Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne udane zakupy z piroart, ale pojawił sie jeden mankament paczka niestety została wysłana na dane kontaktowe, a nie na adres dostawy i do tego zostało pomylone imie i nazwisko osoby do, której miała dotrzeć paczka zrobił sie trochę kocioł z odebraniem paczki :( ale mimo tego sklep godny polecenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz miałem okazję zamawiać w tym sklepie, ale jestem zadowolony. Zapewne w przyszłym roku również będę w nim robił zakupy. Co prawda po rozpakowaniu paczki okazało się, że dostałem nie ten zestaw rakiet. Na następny dzień zadzwoniłem i wytłumaczyłem jak wygląda sytuacja. Wczoraj otrzymałem brakującą część zakupów sprawnie i bez problemów. Paczki solidnie zapakowane, kontakt telefoniczny bez problemu. Były u mnie na następny dzień od wysłania, a że był to piątek przed samymi świętami uważam to za sukces :) Oczywiście otrzymałem gratisy - Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witajcie! U nas małe zmiany w sklepie, mamy nadzieję, że na lepsze :)

zapraszamy na piroart.eu - nowa, znacznie odświeżona strona sklepu stworzona głównie z myślą o Was, osobach, które lubią pirotechnikę i nie jest im obojętne co kupią. Chcemy utrudnić Wam wybór ? od teraz możecie filtrować (nie flirtować!), przesyłać sobie koszyki, konsultować, tworzyć oferty i stuffy w Excellu - liczymy, że Wam się spodoba. Do końca września uzupełnimy asortyment, dodamy już znaczną część nowości. Jakieś uwagi? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PiroArt.eu napisał:

Witajcie! U nas małe zmiany w sklepie, mamy nadzieję, że na lepsze :)

zapraszamy na piroart.eu - nowa, znacznie odświeżona strona sklepu stworzona głównie z myślą o Was, osobach, które lubią pirotechnikę i nie jest im obojętne co kupią. Chcemy utrudnić Wam wybór ? od teraz możecie filtrować (nie flirtować!), przesyłać sobie koszyki, konsultować, tworzyć oferty i stuffy w Excellu - liczymy, że Wam się spodoba. Do końca września uzupełnimy asortyment, dodamy już znaczną część nowości. Jakieś uwagi? :)

Nie mozna sie przyczepić .Estetyka i jakos wykonania na wielki plus zamiast sie cofac jak firmy xxx To wzbijacie sie w gore.Pozdrawiam i dalszych sukcesow zycze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie! Za kilkanaście minut stuknie nam 11 lat ? z tej okazji nasze świętowanie trwać będzie dłużej, do zabawy zapraszamy także Was! Dziękujemy, że dzięki Wam możemy się rozwijać! Żeby zabawa była na całego łapcie kod promocyjny do sklepu na -11% na wszystko :) 

kod: forumfajerwerki

Kod będzie działał przez jakiś czas, im więcej zakupów z tym kodem, tym dłużej będzie aktywny :) 

Uprzedzając pytania: cały czas pracujemy nad nowym sklepem, uzupełniamy stany, dodajemy produkty, ulepszamy opisy, dodajemy aktualne filmy. Stan ten potrwa jeszcze jakiś czas, w nagrodę zdecydowana większość produktów jest jeszcze w cenach 2017r. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamówienie dotarło, wszystko schludnie bez kombinacji zapakowane (tak jak lubie),dobry kontakt,rabacik dzięki któremu w kieszeni zostało na kolejną kostkę,gratisy na które nawet nie liczyłem. Jednym słowem Sklep godny polecenia jak zawsze :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2018 o 16:40, hl1030 napisał:

Zamówienie dotarło, wszystko schludnie bez kombinacji zapakowane (tak jak lubie),dobry kontakt,rabacik dzięki któremu w kieszeni zostało na kolejną kostkę,gratisy na które nawet nie liczyłem. Jednym słowem Sklep godny polecenia jak zawsze :) ?

Tak jak wyżej również polecam ten sklep klasa sama w sobie. ;) Bardzo estetycznie zapakowana paczka kontakt pierwsza klasa na pomoc przy wyborze asortymentu również można liczyć po prostu profesjonalny nowoczesny sklep. :)  do tego rabat  mało tego w paczce znalazł się gratis ! i to nie byle jaki :wub: z całego serca polecam jeśli ktoś ma duże wymagania i szuka szeroki wybór asortymentu to ten sklep mogę polecić z czystym sumieniem. ;) 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś otrzymałem paczuszkę z rakietami ALCOR (jak zamawiałem był to jedyny sklep z dostępnością tego zestawu) i drobnicą. Spakowane solidnie jak na towar niewymiarowy i podatny na uszkodzenia. Kontakt i obsługa bez zastrzeżeń. Polecam sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie najlepszy sklep w internecie. Piro kupione za 4000zł. Wszystko jak należy jak co roku. Dobry kontakt, szybka wysyłka, dobry wybór i niskie ceny. Czego chcieć więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem kolejna paczkę z tego sklepu i nadal jestem mega zadowolony, super kontakt, fachowa obsługa, paczka dobrze spakowana i zabezpieczona i oczywiście mimo rabatu dostałem fajny gratis za co dziękuję i polecam sklep. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Podchodziłem trochę sceptycznie do tych opinii, ale trudno się z nimi nie zgodzić. 

Towar dostępny, bez żadnych braków. 

Szybka wysyłka. 

Pakowanie może nie najlepsze ale za to ilość dodatków / gratisów poraża ? 

Większość to produkty NWP od Jorge i typowe pirobajery, ale w moim przypadku akurat one się sprawdza ?

Polecam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarła.Super zapakowana.Wyrzutnie lśnią z nowości.Super oferta.Ogromny wybór i fajny rabat polaczony z darmową wysyłką.Polecam sklep w 110%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisuje kod rabatowy na FORUMFAJERWERKI i mialo byc na 11% a jest chyba na 5%.

Czy to blad czy juz nie ma takiego kodu rabatowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Soul999 napisał:

Wpisuje kod rabatowy na FORUMFAJERWERKI i mialo byc na 11% a jest chyba na 5%.

Czy to blad czy juz nie ma takiego kodu rabatowego?

kod liczy od ceny normalnej a nie promocyjnej, czyli jak produkt jest na promocji 6% taniej to kod dokłada 5% do 11-stu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na PiroArt w poszukiwaniu rakiet ALCOR. I faktycznie są, za 169zł XDDD Czy to nie jest jakaś pomyłka przypadkiem? Czy jakieś podobne rakiety o innych efektach? Podwyżka ceny prawie o 100% jest dosyć dziwna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
11 minut temu, skowyt1627 napisał:

Wchodzę na PiroArt w poszukiwaniu rakiet ALCOR. I faktycznie są, za 169zł XDDD Czy to nie jest jakaś pomyłka przypadkiem? Czy jakieś podobne rakiety o innych efektach? Podwyżka ceny prawie o 100% jest dosyć dziwna :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozumiem, w takim razie przepraszam za bałagan ;) Nie wiedziałem o takiej akcji, dzięki za sprostowanie. Mocno się zdziwiłem, bo niedawno robiłem zamówienie na ich stronie i byłem bardzo zadowolony i z obsługi a także z cen i towarów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...