Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dotarła do mnie paczka ☺ nie wiem czy moj post ktoś usunął czy jak ale napisze ponownie ! Zamowienie złożone za 492 zł nie jest to mała suma a gratis jaki ? Szukałem , szukałem ale coś nie znalazłem. Druga sprawa wulkany ... czuć się były trzymane nie wiadomo gdzie skoro czuć od nich zapach grzyba ! Tak czuć taka stenchlizne jakby były zawilgocone. Myślałem, że tylko mi się zdaje ale schowałem je do szafki z innymi fajerwerkami i tym o tym sposobem cała szafka unosi się zapachem stenchlizny. Trzecia sprawa folia zabezpieczająca wyrzutnie od dołu cała rozdarta a w wyrzutni słychać , że dzieje się źle ucieka proch oraz wszystko chodzi na prawo i lewo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dotarła do mnie paczka ☺ nie wiem czy moj post ktoś usunął czy jak ale napisze ponownie ! Zamowienie złożone za 492 zł nie jest to mała suma a gratis jaki ? Szukałem , szukałem ale coś nie znalazłem. Druga sprawa wulkany ... czuć się były trzymane nie wiadomo gdzie skoro czuć od nich zapach grzyba ! Tak czuć taka stenchlizne jakby były zawilgocone. Myślałem, że tylko mi się zdaje ale schowałem je do szafki z innymi fajerwerkami i tym o tym sposobem cała szafka unosi się zapachem stenchlizny. Trzecia sprawa folia zabezpieczająca wyrzutnie od dołu cała rozdarta a w wyrzutni słychać , że dzieje się źle ucieka proch oraz wszystko chodzi na prawo i lewo.

Pozdrawiam

Witaj! od 15 grudnia paczki wychodzą już bez gratisów z prostego powodu - jest tyle zamówień, że stany magazynowe rozjechałyby nam się w jeden dzień. Zauważyłeś podwyżkę cen? Nie, dlatego to jest kolejny powód, czemu gratisy są wstrzymane. Nie zrozum nas źle, tu nie wychodzi nasze skąpstwo, tylko nasza polityka prowadzenia sklepu - atrakcyjny towar w możliwie niskich cenach. Wszystko ma jednak swoje granice. Gdybyś miał braki w zamówieniu to rozumiemy Twój żal, ale tu jest on nieuzasadniony, niczego nie obiecywaliśmy. Przypominamy dodatkowo o darmowej dostawie.

 

W jakiej wyrzutni masz dziurawą folię od spodu? Czemu nam nie zgłosiłeś tego faktu? Jakie to są wulkany?

 

Większość wulkanów obecnie jest ze świeżej dostawy od importerów co oznacza, że jeszcze 2-3tyg temu płynęły sobie kontenerem na statku, tak jak wszystkie inne fajerwerki. Zapewniamy Cię, że w naszych magazynach mógłbyś mieszkać, jest czysto i ciepło :)

 

Wyrzutnia TXB653 będzie jeszcze dostępna?

 

wyprzedana całkowicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam u was ostatni raz skoro myślicie , że klamie ☺ z zapachem który dzięki waszym wulkanom unosi się w mojej szafce oraz pirotechnice która od was dostałem i pachnie nie zbyt przyjmnie...

Słuchaj wielokrotnie się mi zdarzyło,że jakaś rzecz z piro mi mocno śmierdziała.To jest normalne zdarza się rzadko,ale się zdarza.Poza tym ja np.lubię zapach prochu w moich szafkach w pokoju w których znajduje się piro :xmas_laugh:...wogóle mnie to nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerkomaniak:


 

A gdzie my piszemy, że kłamiesz? :xmas_ohmy:

 

lub sortownia firmy kurierskiej - to też miej na uwadze ;)

 

to nie jest to, przyczyną jest świeży transport z Chin, każdy kto ma do czynienia z pirotechniką codziennie wie o czym mówimy, jak są nowe dostawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerkomaniak:

 

 

A gdzie my piszemy, że kłamiesz? :xmas_ohmy:

 

 

to nie jest to, przyczyną jest świeży transport z Chin, każdy kto ma do czynienia z pirotechniką codziennie wie o czym mówimy, jak są nowe dostawy

To w takim razie proszę podać mi przyczyne tego , że owa pirotechnika ,,pachnie" wilgocią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie poszło 20 grudnia... 21 grudnia dostałem mail od jest pacczka zaadresowana do mnie. ;) wiec 2-3 dni juz idzie InPostem

Wiec tak to narazie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie proszę podać mi przyczyne tego , że owa pirotechnika ,,pachnie" wilgocią ?

 

-przyczyną jest świeży transport z Chin

 

-większość wulkanów obecnie jest ze świeżej dostawy od importerów co oznacza, że jeszcze 2-3tyg temu płynęły sobie kontenerem na statku, tak jak wszystkie inne fajerwerki. Zapewniamy Cię, że w naszych magazynach mógłbyś mieszkać, jest czysto i ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę dorzucić swoje trzy grosze...

 

Czemu nam nie zgłosiłeś tego faktu?

 

Na sześć dni przed Sylwestrem - gratulacje...Zanim paczka wróci do sklepu, przemielicie problem, to zejdzie się wieczność, albo przynajmniej do stycznia.

Walicie w człona po prostu i ludzie się do was zrażają. Skoro widzicie, że towar z kontenerów jest zawilgocony, to dlaczego go przyjmujecie!? Zaorałem was własną wymówką, raczej kiepską zresztą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę dorzucić swoje trzy grosze...

 

 

Na sześć dni przed Sylwestrem - gratulacje...Zanim paczka wróci do sklepu, przemielicie problem, to zejdzie się wieczność, albo przynajmniej do stycznia.

Walicie w człona po prostu i ludzie się do was zrażają. Skoro widzicie, że towar z kontenerów jest zawilgocony, to dlaczego go przyjmujecie!? Zaorałem was własną wymówką, raczej kiepską zresztą

 

Możesz dorzucać nawet 10 zł, byle coś wnosiły do tematu, a Ty jak zwykle tylko marudzisz. Skoro ktoś zamawia na 1,5 tyg przed sylwestrem to kiedy mamy tę sprawę załatwić? Tylko Ty na razie mówisz o zwrocie paczki zapominając, że jest wiele innych rozwiązań. Ciężko, żeby towar po 4 tygodniach na morzu w kontenerze pachniał różami...

 

Towar sprawdziliśmy, trzyma parametry więc nie rozumiemy, czemu mamy nie przyjmować. Wąchałeś te wulkany? tak się składa, że nie, a masz znów najwięcej do powiedzenia. No i rzeczywiście nas zaorałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węchu nie macie, żeby poczuć jakiegoś grzybka? Na to nie trzeba żadnego sprzętu czy laboratorium. Wszystko obraca się wokół pieniądza, dlatego przyjmujecie. Jedynym rozwiązaniem na załatwienie sprawy jest omijanie waszego sklepu szerokim łukiem, przynajmniej przeze mnie :) Jakoś z innych sklepów towar jest prawidłowy, bez żadnego smrodu czy wilgoci i jaka jest wasza wymówka? Że statek z kontenerem szybciej płynął? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węchu nie macie, żeby poczuć jakiegoś grzybka? Na to nie trzeba żadnego sprzętu czy laboratorium. Wszystko obraca się wokół pieniądza, dlatego przyjmujecie. Jedynym rozwiązaniem na załatwienie sprawy jest omijanie waszego sklepu szerokim łukiem, przynajmniej przeze mnie :) Jakoś z innych sklepów towar jest prawidłowy, bez żadnego smrodu czy wilgoci i jaka jest wasza wymówka? Że statek z kontenerem szybciej płynął? :D

 

czy jak świece dymne śmierdzą naftaliną to też mamy ich nie sprzedawać? rozumiesz co oznacza stwierdzenie "trzymają parametry" ?? to jest ostatni raz kiedy odpisujemy Ci na jakąkolwiek wiadomość, bo twój przypadek jest naprawdę nieuleczalny. Nie myślisz i klepiesz w klawiaturę takie bzdury, że człowiek nie wie nawet co Ci odpisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węchu nie macie, żeby poczuć jakiegoś grzybka? Na to nie trzeba żadnego sprzętu czy laboratorium. Wszystko obraca się wokół pieniądza, dlatego przyjmujecie. Jedynym rozwiązaniem na załatwienie sprawy jest omijanie waszego sklepu szerokim łukiem, przynajmniej przeze mnie :) Jakoś z innych sklepów towar jest prawidłowy, bez żadnego smrodu czy wilgoci i jaka jest wasza wymówka? Że statek z kontenerem szybciej płynął? :D

Bardzo dobrze powiedziane . Kolejnym argumentem jest to , że pirotechnika na zwykłych straganach nie ,,pachnie" tak jak ta od was czyli wilgocią !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze powiedziane . Kolejnym argumentem jest to , że pirotechnika na zwykłych straganach nie ,,pachnie" tak jak ta od was czyli wilgocią !

 

Chyba tylko nam tu zależy na wyjaśnieniu więc odpuszczamy sobie całkowicie, bo szkoda czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiecie przyjąć krytyki jak faceci na klatę, tylko jak usłyszycie złe słowo, to nie chcecie przyjmować reklamacji. Tak było ze mną a teraz z kolegą. Tak swoją drogą, to jestem ciekaw, w jaki sposób chcielibyście to wyjaśnić na pięć dni przed Sylwestrem. Tak nie robi profesjonalny sklep, za jakiego inni i sami siebie uważacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiecie przyjąć krytyki jak faceci na klatę, tylko jak usłyszycie złe słowo, to nie chcecie przyjmować reklamacji. Tak było ze mną a teraz z kolegą. Tak swoją drogą, to jestem ciekaw, w jaki sposób chcielibyście to wyjaśnić na pięć dni przed Sylwestrem. Tak nie robi profesjonalny sklep, za jakiego inni i sami siebie uważacie

 

Ale problem w tym, że nikt tej reklamacji nie zgłosił, rozumiesz to? Nie mamy od tego klienta ani nr zamówienia, ani danych na kogo była zamówiona paczka więc co mamy przyjąć? Wytłumacz jasnowidzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale problem w tym, że nikt tej reklamacji nie zgłosił, rozumiesz to? Nie mamy od tego klienta ani nr zamówienia, ani danych na kogo była zamówiona paczka więc co mamy przyjąć? Wytłumacz jasnowidzu

Reklamacji składać nie będę z powodu iż pewnie zanim nastąpi cała procedera to chyba bym kasy nie dostał do końca roku 2017 :P Chodzi mi o to jakiej jakości są produkty :) wilgoć i tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem w tym sklepie już 10 razy. Paczka zawsze przychodziła do mnie bardzo szybko i dobrze zapakowana. Nigdy u mnie się nie zdarzyło, że miałem jakąś wilgoć czy coś innego.

Może też być tak, że twoje fajerwerki śmierdzą wilgocią to może być winna kuriera bo paczka została nadana i nie wiadomo w jakich warunkach została tobie przywieziona. Ja miałem taki przypadek ale w innym sklepie.

Dużo ludzi kupuję w tym sklepie fajerwerki i są zawsze zadowolone tak jak bo przeważnie dostaje gratisy za co ja bardzo Dziękuję :)

I nie róbcie spamu bo tak naprawdę nie ma o co. Jak by w kartonie nie było połowy rzeczy lub co innego to tak, a tak naprawdę się ośmieszacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamacji składać nie będę z powodu iż pewnie zanim nastąpi cała procedera to chyba bym kasy nie dostał do końca roku 2017 :P Chodzi mi o to jakiej jakości są produkty :) wilgoć i tyle w temacie

 

Z ciekawości dziś sprawdziliśmy jeszcze raz jakość tego produktu i jest z nim ok. Do składania reklamacji Cię jednak zachęcamy, bo to nam pozwala potem przekazać uwagi importerowi, które są dla niego bardzo cenne. Mogliśmy Ci wysłać np. nowe wulkaniki, ale my możemy sobie chcieć, to Tobie powinno zależeć także na wyjaśnieniu tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi jak nie połamane lonty to śmierdzące wilgocią wulkany po rozdarte od dołu wyrzutni folie a ludzie nie chcą składać reklamacji ? dla mnie to dziwnie podejrzana sprawa coś ostatnio sporo osób się uwzieło na ten sklep, dziwne że sklep miał od długiego czasu dobre opinie po prostu konkurencja nie śpi ale aby wylewać swoje niezadowolenie na forum. ? Od tego jest kontakt telefoniczny a nie robienie fermentu ja również dostałem paczkę z PiroArt i podkreślam nic nie śmierdziało wilgocią i żadnych zastrzeżeń nie było a wręcz przeciwnie i szczerze mogę polecić ten sklep a sklepowi PiroArt proponuje aby nie które komentarze nie traktował zbyt poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z ciekawości dziś sprawdziliśmy jeszcze raz jakość tego produktu i jest z nim ok. Do składania reklamacji Cię jednak zachęcamy, bo to nam pozwala potem przekazać uwagi importerowi, które są dla niego bardzo cenne. Mogliśmy Ci wysłać np. nowe wulkaniki, ale my możemy sobie chcieć, to Tobie powinno zależeć także na wyjaśnieniu tego

Nie będę nie potrzebnie uruchamiać procedury bo i tak nie dojdą mi nowe na sylwka , wczoraj odpaliłem jednego zobaczyć czy to tylko zapach czy też są wilgotne i nic z tego ale tego akurat co odpalilem działa. Zacząłem ten temat ponieważ chce byście zwrócili uwagę na to w jakim stanie jest produkt , czy wyrzutnia nie ma na przykład foli rozdartej na dole bo jest niestety tak cienka ... ale wygląda to nie estetycznie. Tak więc życzę udanego sylwestra. CIEKAWE TYLKO jak z ciekawości sprawdziliście jakość skoro nie podałem symbolu a symbol ten to SFF1203 Tropic

Czemu kłamiecie ? Macie tylko te wulkany ? I żadne inne ?

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi jak nie połamane lonty to śmierdzące wilgocią wulkany po rozdarte od dołu wyrzutni folie a ludzie nie chcą składać reklamacji ? dla mnie to dziwnie podejrzana sprawa coś ostatnio sporo osób się uwzieło na ten sklep, dziwne że sklep miał od długiego czasu dobre opinie po prostu konkurencja nie śpi ale aby wylewać swoje niezadowolenie na forum. ? Od tego jest kontakt telefoniczny a nie robienie fermentu ja również dostałem paczkę z PiroArt i podkreślam nic nie śmierdziało wilgocią i żadnych zastrzeżeń nie było a wręcz przeciwnie i szczerze mogę polecić ten sklep a sklepowi PiroArt proponuje aby nie które komentarze nie traktował zbyt poważnie.

Konkurencja nie śpi ? Informuje , że twoje podejrzenia w stosunku do tych co piszą opinie na ten temat (złe opinie ) nie muszą być odrazu konkurencja :)

Lepiej , że ktoś pisze co mu leży na sercu a sklep wie potem jak temu zaradzić. Informuje , ze jestem osobą prywatna nie powiązaną z żadną firma :) Każdy ma prawo do pisania żyjemy w wolnym kraju i każdy może zgłosić swój sprzeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...