Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jestem zmuszony napisać tutaj. Zamówienie złożone w niedzielę, potwierdzone w poniedziałek, etykieta do przesyłki wygenerowana we wtorek. Od tej pory cisza, nic nie wiadomo, żadnej informacji. W środę pierwszy telefon z mojej strony i informacja, że przesyłka dzisiaj wyjdzie. No ok, w końcu, więc czekam. Mija jednak środa i nadal nic się nie dzieje, więc w czwartek dzwonię po raz drugi i dowiaduje się, że był problem z rakietami, ale już są nowe i w piątek zamówienie zostanie wysłane. No i niestety, jest piątek godzina 19, a zamówienie nadal nie wysłane. I tak de facto to nie wiem co zrobić, czy zamówić gdzie indziej, czy poczekać, bo w zasadzie został tylko przyszły tydzień, później już nie liczę, że paczka dotrze do sylwestra. Zamawiałem w tym sklepie drugi raz, poprzednio było ok, jednak tym razem nie ukrywam, że MOCNO się zawiodłem :/

 

napisz nam numer zamówienia na priv, wszystkie zaległe zamówienia z Perfectami wyszły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem zmuszony napisać tutaj. Zamówienie złożone w niedzielę, potwierdzone w poniedziałek, etykieta do przesyłki wygenerowana we wtorek. Od tej pory cisza, nic nie wiadomo, żadnej informacji. W środę pierwszy telefon z mojej strony i informacja, że przesyłka dzisiaj wyjdzie. No ok, w końcu, więc czekam. Mija jednak środa i nadal nic się nie dzieje, więc w czwartek dzwonię po raz drugi i dowiaduje się, że był problem z rakietami, ale już są nowe i w piątek zamówienie zostanie wysłane. No i niestety, jest piątek godzina 19, a zamówienie nadal nie wysłane. I tak de facto to nie wiem co zrobić, czy zamówić gdzie indziej, czy poczekać, bo w zasadzie został tylko przyszły tydzień, później już nie liczę, że paczka dotrze do sylwestra. Zamawiałem w tym sklepie drugi raz, poprzednio było ok, jednak tym razem nie ukrywam, że MOCNO się zawiodłem :/

Mialem dokladnie taka sama sytuacje. Zamowilem w sobote, podalem swoj pesel itp. W poniedzialek telefon ze mam potwierdzic pelnoletnosc. Od wtorku rana status ze przygotowana do nadania. Od tego czasu nie dało sie dowiedziec ani przez email ani przez telefon co jest nie tak. Dopiero w czwartek wieczorem dowiedzialem sie ze rakiety byly polamane. Odmowilem to bo nie bede ryzykowac jak cos mialo by mi przyjsc w zlym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem dokladnie taka sama sytuacje. Zamowilem w sobote, podalem swoj pesel itp. W poniedzialek telefon ze mam potwierdzic pelnoletnosc. Od wtorku rana status ze przygotowana do nadania. Od tego czasu nie dało sie dowiedziec ani przez email ani przez telefon co jest nie tak. Dopiero w czwartek wieczorem dowiedzialem sie ze rakiety byly polamane. Odmowilem to bo nie bede ryzykowac jak cos mialo by mi przyjsc w zlym stanie

 

To jest taka sama sytuacja jak u kolegi wyżej, którą oczywiście potwierdzamy. Zorganizowaliśmy nowy karton PERFECTÓW w nienagannym stanie, które są już gotowe do kolejnych zamówień. Ryzyka tu nie mogłeś ponieść, celowo opóźniliśmy tę paczkę wiedząc, że będzie na stanie pełnowartościowy towar, ale oczywiście rozumiemy decyzję, masz do tego pełne prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku zamawiaj 31 napewno się nie zawiedziesz pffff

Dzwonić następnego dnia co się dzieje z moją paczką to jest jakiś żart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku zamawiaj 31 napewno się nie zawiedziesz pffff

Dzwonić następnego dnia co się dzieje z moją paczką to jest jakiś żart...

Chłopie, zastanów się co Ty wypisujesz. W dzisiejszych czasach każdy liczy na szybką dostawę towaru. Sam również wysyłam paczki i wiem jak wygląda sprawa z kupującymi, niektórzy jeszcze tego samego dnia wypisują smsy czy wysłałem paczkę, więc dowiedz się jak sprawa wygląda, a później pisz. Nie mam za złe sklepowi, bo kontakt jest wyśmienity i nie wątpię że wszystko zakończy się ok, ale w sytuacji gdybym się nie interesował to nikt by nic nie wiedział, ani sklep, ani ja. Zakończmy tą dyskusję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny zamawiałem w tym sklepie i w 100% polecam, bardzo dobry kontakt plus miłe gratisy za które gorąca dziękuje.

 

3mamy kciuki za Wasze spotkanie, dobrej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam nadzieje ze tutaj się dowiem co się dzieje!

Zamówienie złożyłem 11. 12. i nadal czekam! Wybrałem odbiór osobisty. Paczka już idzie tydzień. Wczoraj otrzymałem ze odbiór w sobotę, dowoź w piątek.

Niestety czekam na odpowiedz co do sfinalizowania zakupu i nic.

Rozumiem ze jest zamęt w zamówieniach....

Proszę o telefon który podałem w ostatniej wiadomosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również polecam sklep ;) bardzo duża różnorodność asortymentu ! Moja paczka również szybko doszła i była bardzo dobrze zabezpieczona mało tego w środku znalazły się miłe gratisy. ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marc jak wybrałeś odbiór osobisty to czemu nie jedziesz po zamówienie do nich ? Nie wybrałeś przesyłki tak wynika z twojej wypowiedzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam nadzieje ze tutaj się dowiem co się dzieje!

Zamówienie złożyłem 11. 12. i nadal czekam! Wybrałem odbiór osobisty. Paczka już idzie tydzień. Wczoraj otrzymałem ze odbiór w sobotę, dowoź w piątek.

Niestety czekam na odpowiedz co do sfinalizowania zakupu i nic.

Rozumiem ze jest zamęt w zamówieniach....

Proszę o telefon który podałem w ostatniej wiadomosci.

Sam napisałeś "odbiór osobisty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał bym roztrząsać tematu ale na wyznaczenie terminu odbioru czekam już ponad tydz, To chyba trochę długo. Jutro niby ma być dostawa ale brak kontaktu i nie ma możliwości dogadać się co do godziny. Niestety inni tez pracują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał bym roztrząsać tematu ale na wyznaczenie terminu odbioru czekam już ponad tydz, To chyba trochę długo. Jutro niby ma być dostawa ale brak kontaktu i nie ma możliwości dogadać się co do godziny. Niestety inni tez pracują...

 

Ja nie mogę, ręce opadają... Stary, na cholerę ci termin odbioru przy odbiorze osobistym? :D Po prostu jedziesz do sklepu... To jest twoja wina, a nie sklepu. A kontakt jest, ja w każdym dniu miałem kontakt, sądzę że nawet nie użyłeś telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie mogę, ręce opadają... Stary, na cholerę ci termin odbioru przy odbiorze osobistym? :D Po prostu jedziesz do sklepu... To jest twoja wina, a nie sklepu. A kontakt jest, ja w każdym dniu miałem kontakt, sądzę że nawet nie użyłeś telefonu.

Ja tez nie mogę co ty teraz piszesz! .Przy konkretnym zamówieniu musisz poczekać. Wiem ze ty tez nie kupujesz picolakow, wiec zrozum moje zaniepokojenie!

 

Ale jak nie rozumiesz to wyjaśniam, Ja mieszkam w Poznaniu a firma znajduje sie daleko od punktu odbioru (Niekłonice)

 

Liczyłem na to ze ktoś mi poradzi cos..., a tu zadnej pomocy hmmmAle jak nie rozumiesz to wyjasniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mogę co ty teraz piszesz! Przy konkretnym zamówieniu musisz poczekać. Wiem ze ty tez nie kupujesz picolakow, wiec zrozum moje zaniepokojenie!

 

Liczyłem na to ze ktoś mi poradzi cos..., a tu zadnej pomocy hmmm

 

Chłopie ja zrobiłem góra ponad 1000 paczek w życiu, no ale ok. Nie wiem co piszę. :) Po pierwsze jakbym zamawiał tak późno to przede wszystkim bym od razu zadzwonił do sklepu i potwierdził bo telefony bez problemu odbierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzenie telefoniczne bylo...

 

przepraszam ze cie urazilem ale uwiez ze ja tez mam sporo paczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzenie telefoniczne bylo...

 

Ok, więc co piszesz o braku kontaktu. Poza tym czemu też piszesz o odbiorze osobistym a zdanie później, że czekasz na wysyłkę. W końcu jak jest?

 

Poza tym potwierdzenie telefoniczne a rozmowa z szefem to co innego. :) Jak widzisz, że nic się nie dzieje to dzwonić raz jeszcze. To logiczne, że przed świętami i sylwkiem mają mase roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok, więc co piszesz o braku kontaktu. Poza tym czemu też piszesz o odbiorze osobistym a zdanie później, że czekasz na wysyłkę. W końcu jak jest?

 

Poza tym potwierdzenie telefoniczne a rozmowa z szefem to co innego. :) Jak widzisz, że nic się nie dzieje to dzwonić raz jeszcze. To logiczne, że przed świętami i sylwkiem mają mase roboty.

wysylka - transport mojego zamowienia z siedziby firmy do oddzialu w poznaniu, tam tez ma sie odbyc odbior.

Wlasnie w tym problem ze chyba z szefef zalatwilem wszystko...

Jutro rano zobaczymy co bedzie... Dam znac co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysylka - transport mojego zamowienia z siedziby firmy do oddzialu w poznaniu, tam tez ma sie odbyc odbior.

Wlasnie w tym problem ze chyba z szefef zalatwilem wszystko...

Jutro rano zobaczymy co bedzie... Dam znac co i jak.

 

No teraz to ma sens, nie nazwałbym to odbiorem osobistym a normalną wysyłką. Myślę, że powinieneś dać im znać i nadzwaniać bo to troche inny rodzaj wysyłki. Nie typowo do domu klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam nadzieje ze tutaj się dowiem co się dzieje!

Zamówienie złożyłem 11. 12. i nadal czekam! Wybrałem odbiór osobisty. Paczka już idzie tydzień. Wczoraj otrzymałem ze odbiór w sobotę, dowoź w piątek.

Niestety czekam na odpowiedz co do sfinalizowania zakupu i nic.

Rozumiem ze jest zamęt w zamówieniach....

Proszę o telefon który podałem w ostatniej wiadomosci.

 

Spokojnie Panowie, bez awantur tu prosimy. Kolega marc ma złożone u nas zamówienie z odbiorem osobistym w Poznaniu, ma rację. Jest to jednak zamówienie niestandardowe, odbiorów osobistych w Poznaniu nie ma od dobrych dwóch tygodni, dla niego po prostu robimy wyjątek. W takim okresie jak teraz dla nas ułatwieniem są telefony, nie maile. Dodatkowo myśleliśmy, że jasno się zadeklarowaliśmy o jutrzejszej dostawie pod drzwi lub odbiorze w sklepie mając tego maila:

 

Ewentualnie możemy się umówić na piątek z dostawą tylko wtedy proszę o telefon chwile przed dostawa.

 

Umówiona paczka jest na pewno jutro u Ciebie i dostarczy Ci ją dokładnie ten sam zapracowany szef :) głowa do góry, następnym razem załatwimy sprawę telefonicznie i pójdzie sprawniej :) zdajemy sobie sprawę, że możesz oczekiwać od nas teraz lepszego kontaktu, ale uwierz - nie jest łatwo w tym momencie :) żaden pracownik nie pozwoliłby na taki układ, jaki zawarliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...