziała jak należy, ale troszeczkę mnie to martwi. Na gratis się tym razem nie załapałem, jednak kontakt ze sklepem i asortyment niezmiennie najlepsze.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.12.2018 o 21:33, capodanno napisał:

Jedna z wyrzutni ma przedarty spód i wysypało się trochę podsypki z jednej z rurek. Rakiety też trochę pokiereszowane, jedna ma uszkodzony czubek. Mam nadzieję że wszystko zadziała jak należy, ale troszeczkę mnie to martwi. Na gratis się tym razem nie załapałem, jednak kontakt ze sklepem i asortyment niezmiennie najlepsze.

No to pipa anioła krótko mówiąc, co to za wyrzutnia dokładnie? Są takie, że od wyciągnięcia z kartona są już lekko przetarte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, PiroArt.eu napisał:

No to pipa anioła krótko mówiąc, co to za wyrzutnia dokładnie? Są takie, że od wyciągnięcia z kartona są już lekko przetarte

W moim przypadku również dostałem lekko rozdartą wyrzutnie Viserion z góry jak i z dołu po całych krawędziach oraz znalazło się trochę pyłu glinki zatyczki  w które zostały ubrudzone dosyć mocno rzymskie ognie  nie chcę robić afery poprzednie paczki były starannie zapakowane a ta która do mnie trafiła w piątek.. no cóż mam nadzieje że był to czysty przypadek może trzeba popracować nad lepszym wypełnieniem kartonu aby zniwelować luzy niż wrzucanie pustych twardych kartoników po produktach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kamil911 napisał:

W moim przypadku również dostałem lekko rozdartą wyrzutnie Viserion z góry jak i z dołu po całych krawędziach oraz znalazło się trochę pyłu glinki zatyczki  w które zostały ubrudzone dosyć mocno rzymskie ognie  nie chcę robić afery poprzednie paczki były starannie zapakowane a ta która do mnie trafiła w piątek.. no cóż mam nadzieje że był to czysty przypadek może trzeba popracować nad lepszym wypełnieniem kartonu aby zniwelować luzy niż wrzucanie pustych twardych kartoników po produktach. :)

hmm weźmiemy to pod uwagę jak to rozpracować, tylko wydaje nam się, że ten luz nawet jak występuje to nie jest taki duży, żeby tak przetarł wyrzutnie... Musimy nad tym pomyśleć i zobaczyć co z tym zrobić. Przede wszystkim dobrze wiedzieć, że są też takie przypadki bo nie będziemy ściemniać, więcej mamy informacji o tym, że paczka była zapakowana i dotarła w bardzo dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PiroArt.eu napisał:

No to pipa anioła krótko mówiąc, co to za wyrzutnia dokładnie? Są takie, że od wyciągnięcia z kartona są już lekko przetarte

TXB023 Sorbet. Zakleiłem ją od spodu, już nic nie leci, ale trochę się sypło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawsze zaklejam spody kostek taśmą, po 1 nic się nie sypie, po drugie lepiej przenosi, po trzecie lepiej łączy w pakiety bo taśma do taśmy się klei. Same plusy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp Capodanno wszystko nam wyjaśnia - sorbet. Problem dotyczy praktycznie zawsze kostek Triplexa 37 strzałów, najwięcej song i night show. Wszystkie są tej samej konstrukcji czyli cienki papier na spodzie bez folii, z przestrzenią między cienkim papierem a wypełnieniem spodu rurki (pomarańczowa cegiełka). Chińczykowi nie wytłumaczysz, dla niego to nie ma w ogóle problemu, my w Europie na to zwracamy uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Nie chce jakoś hejtowac sklepu. 

Ale też przy opinii pisałem o dość słabym sposobie pakowania. 

Sklep napisał, że np rakiety są trudne do spakowania. Ok. Rozumiem to gdy kupuje same rakiety. 

Ale ja kupiłem zestaw rakiet, kilka wyrzutni plus mnóstwo małych pierdół. 

Do tego rakiety miały prostokątny kształt (zwykle pudełko prostokątne). 

Jak to wyglądało w praktyce? 

Paczka była posklejana z 3 czy 4 kawałków kartonu (pomimo tego że długość rakiet tego nie wymagala) a w środku wszystko było pieprzniete luzem. 

Nie było żadnego wypełniacza, makulatury ani nic. 

Efekt był taki ze folia z rakiet cała potargna. Jedna z wyrzutni i petardy też dość mocno pokiereszowane.

Bo wszystko tak sobie luzem latało w środku. 

Nawet te wasze gratisy w stylu zuczkow, motylkow itp się w środku rozwaliły. 

A cała paczka owinieta w zasadzie 2 warstwami folii i to tyle. 

 

Ja wiem ze sklep ma super ceny. 

Ja wiem ze sklep daje gratisy. 

Wiem też że sklep ma dużo zamówień. 

Ale może mimo wszystko warto zwrócić uwagę na samo zabezpieczenie towaru i pakowanie? 

Dostaje paczki z piropolska, tanich fajerwerków i innych shopow i jednak tam to pakowanie trochę lepiej wygląda... 

 

Dla mnie to nie problem jeśli produkt nadaje się do zużycia. 

Ale jeśli np zamawiam z kimś innym to trochę lipa dać potem komuś takie potargane coś. 

 

@PiroArt.eu piszecie teraz, że wyrzutnie triplex maja słaby papier. Ostatnio pisaliście, że te od gaoo maja słaba folie.

Jeśli znacie słabości jakiś produktów to czemu sami lepiej ich nie zabezpieczycie? 

Może faktycznie błąd leży w waszym sposobie pakowania na szybko albo w firmie kurierskiej która zawsze można zmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, FANATYK napisał:

Nie chce jakoś hejtowac sklepu. 

Ale też przy opinii pisałem o dość słabym sposobie pakowania. 

Sklep napisał, że np rakiety są trudne do spakowania. Ok. Rozumiem to gdy kupuje same rakiety. 

Ale ja kupiłem zestaw rakiet, kilka wyrzutni plus mnóstwo małych pierdół. 

Do tego rakiety miały prostokątny kształt (zwykle pudełko prostokątne). 

Jak to wyglądało w praktyce? 

Paczka była posklejana z 3 czy 4 kawałków kartonu (pomimo tego że długość rakiet tego nie wymagala) a w środku wszystko było pieprzniete luzem. 

Nie było żadnego wypełniacza, makulatury ani nic. 

Efekt był taki ze folia z rakiet cała potargna. Jedna z wyrzutni i petardy też dość mocno pokiereszowane.

Bo wszystko tak sobie luzem latało w środku. 

Nawet te wasze gratisy w stylu zuczkow, motylkow itp się w środku rozwaliły. 

A cała paczka owinieta w zasadzie 2 warstwami folii i to tyle. 

 

Ja wiem ze sklep ma super ceny. 

Ja wiem ze sklep daje gratisy. 

Wiem też że sklep ma dużo zamówień. 

Ale może mimo wszystko warto zwrócić uwagę na samo zabezpieczenie towaru i pakowanie? 

Dostaje paczki z piropolska, tanich fajerwerków i innych shopow i jednak tam to pakowanie trochę lepiej wygląda... 

 

Dla mnie to nie problem jeśli produkt nadaje się do zużycia. 

Ale jeśli np zamawiam z kimś innym to trochę lipa dać potem komuś takie potargane coś. 

 

@PiroArt.eu piszecie teraz, że wyrzutnie triplex maja słaby papier. Ostatnio pisaliście, że te od gaoo maja słaba folie.

Jeśli znacie słabości jakiś produktów to czemu sami lepiej ich nie zabezpieczycie? 

Może faktycznie błąd leży w waszym sposobie pakowania na szybko albo w firmie kurierskiej która zawsze można zmienić. 

No ja miałem problem z firmą kurierską, co dzwoniłem do piroartu ich poinformować, kurier paczkę poprostu rzucił mi przez płot, bez pokwitowania bez niczego, dosłownie rzucona z prawie 2m na ziemię. Samo pakowanie było dobrze wykonane, dzięki któremu nic się nie stało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FANATYK napisał:

Nie chce jakoś hejtowac sklepu. 

Ale też przy opinii pisałem o dość słabym sposobie pakowania. 

Sklep napisał, że np rakiety są trudne do spakowania. Ok. Rozumiem to gdy kupuje same rakiety. 

Ale ja kupiłem zestaw rakiet, kilka wyrzutni plus mnóstwo małych pierdół. 

Do tego rakiety miały prostokątny kształt (zwykle pudełko prostokątne). 

Jak to wyglądało w praktyce? 

Paczka była posklejana z 3 czy 4 kawałków kartonu (pomimo tego że długość rakiet tego nie wymagala) a w środku wszystko było pieprzniete luzem. 

Nie było żadnego wypełniacza, makulatury ani nic. 

Efekt był taki ze folia z rakiet cała potargna. Jedna z wyrzutni i petardy też dość mocno pokiereszowane.

Bo wszystko tak sobie luzem latało w środku. 

Nawet te wasze gratisy w stylu zuczkow, motylkow itp się w środku rozwaliły. 

A cała paczka owinieta w zasadzie 2 warstwami folii i to tyle. 

 

Ja wiem ze sklep ma super ceny. 

Ja wiem ze sklep daje gratisy. 

Wiem też że sklep ma dużo zamówień. 

Ale może mimo wszystko warto zwrócić uwagę na samo zabezpieczenie towaru i pakowanie? 

Dostaje paczki z piropolska, tanich fajerwerków i innych shopow i jednak tam to pakowanie trochę lepiej wygląda... 

 

Dla mnie to nie problem jeśli produkt nadaje się do zużycia. 

Ale jeśli np zamawiam z kimś innym to trochę lipa dać potem komuś takie potargane coś. 

Wszystko się zgadza Fanatyk i nie twierdzimy, że taka sytuacja się nie zdarza. Jak widzisz nie piszemy - niemożliwe, co wy gadacie.  Nasza czujność tylko spada bo dostajemy bardzo dużo maili gdzie napisane jest, że paczka dostarczona raczej w bardzo dobrym stanie. Oglądamy też na YT unboxingi naszych paczek z ciekawości, których nie traktujemy specjalnie i wygląda to zazwyczaj bardzo dobrze. Są też czynniki, na które nie mamy wpływu, główny to kurier. I Wy jako klienci i my jako sklep akceptujemy fakt, że firma kurierska nie zawsze obchodzi się z tą paczką jak ze szkłem - na pewno znacie realia kurierki. W 90% uszkodzenia jakie mamy zgłoszone wynikają właśnie z kurierki. I zmiana firmy tu nic nie pomoże, naprawdę tak jest wszędzie - przerabialiśmy już to. Na dowód możemy pokazać Ci maile z ich treścią.

Z rakietami jest tak: mamy powiedzmy na stanie 50 kartonów rakiet różnych. 100 zamówień z rakietami od klientów. Prosty rachunek -  50 kartonów brak, które musimy zorganizować.  My nie wstydzimy się powiedzieć, że z innych sklepów też zamawiamy, zazwyczaj by przetestować sobie jakiś produkt z ciekawości. I pakowanie ich nie było rewelacyjne, tak jak nasze - taki mamy trudny produkt. Dostajemy też bardzo dużo zwrotów nieprzyjętych paczek i zawsze z ciekawością sprawdzamy ich stan - prawie zawsze ten towar spokojnie może wrócić na półkę. Ale podsumowując: wiemy, że nie zawsze przesyłka dociera do Was w takim stanie, w jakim sobie to byśmy życzyli - i nie ma tu znaczenia gratis, darmowa dostawa itp, aby zrekompensować to jakoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

@luk2583 to pewnie zależy od miasta.

U mnie nigdy nie ma problemu z DPD, Fedex - zawsze wyślą SMS z numerem do kuriera, można się dogadać co do odbioru. 

InPost natomiast ZAWSZE robi jakiś problem.  Nigdy nie wyślą informacji o paczce. 

Raz kurier przyjedzie o 7 rano, raz o 20 wieczór. 

A czasami zrobią tak, że paczka ma status Dostarczona a przyjdzie dopiero na następny dzień. 

Żółci to najgorsza możliwa firma kurierska. 

Pomijam już to, że niebezpieczone paczki często u nich "giną" czytaj są kradzione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i się tak zastanawiam co jest grane?
Od jakiegoś czasu sporo osób dostaje uszkodzone, ja osobiście miałem dobrze zapakowane w poprzednich latach i uszkodzenie jak już to tam lekko folia gdzieś obdarta z wyrzutni a tutaj każdy jakaś inna sytuacja.

Wydaje mi się to dziwne że teraz nagle taka fala uszkodzeń tak jakby sklep już się nie zawsze przykładał podczas pakowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
31 minut temu, Peter829 napisał:

Czytam i się tak zastanawiam co jest grane?
Od jakiegoś czasu sporo osób dostaje uszkodzone, ja osobiście miałem dobrze zapakowane w poprzednich latach i uszkodzenie jak już to tam lekko folia gdzieś obdarta z wyrzutni a tutaj każdy jakaś inna sytuacja.

Wydaje mi się to dziwne że teraz nagle taka fala uszkodzeń tak jakby sklep już się nie zawsze przykładał podczas pakowania?

Nie wiem czy teraz. Moje paczki były z okolic czarnego piątku. 

W tym tyg będzie kolejna. 

Na pewno opiszę w jakim stanie doszła ? 

 

Sklep mógł mieć po prostu nawał pracy. Z resztą w tym okresie chyba każdy sklep ma.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje pracować w firmie kurierskiej i uwierzcie.. tam nikt nie patrzy co to za paczka, czy ma naklejki ze szkłem, szczególne oznaczenia o ostrożności czy tam coś.. Pakowanie paczki to osobna sprawa, ale jednak gdyby ktoś się z tym obchodził ostrożnie nie byłoby takich sytułacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki.Spuście z tonu??.Pan tu wyjaśniał o co chodzi z min.rakietami.Poza tym rakiety jest bardzo latwo uszkodzić.Ja kupowalem ze sto zestawów przez internet i tylko raz był przypadek,że byla malutka wada.. Jedna z rakiet miała zmiażdżony czubek.Co do wyrzutni...Raczej skargi sie powinno dawać chinczykowi?.Używają różnych papierow?.Ja to bym jeszcze zaznaczyl,ze nie jest latwo nabrac tyle środkow zabezpieczajacych by niektorych zadowolic...Pomyśleć logicznie można,że to sie nie produkuje na zawołanie...Najwazniejsze by bylo coś przy ścisnkach i żeby bylo na tyle wystarczająco by wyrzutnie "nie latały".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3paczki w tym roku za sume ponad 4tys zł wszystkie... paczki doszły bardzo dobrze zapakowane, nic nie brakowało, wszystko się zgadzało z tym co zostało zamowione + gratisy które wywołały banan na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Ja też nie mam na co narzekać. Chyba 5 zamówień w około 3 tygodnie, wysyłka przeważnie w 24h. Miła obsługa, zawsze dorzucona jakaś drobnostka ;) 

Ceny bardzo dobre no i bardzo duży wybór towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem paczka trafiła do mnie w stanie nienaruszonym za co daje ogromny plus ! :)  żadna wyrzutnia nie została uszkodzona nawet Megalon od importera Gaoo z cienką folią na górze :) do paczki został nawet dorzucony gratis który mógł być i nie musiał. :) fajna sprawa sklep PiroArt to nadal absolutny lider wśród sklepów z pirotechniką szczerze polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Cybertronek napisał:

Witam, czy na te wspominane wielokrotnie gratisy można liczyć nawet przy użyciu kodu forumfajerwerki? ?

Gratisy to jest tylko i wyłącznie dobra wola sklepu, który tak naprawdę może Ci je podarować lub nie. Ja zamawiałem z kodem rabatowym i otrzymałem gratisy od sklepu, ale nie napalaj się ze na pewno dostaniesz bo lepiej się miło zaskoczyć niż potem zawieść ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Wydaje mi się, że lepiej nie pisać o gratisach co i kto dostał. Bo potem to działa na tej zasadzie, że ktoś zobaczy taki post i liczy na takie same gratisy. Albo ogólnie liczy na gratisy - a wcale ich nie musi dostawać bo jak kolega zauważył to tylko dobra wola sklepu.

Lepiej nie liczyć na nic i dostać coś co ucieszy niż się napalić na nie wiadomo co a potem psioczyć, że ktoś miał coś lepszego.

Duży gratis to sam kod rabatowy i darmowa dostawa od 150 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, FANATYK napisał:

Wydaje mi się, że lepiej nie pisać o gratisach co i kto dostał. Bo potem to działa na tej zasadzie, że ktoś zobaczy taki post i liczy na takie same gratisy. Albo ogólnie liczy na gratisy - a wcale ich nie musi dostawać bo jak kolega zauważył to tylko dobra wola sklepu.

Lepiej nie liczyć na nic i dostać coś co ucieszy niż się napalić na nie wiadomo co a potem psioczyć, że ktoś miał coś lepszego.

Duży gratis to sam kod rabatowy i darmowa dostawa od 150 ;) 

a ostatnie zdanie będzie dla Was drogowskazem na 5 dni przed zakończeniem sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...