Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę nie potrzebnie uruchamiać procedury bo i tak nie dojdą mi nowe na sylwka , wczoraj odpaliłem jednego zobaczyć czy to tylko zapach czy też są wilgotne i nic z tego ale tego akurat co odpalilem działa. Zacząłem ten temat ponieważ chce byście zwrócili uwagę na to w jakim stanie jest produkt , czy wyrzutnia nie ma na przykład foli rozdartej na dole bo jest niestety tak cienka ... ale wygląda to nie estetycznie. Tak więc życzę udanego sylwestra. CIEKAWE TYLKO jak z ciekawości sprawdziliście jakość skoro nie podałem symbolu a symbol ten to SFF1203 Tropic

Czemu kłamiecie ? Macie tylko te wulkany ? I żadne inne ?

Pozdrawiamy

 

Bo tylko te wulkany i Silver Energy pochodzą z listopadowej dostawy, wszystkie inne są u nas od stycznia/lutego... To pokazuje Ci po raz kolejny, że znamy "ten problem" i już dawno się nim zajęliśmy, a wziął się z powodów, które już opisaliśmy wcześniej (kontener morski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest teraz z zamówieniami? Czy złożone wczoraj zamówienie będzie zrealizowane do sylwestra? Nie mogę sprawdzić statusu na stronie, a dzisiaj tak naprawdę ostatni dzień na internetowe zakupy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny tu zamówiłem i po raz kolejny jestem bardzo zadowolony. Przesyłka doszła w 45 godzin, w paczce znalazłem gratisy (petardy Lady Cracker i wyrzutnię CF1604 Nite Buster), a całość była w dobrym stanie. Żadnej wilgoci nie odnotowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

1f4a5.png1f4a5.png UWAGA 1f4a5.png1f4a5.png

Nadszedł czas, na który wielu z Was czekało ostatnie kilka miesięcy przygotowując się do Sylwestra 1f37e.png

Od dziś do ok. 20 października przyjmujemy dostawy, wprowadzamy nowości, dopracowujemy ofertę na 2017 rok 1f195.png

Uchylając troszkę tajemnicy, w sklepie pojawi się ok. 150 nowości - uwierzcie nam, jest na co czekać 1f44c_1f3fc.png

Uprzedzając pytania wielu z Was odpowiadamy już dziś:
1f4e3.png tak, będą promocje, pierwsza już przed Halloween
1f4e3.pngw sklepie nie pojawią się cyrkoblitzy, szelki i moździerze, petardy wielostrzałowe i inne produkty, których aktualnie nie przewiduje nowa ustawa, wszystkie artykuły w sprzedaży mają już CE
1f4e3.png nie wspominamy za dużo lat 90, nowe produkty z CE często są lepsze niż te z czasów NWP, pora zmienić przyzwyczajenia, naprawdę będzie w czym wybierać 1f60a.png 1f44c_1f3fc.png

Bądźcie czujni, szykujcie świnki skarbonki, do usłyszenia! 1f4b0.png1f6d2.png1f4e6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

będzie to właśnie Gaoo i Piromax, w późniejszym czasie pojawią się jeszcze brakujące produkty z Jorge i Triplex, ale czekamy na kontenery do początku listopada. Postaramy się jeszcze o kilka fajnych pozycji do sklepu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Cieszą nowe dostawy na stronie, ale nurtuje mnie jedynie, czy jeszcze w planach jest dostawa jakiś mocniejszych petard?

Chyba nie ma zbytnio mocniejszych od CR i H4 na legalu. Coś typu Signalos 2.0 albo gorille może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piroart.eu no to pracujcie bo w waszym sklepie nie widać oferty najlepszej petardy na polskim rynku czyli Gorilli Bomb Emiter dźwięku.

 

Gorilla to nie wszystko, spróbuj innych petard, też emiterów - ale nie patrz tylko filmików na YT :) crazy i matabrujas walą na równi z gorilla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sytuacja z petardami do użytku amatorskiego takich firm jak: Funke i Zena? Pytam z ciekawości ;)

 

cięęęęęężko bardzo o dostępność, naprawdę

 

Czy jest szansa, żeby dostać u Was XB4002 w tym roku?

 

wyrzutnia kat. 4 CE więc sam rozumiesz... :) W tamtym roku była normalnie dostępna to nikt się nią nie interesował,a teraz jakby smakuje lepiej jak już jest pod PRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrzutnia kat. 4 CE więc sam rozumiesz... :) W tamtym roku była normalnie dostępna to nikt się nią nie interesował,a teraz jakby smakuje lepiej jak już jest pod PRO :)

Interesował! Po prostu w tamtym roku fundusz jej nie udźwignął i miałem nadzieję, że w tym roku się uda, a teraz to już musztarda po obiedzie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o małym napisie powyżej 250 zł :) nie postaraliście się. Gdyby granica zaczynała się od 100/150 zł to fakt ludzie by skorzystali z promocji i wy byście nie stracili na tym i kupcy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o małym napisie powyżej 250 zł :) nie postaraliście się. Gdyby granica zaczynała się od 100/150 zł to fakt ludzie by skorzystali z promocji i wy byście nie stracili na tym i kupcy. ;)

 

Informacja znajduje się na grafice. Przy starych cenach i nowych dostawach przy odpowiedniej kombinacji produktów zamówienie za 100 zł przyniesie nam nawet straty więc... sam rozumiesz :) Myślimy, że jest to spoko opcja dla tych, którzy chcą skorzystać teraz z najszerszego wyboru wyrzutni w naszej ofercie po starych cenach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Informacja znajduje się na grafice. Przy starych cenach i nowych dostawach przy odpowiedniej kombinacji produktów zamówienie za 100 zł przyniesie nam nawet straty więc... sam rozumiesz :) Myślimy, że jest to spoko opcja dla tych, którzy chcą skorzystać teraz z najszerszego wyboru wyrzutni w naszej ofercie po starych cenach :)

Właśnie przejrzałem cały katalog wyrzutni i nie tylko porównałem ceny między 3 największymi sklepami internetowymi i niestety muszę i pochwalić ale też skrytykować faktycznie posiadacie ogromną gamę wyrzutni szczególnie z Panty ale o wyrzutniach starych o których wspominacie stan magazynowy wynosi 3 szt z danego produktu i są to naprawdę rodzynki które można wybrać w naprawdę dobrych cenach ale nie na wyrzutniach kończy się cały sklep.Nie sądzę abyście cokolwiek stracili na takim układzie kurier nie jezdzi z jedną paczką po Polsce ;) Z pewnością posiadacie podpisaną umowę z firmą kurierską gdzie dostajecie rabat. Albo powinniście zmienić dostawce albo firme kurierską i wynegocjować niższe ceny bo naprawdę odstajecie dosyć mocno od konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...